Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

kattum
21. dec 2008

Certi, neprovokuj tu s takymi ciframi! Ale jasne chapem, 2 deti daju zbrat i modelkam a chcu spevniet. Drzim palce!

babulka
21. dec 2008

Baby, tak co takto vydate/nevydate chudnu spolu? Budeme sa navzajom motivovat, aj ked na dialku, povazime sa, pomeriame, urcime si ciel a termin, a mozme zacat... po Vianociach, napr. 2. januara? Mne to urcite pomoze, ked si poviem, ze co ja viem, do 1. juna chcem mat 60 kg, teda skoro 10 kg za 5 mesiacov, a budem sa pravidelne, kazde dva tyzdne merat. Len ja musim mat nad sebou dohlad, teda vas... 😀

babulka
21. dec 2008

kattum 😵 som teraz docitala IP 😵

babulka
21. dec 2008

Este som chcela dopisat, ze ja sa dobrovolne priznam k svojim velrybim rozmerom (ktore budu po Vianciach este velrybovatejsie 😀 ☹ ), len to niekto musi viest, aby som sa motivovala a mala cim a komu chvalit. A ked to nepojde, budem sa hanbit ako pes 😔

verulka
21. dec 2008

babuli, ja by sm ostala pekne tu a budeme sa motivovat navzajom..ja som zacala proste bez zbytocnych uvah a cabikov cvicit, tak dufam, ze sa to podda...kattum dik za IP, pridam aj tvo jtip..no a po mojich narodkach( marec) ak sa nedostavia vysledky, tak pekne nabehnem do estetiky 😀 ak mi uz tam nepomozu, tak nikde
Ja amm termin a aj ciel jasny- 13.6.2009 chcem mat 58 kg..to bola roky moja vaha...ked mam menej, tak mi zminu prsia a to moj drahy nedovoli 😀
no a kedze mam muza uplne mimo choreho, u nas budu aj sviatky dietne- cize len "mokry" salat bez majonezy, a ryba len takudusena( detom vyprazim), ani ziadna kacka u neho nehrozi, tak ja s nim budem sucitit 😀
ak by nasnezilo, tak by aj pohybu bolo habadej 😀

babulka
21. dec 2008

Ved ja som myslela tu, nie zakladat novu temu, len nech sa to tu nestrati, a aby sme neobtazovali ine V/N nechudnuce svojimi radostami 😀 Ale tabulka, hoc aj neverejna - bodlo by, hm?

verulka
21. dec 2008

tabulka je fajn...ak sa mi to ustali doma, porobim 😉 no bol by v tom cert, aby sme tie nase postavicky nedali do poriadku 😎

kattum
21. dec 2008

Suhlasim, snad nas to nakopne.

aktak
22. dec 2008

som dnes bola na nejakych slender strojoch, lebo sa musim trochu rozhybat 😀 len nemam tolko casu na nejake programy ako ste vy pisali, a mam necelych 50 kg takze mi ich ani neni treba pri mojej vyske 🙄 ale mliecko mam stale a vela tak sa tesim do roka chcem urcite kojit, a potom mi postacia korcule pre zaciatok, s muzom ich milujeme 😵

uz ate vsetko kupene? nas este neco caka a desim sa toho ist do obchodu 😅 😀

cat
autor
22. dec 2008

jej ano sprav tabulku verulka, to bude... 😀
Tak ja som zacala uz vcera, bola som s kamoskami na hodku von a kym oni mali piiivo, ja trapne o caji 😅 na pivo holt treba zabudnut,ozaj z neho len rastie pupok 😝

Boze pozerala som teraz v spravach nehodu toho mladeho Hrica..kriste..a som rada, ze svojou zbesilou jazdou zabili iba seba a nie nevinneho cloveka ako to vacsinou byva..oni vraj pravidelne ohrozovali ludi ked sli 200km/h tam kde je 60 a videa z tejto "zabavy" koluju na webe ..k tomu asi niet ani co dodat.

babulka
22. dec 2008

Kati, ani nevrav, vcera mi bolo zle, ked som to videla v spravach, ako sa vsetci idu z toho pos.at, ze chudak Hryc, rakovina a teraz toto.......... keby neboli isli 200 (hoc aj 150), nemuselo to takto dopadnut. Tak aspon dobre, ze nezabili nikoho nevinneho. Ale to asi nasim celebritam nedojde, teraz budu vsetci smutit, ako ked Rastik Z. zabil maleho chlapca, vtedy boli vsetci paf, ze chudak Rastik. tak aspon tentoraz si to neodniesol nik.

cat
autor
22. dec 2008

ano presne, slak ma isiel od zlosti trafit vtedy ked hovorili ze chudak Rastik! Hajzel hnusny, za vtaka by ho mali zavesit na namestie pre vystrahu ostatnym podobnym frajerom ale v skutocnosti dostane tak podmienku a bude sa nam vsetkym smiat do tvare. skoda reci.
Ja sa len cudujem,ci je to tym mladym frajerom jedno,ze sa mozu zabit ked idu tak rychlo. Ci si vobec nevazia zivot alebo su ozaj taki sprosti,ze si myslia,ze im sa to nestane..

