Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

sylvie
3. máj 2008

emjee, ale ved podla toho co si poslala (myslim teraz ten prvy link) sa vo vyspelych krajinach rodi viac chlapcov.. 😉
takze ked budem chciet babu, tak si musim vyrobit nejaky stres.. 😉

certica
3. máj 2008

ena, boli ste na tej podhradskej? lebo moji chlapi ta boli uz o tej 10h a 11.30 mali byt oni, ale nejaky hip-hop vraj bol a vikiho to uz nebavilo, tak isli prec

emjee
3. máj 2008

sylvie 😀 vidis som slepa 😀
ale v tom povodnom clanku, ktory neviem najst, bolo pisane cosi o eskimakoch a ze uz sa im rodi malo chlapcov, lebo sa im zdvihla zivotna uroven - no ale je to v podstate fuk, hlavne ze my tu mame chalanov aj babulky 🙂

verulka
3. máj 2008

silvi, gratulujem ku chalanovi...to budes mat presne moje zlozenie 😀 takze po tomto tehu budes mat pauzu a potom 😀 😀 a porodu sa neboj, bude vsetko v poriadku 😉
Aj u nas v majovkach prevazuju chalani 😉

kili
3. máj 2008

veerulka, gratuluem k maličkému 😵 , je krásny vlasáč

silvinka
3. máj 2008

verul 🙂)))))))) no ak sa nam zadari ako vam slubujem ze 4 bude ronusik pre zmenu 😀 ale ja tak tajne dufam ze ked bude 4 tak to bude baba ved komu dam to krasne meno co som si vymyslela 🙂)) ozaj andrejka sa neciti moc odstrcena ? chalani sa asi spolu viac hraju ci beru ju do partie ?

cat
autor
3. máj 2008

silvinka, ake meno, prezradis?
a my nevieme, podla posledneho uzv nase babo si sedi na placente ktora ho prekryvala zrovna v tych miestach...takze doktor videl prt. No stredu idem na morfologicky ultrazvuk,uz sa neviem dockat 🙂

silvinka
3. máj 2008

🙂 cat meno Kristinka 🙂))))))))))))))))))))))) ale vazne my netusime chalanske meno sme ostali zaskoceni sme velmi chceli dievcatko ale uvazujeme nad Dominikom 🙂, Marekom a muz by chcel Tomaska tak uvidime co vyhra

ena
3. máj 2008

silvi: my sa prihovarame za Mareka 🙂

ena
3. máj 2008

😀 a Tilly bude urcite hlasovat za Dominika a Cat za Tomaska 😉

silvinka
3. máj 2008

heh no som si myslela 🙂 no ved este som mlada a nakoniec mozno bude aj futbalova 11tka tak vyuzijem kazde meno 🙂 ja som navrhla hodit mena do mecha a nechat veruske nech jedno vytiahne a tak sa bude drobec volat 🙂

ena
3. máj 2008

silvia: u nas sa vyberalo meno tak, ze som povedala manzelovi, ze nech vytlaci kalendar s chlapcenskymi menami z babatka.sk a on prisiel domov s kalendarom a tam na kazdy den meno MAREK a ze :"vyber si" 🙂

ena
3. máj 2008

certica: boli sme, bola iba Podhradska, a zacali neskor ako o tej pol 12tej, kooopa deti na podiu, ale inak celkom fajn.. .a hned potom bola bublifukova sou.. to sa Filipovi pacilo este asi viacej..
A este sme stihli ist aj do BIBIANY na skriatkov a aj predstavenie tulaveho divadla sme videli ( to deti prespali).. tak sme mali divadlo a ani opatrovatelku pre deti sme nepotrebovali 🙂

sylvie
4. máj 2008

silvi, a co tak Kristian? v muzskej podobe tiez celkom pekne meno.. 😉

ena, to s tym vyberom mena... 🙂 no podobne ako u nas.. 😉

cat, drzim palce na stredu.. hlavne nech uz sa pekne ukaze ci je ona a ci on.. 😉

silvinka
4. máj 2008

🙂 ena

silvus kristian je uzasne meno ale muz nesuhlasi , on veri ze bude raz kristinka a preto to meno do zalohy 😝

silvinka
4. máj 2008

tilly chceme ist do toho maerchenlandu ....nevies kolko sa cvaka ?

tilly
4. máj 2008

eni, aj my sme boli na tú 11.30, vydržali sme až do podhradskej, ale potom už tak pri konci, keď robili vláčik, začal byť domčo nervný, tak sme odišli...

silvi 15 E 😉 zdraželi 😠 , ale za domča sme neplatili, nikto sa nepýtal, koľko má rokov 😀
a je to na 100% to pohlavie? sa ešte môže zmeniť, nie 😀 😀 😀 😀 😀

verulka
4. máj 2008

silvi, ked sme my "porodili" meno ,tak to zvladnete aj vy 😉 ajka je v pohode, je uz velka a chape veci..okrem toho, tam je uz rozdiel 10r takze segra by jej partacka nebola...takto sme my dve baby a uzivame si to...vsak medzi nami je tiez maly vek. rozdiel 😀

tilly
4. máj 2008

verulka 😀

sranda
4. máj 2008

tilly, tak my sme si brúsili zúbky na ohňostroj, len poslední hostia odišli o 11, takže ani to sme nestihli. A kúpila som konečne golfky, PP pliko3 model 2006, Petra konečne sedííííí, ako prilepená, ani sa nehne, by sa len vozila. Tak som spokojná, že cca ešte rok si užijem kočíkovania na materskej.

silvinka
5. máj 2008

babulkyyy mozem onieco poprosit 😖 ak by vam to nerobilo problem mohli by ste zahlasovat za moju fotku ? http://ta.canon-europe.com//?pg=gallery&cc=sk&l...

silvinka
5. máj 2008

joj a dakujem 🙂

tilly
5. máj 2008

silvi, rada by som, ale mne to nejde, ukáže sa mi tam len prázdna stránka canonu 😖 a nejde mi to ani na ten link z mailu ☹

silvinka
5. máj 2008

nevadi miska 🙂

zuz11
5. máj 2008

ja mam ten isty problem ako tilly 🤐

silvinka
5. máj 2008

nejako im blbne ta stranka lebo aj mne to chvilu ide a potom zasa nie

silvinka
5. máj 2008

mozno maju nejaky technicky zadrhel tak ak nezabudnete alebo sa vam este bude chciet skusit skuste o par dni dhlssuje sa do 19...ak nie nic sa nedeje 🙂)

tilly
5. máj 2008

skúšam, skúšam, ale zatiaľ sa mi nič nepodarilo ☹

silvinka
5. máj 2008

🙂 tak nechajme tak ja sa pripomeniem zasa o par dni 🙂)))))))))))) mozno to uz konecne zacne fungovat dnes len zacalo hl;asovanie mozno este bojuju s technickymi problemami 😠 😠 😠

silvinka
5. máj 2008

vcera sme boli v tom merchenlande a uplne super bolo, my sme sice platili aj za malu lebo mi sme tak sprosti ze ked je napisane do 2 rokov zadarmo ze sa prizname s vekom 🙂) ale malej sa velmi pacilo a maly bol uz tiez na zopar atrakciach a bol tiez spokojny , najviac ho zaujal ale ten rybar co tam botu lovil odtial som ho nevedela dostat pol hodinu 🙂)) by sme sa mohli dakedy dohodnut vaceri a dostaneme skupinovu zlavu 🙂)))))))))))