Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

tessa
11. sep 2008

Jeeej, ja som si až teraz všimla Catin album a v ňom malú Simonku 😅
Cat, aj ja sa pridávam ku gratuláciám, nech ste obe zdravé hlavne!! 😉 😉

babulka
11. sep 2008

Robco, som sa za teba pochvalila so Simonkou, ako keby bola moja vlastna 😀 Ale musela som to chyyytro oznamit 🙂

tilly
11. sep 2008

gratulujemeeeee 😉 idem mrknúť album

tilly
11. sep 2008

no teda, tá je krááásna 😉

emjee
11. sep 2008

cica mica paradnica 🙂

mercy
12. sep 2008

Cat,aj ja srdečne gratulujem. nech rýchlo rastiete a potom kupujeme váš kôš 😎

barunka
12. sep 2008

Simonka je krásna. Nádherné miminko... 🙂

sranda
12. sep 2008

Cat, Simi je kočanda, gratulujeme a prajeme len to najlepšie!!! Tomi má už malú sestričku, bude pašák.

barunka
13. sep 2008

baby, neviete niektorá o byte, trojizbovom v BA na predaj? (okrem dnv, dúbravky a takých lokalít preslávených ako kopčianska, pentagon, vlčie hrdlo a pod?)

babulka
13. sep 2008

Barun - pre teba? 🙂 Ak ano, hybaj k nam do Luznej, viem o niecom 😵

meganik
14. sep 2008

Ahojte maminky..tak napíšem ešte aj sem, Ziza mi spomínala, že sem zvykne písať... takže včera o 10:40 hod. sa Zize narodilo krásne dievčatko Sofia, vážila 3250 g a meria 50 cm, pôrod prebiehal ľahučko a bez komplikácií a mamina aj malá bambuľka sú v poriadku 🙂 😵 😎

babulka
14. sep 2008

Gratulujeme Zize a prajeme obidvom dievcatam vela, vela zdravicka 😵

verulka
14. sep 2008

jeeej, ziza, gratulujem 😵 teraz sa enjako zase dievcatka rodia 😀

ena
14. sep 2008

Ziza gratulujeme 🙂

barunka
15. sep 2008

gratulujem Ziza 🙂

baby, ja sa ešte chcem spýtať, Simi má autosedačku 9-36 kg, ale hlavička jej prečnieva asi o dva centi cez horný okraj sedačky. Viac sa už hore posunúť nedá. Plní vôbec autosedačka funkciu akú má, keď je vyššie? Veď potom nie je žiadna ochrana bočného nárazu, či áno??

didusa.risulo
15. sep 2008

ahojte, mozem s k vam pridat? ako ste zacinali temu?teda ma la by tu prispievat vydata aj nevydata zena, tak ja som vydata vyse 2 rokov a mam uz 2 rocneho syna, v pondelok sme to oslavili, ale minuly pondelok

kattum
16. sep 2008

Didusa, my sme zacinali tuto temu este na Moja svadba, vacsina z nas otehotnela po svadbe (niektore i pred svadbou), tak sme tam zalozili tuto temu. Dnes mame dvoj- az troj-rocne deti a mnohe z nas, uz i dalsie deticky a dalsie su znovu tehotne. Dost to tu teraz flakame, no snad pocas skaredych jesennych a zimnych dni to tu znovu ozije.

barunka
16. sep 2008

no ono sa to tu fláka, lebo skoro každá uŽ máte druhé bábetko a to vyžaduje starostlivosť 😀 😀
mne dieťa momentálne po škôlke spí, tak mám svätý pokoj, aspoň chvíľku 😀 😀

sranda
16. sep 2008

barun, ved brnkni do tej realitky co ti dala cislo. Simi spi? To treba napisat bielou kriedou do komina. Ozik ako sa jej páči v skolke. Nevymysla rano co si oblecie?

barunka
16. sep 2008

srandi, my si pre istotu chystáme oblečenie už večer, kedy študujeme windguru a podľa toho vyberáme. Inak by ma ráno porazilo. Aj naše večerné dohadovanie trvá minimálne pol hodinu a to polovicu času špekuluje nad gaťkami 😖 čím je väčšia, tým je to s tým obliekaním horšie a horšie. A nakupovanie ani nespomínam, ak jej náhodou niečo chceme kúpiť, tak musíme najprv hodinu diskutovať či sa jej to páči, lebo inak nám to zhnije v skrini. A ak sa jej niečo páči, tak zamrká na tatka, pohladká ho, zahlási, že simi tatka veľmi ľúbi a je jeho princeznička a potom príde, tato kúpiš??? 😀 😀 😀 a tato samozrejme oblbnutý kúpi 😅
inak v škôlke sa jej páči, už sa teraz cez víkend doma nudila, celú rodinku zapriahla do tancovania, vláčikovania, spievania, kreslenia, cvičenia a kadejakých iných somariniek 😀 ale ráno vymýšľa a pokúša sa oblbnúť maminku, aby som si to predsa len rozmyslela a nedala ju do škôlky 🙂