certica
22. dec 2008

neviem, ci sa tu este do stredy zjavim, tak vam vsetkym a hlavne deculam prajem vela radosti pod stromcekom, pripadne aj okolo 😀 , hlavne pohodu v kruhu blizkych + zdrave dobre jedlo a pitie 😀

verulka
22. dec 2008

aktak, adelke vsetko naj k meninkam 😵
cat, babuli, kattum aj vasim velkacom oneskoroene 😅 uz su to velki chlapi 😵

aktak
22. dec 2008

verul dakujeme 😉
prave tu s Adelkou doladujeme vyzdobu, pomaha ako moze 😀

sranda
22. dec 2008

cat, babul, ja som z toho rovnako paf. Mna jedna vec prekvapila, teda vlastne nerozumiem tomu, s odretými ušami vyviazol z ťažkej choroby, veď je teda bol za vodou, a táto havaria ho dostala ľavou zadnou no nemám slov, to je irónia osudu. A ešte ma desí veď on mal 22 rokov, je to fakticky ešte dieťa, ani muž ani chlapec. Kde je pokora z jeho strany namiesto toho aby sedel doma na zadku vo vianočných papučkách, max. priateľka po boku, alebo kávička v podniku len tam a späť. Ja to volám, keď je už somárovi dobre, ide na ľad tancovať a o žitnom ani nehovorim, plné noviny ho bolo a o rod. žilavých ani slovo, len že mamina sa zrútila. kam tento svet speje fakt neviem.

cat
autor
23. dec 2008

cauko srandi,uplne vystizne si to napisala..ako sa inak mate?
Verulka, dakujeme 😵
Aktak, vsetko naj..Adelke k meninkam.. 😎
Ja tu asi zajtra nebudem,tak zelam vsetkym krasne sviatky,nech sa deticky tesia zo stromceka a darcekov 😵
A baby neprejedzte sa, aby nam tabulka uniesla tie cisla 😀

kattum
23. dec 2008

Aj ja sa pripajam s prianim krasnych pokojnych vianocnych sviatkov, hlavne vela pohody a usmevov s najblizsimi, to je zaklad vsetkeho.

My cestujeme do Bratislavy zajtra, úprideme rovno pod stromcek, uz sa velmi tesim.

aktak
23. dec 2008

cat Adelka dakuje 😵

aj od nas KRAAAAAAASNE VIANOCNE SVIATKY 😵 spokojnost, pokoj a stastie pre maminky, deticky aj cele rodinky 🙂

eta
23. dec 2008

Všetkým detičkám a rodičovcom krásne, pohodové a nezabudnuteľné vianočné sviatky a bohatého Ježiška 🙂

sranda
23. dec 2008

kati, inak sa máme úplne netradične vianočne 😎 . Pred malou, že príde ježiško a donesie darčeky a bla bla, nemôžeme ani ceknúť. Ona jednoducho nechce od Ježiška darčeky, ak ich má priniesť Ježiško tak radšej nie. darčeky jedine od tatina. Ale hold bude postavená zajtra večer pred hotovú vec a hotovka. Inak to má z toho že videla mikuláša behať po záhrade u známych na dome, a bála sa ho. Kapra vo vani krmila mydlom a zemiakmi, sa čudujem, že sa nevykotil a ukazavala mu hračky a tak. potom to vysvetlovanie, že kde je kapor, no mám dosť, ale pochopila, že odplával do mora. Už sa teším na zajtrajšiu večeru a máš pravdu neprejedať sa, rozmýšľam, že tiež sa pridám do tabulky ak môžem, snáď sa nepreváži pod mojími čislami. 😉
Simi je rozkošná, to budú iné vianoce však? Už sa teším na nové foto.

Prajem všetkým rodinám z tejto témy tie pravé vianoce v klude a pohodke a detom najviac iskriciek v ockach.

ena
24. dec 2008

...aj my prajeme prijemne prezitie sviatkov 🙂

verulka
26. dec 2008

cafte, tak krasky, kté ide na vec..poslite mi pekne ip- spravim tabulecku, nech je vsetko ready 😎 chcete verejnu ci neverejnu? mne je to jedno 😉
musim sa pochvalit, ze sviatky nezanechali zatim ziadny dosledok na vahe..kedze mam bohuzial tolko stresu z muza, ze sa ani nedivim...

babulka
27. dec 2008

Verulik, my sme teraz u nasich, skusim sa pomerat a odvazit aj tu, poslem ti udaje do IP. Tabulka moze byt aj verejna, mne to vobec nevadi. Ja som zozrala vsetko, co nezouralo mna, takze mam pocit, ze budem v tabulecke suverenne viest rozmermi, ale neva, aspoň mam dobry zaklad 😀 Poslem IP.

emjee
27. dec 2008

uprostred sviatkov a vy uz idete chudnut 😀

zuz11
27. dec 2008

poslem aj ja udaje teraz a potom v januari a urcite vyhram v chudnuti 😀 😀 😀
tak chudnite ale z mierou baby 😉 drzim palce 😉

verulka
27. dec 2008

babuli, no to len zvelhka dobiehas mna 😀
emjee, vsak nebude ako trapky zacinat 1.1....takto mam aspon pocit, ze to nie je novorocne predsavzatie 😀

kattum
27. dec 2008

My sme u nasich, no sme vsetci chori, hnusna chripka, ledva sa hybem, no pri dvoch detoch musim, i mojich rodicov sme nakazili. No ale chut do jedla ma nepresla. Udaje poslem v utorok, doma sa pomeriam, povazim. Tabulka kludne verejna, aspon ma to snad viac prinuti nieco so sebou robit. Od januara mam kupenu permanentku na aquaaerobic a zabezpecenu svokru na strazenie. Len sa musim vyzdraviet. Ale tesim sa uz velmi.

verulka
27. dec 2008

ok, tak poslite 😉 ja mam plan jasny, terenerka 2x tyzdenne ...no a uvidime ako bude na tom muz a brat s casom...este by som aspon 1x nieco pridala.

kattum
29. dec 2008

Baby, tak co si mam vsetko pomerat?