sranda
16. sep 2008

jaj som sa nasmiala. Petra ide totižto do škôlky od 1. januára 2009, ale už teraz sa toho desím, lebo nie a nie ju obliecť, behá holá po byte a vykrikuje že je "holčík" a ja za ňou. Potom dostane pár po zadku a je to. Lenze ju kúšu nohavice, tričko je jej úzke, gaťky nechce........ no katastrofa, snáď bude mať viac rozumu neskôr.

barunka
16. sep 2008

srandi, tak Simi má zasa úchylku na topánky. V lete si zvykla behať bosá po dvore a ani teraz sa niekedy nechce obuť 😠 a tiež vykrikuje, že chodí aspoň bosá, keď nemôže nahatá 😵 😵

tilly
16. sep 2008

jeeeej, no konečne sa nám rodia frajerky 😀
gratulujeme 😉

sranda, to domčo hovorí, že je holotutko a tak najradšej uteká a úplne najradšej skáče a pozoruje ako mu skáče cikulka... a oblečko si už vyberá, zo zásady chce futbalistické tričko...

sranda
16. sep 2008

barun, naša "úchylk" natopánky, keby sa dalo aj troje si natiahne a zásadne sa chce obúvať sama, to sa aj vie obuť aspoň mám o starosť menej. A nepichla ju včela, alebo osa? Os bolo toto leto nenormálne veľa.

tilly, t.j. holotrtko však 🙂 ? Veď jej tutovka keď je vyzlečený, si to nepochopila 😉 ? Musiš mu nakúpiť futbalistické tričká s dlhým rukávom, nech má aj na zimu. Ozik a ako sa volá zizina malá, idem kuki do albumu.

sranda
16. sep 2008

tilly, oprava....je tutovka...nie jej.....

barunka
16. sep 2008

srandi, tak simi ak si už nejaké obuť má, tak chce zásadne tenisky, ktoré má predraté od motorky a už sú jej aj malé. neviem, prečo som ich ešte neodpratala, akosi na to vzdy zabudnem a potom sa tam pri dverách vadíme...

inak aj simi sa vie aj obuť, aj vyzuť aj obliecť aj vyzliect (okrem trička, na to potrebuje pomoc) ale ona to NECHCE. Zásadne to všetko musí robiť maminka akeď sa pýtam prečo, tak mi povie, že simi nevie, lebo nemá ručičky a vopchá si ich za chrbát...

sranda
16. sep 2008

ozaj ako sa má snilko? Petra si vždy odsunie roldor a vyberie si, ale takmer vždy tie ktoré jej práve nepasujú k oblečeniu. A čiapky miluje. A najväčšia prča je, keď behá v mojich lodičkách, ale tuším aj Simi má také foto v tvojich papučiach. Obliekanie je u nej vždy naopak a trvá to celú večnosť. Aké topky nosíte? My 24 tam má dosť rezervu, 23 sú jej akurát, ale má aj také 24 že palec na konci, záleží od modelu...... Ale v každom prípade už musím chodiť s ňou, lebo som jej kúpila geox-y 24 a boli jej malé, som ich vymenila za 25 tak neviem neviem aké jej budú v zime a zimná vetrovka veľkosť 92 malá, 98 akurát, tak som jej zobrala 104. Kebyže nie je so mnou zoberiem 92 a idem.

barunka
16. sep 2008

topánky ako ktoré, ale väčšinou 27 sú jej akurát. ale máme doma aj 28 🙂
čo sa oblečenia týka, tak všetko 104 aj zimnú bundu sme jej 104 kúpili, je jej akurát, tak hádam vydrží celú zimu 🙂 Simi rastú skôr nohy, pred mesiacom sme jej kupovali 104 tepláky a boli jej tak o centi dlhšie a teraz ich má ledva po členky 😀

ena
16. sep 2008

barun; pred par dnami som citala o sedackach-vajickach a presne to bolo, ze ked trci hlava nad tu plastovu cast, nie potah, tak treba vymenit sedacku..

didusa.risulo vitaj medzi nami 🙂

ena
16. sep 2008

nam zacina zabava.. marek sa zacal stavat na nohy.. takze uz nefunguje-posadime a hrajkaj sa 🙂, lebo tu obycajne stoji zaveseny na okraji gauca a padanie na zadok mu este velmi nejde 🙂 len chalan nejako preskocil klasicke stvornozkovanie, to jeho vyzeralo skor ako ked sa maly tulen chce dostat z miesta na miesto 🙂