Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

sranda
29. dec 2008

kattum, že pomerať..... 😉 . Neviem či ten centimeter pri mne nepraskne 😎 .

babulka
30. dec 2008

Baby, nepraskne. 😀
Ja som poslala vysku, vahu, BMI, obvody hrudnik, pas, boky, ciel k 1. junu a metodu.

certica
31. dec 2008

marekovi vseeeetko NAJ k uplne 1. rocku 😎 😀

babulka
31. dec 2008

Marekovi vsetko naj, naj, naj 😵

verulka
31. dec 2008

babulky, krasny novy rok 😵 a marekov aj tu vseeetko naj 😵

babulka
31. dec 2008

Veruli, tabulecka ma uz nejakych ucatsnikov okrem mna a teba? 😀

cat
autor
31. dec 2008

Cafte, vsetko NAJ.. Marekovi k 1. narodeninkam 😎
Baby,ja sa pomeriam az po novom roku a poslem ti verulka udaje, my dnes zerieme a pijeme, vsak je Silvester!! 🙂 🙂 Tak mamulky, prajem vsetko dobreee 😎

aktak
31. dec 2008

marekovi krasne narodeninky 🙂
a vsetkym krasny novy rok 2009 😉

certica
31. dec 2008

tak nech je 2009 este lepsi nez ten predosly 😎

kattum
31. dec 2008

Marekovi vsetko naj k vcerajsim 1.narodeninam a Vam do Noveho roku len to najlepsie! 🙂

ena
1. jan 2009

Marek dakuje, ohnostroje prespal 😀
prajeme vam stastny novy rok 🙂

verulka
1. jan 2009

babuli, zatim nie..ale icakavm kazdym dnom nejake tie IP 😎

sue
1. jan 2009

Všetko NAJlepšie maminám aj drobcom - veľkým i maličkým do Nového roku 😵 😵 😵
Marekovi tiež všetko NAJ 😵 😵 😵

sranda
1. jan 2009

Do Nového roka prajem všetkým maminám a ich rodinám z tejto témy zdravie, šťastie a pohodu....jednoducho len to najlepšie.

babulka
1. jan 2009

Cat, pekne fotecky 😵 Simonka je teda poriadny macko 😉

cat
autor
1. jan 2009

dik babulka. Ona vyzera tucino, pritom jedava len 4x denne po 120-150ml a v noci 11h spi. Uz som sa aj pytala doktorky ci ju nemam budit ze by aspon este raz jedla, ale ze nie zatial, kym pribera je to ok..ale mam dobre bolesti chrbta, nosit 6 kg cinku je dost narocne 😀

ena
1. jan 2009

cat- ze 6 je vela? pockaj par mesiacov, my sme uz za 11 kg 😀

aktak
1. jan 2009

cat aj my sme tak spavali, ale teraz aspon kazde 3-4 hodky checkuje ci je prsko nablizku a drzi ma za pyzamo aby sme spolu spalu 😀
eni moj Adamko je dva krat starsi a ma len o kilo viac 😅 😀

sranda
1. jan 2009

verul, údaje do tabulky ti poslem po 7. januari, aj ked sa zapojim ako posledna asi mne to neva. petra ide totižto 7. januara prvy krat do škôlky a dovtedy nebudem schopna ničoho, aj keď viem, že 6. jan už budem mať stiahnutý žalúdok ako sa poznám. O.k.?
cat, idem kuki nové fotos už som zvedavá, určite budú aj vianočné.

sue
1. jan 2009

Ena, Marek má len 11? Lebo keď sme sa v BA stretli, zdalo sa mi, že je väčší ako Macino a my tiež máme 11 😕 teda 11,120 či ako to mal naposledy...
Cat, keď vidím vašu Simonku, tak by som najradšej mala druhé bábo hneď 😵

sranda
1. jan 2009

cat, aj petra vyzerala tucino, tiež po 3. mesiaci už nebola kojená a v noci ani nápad som ju nebudila, veď prospievala katalogovo a si pamätám ako 3. mesačná mala 6230 g. Tak pohodka, neboj ona si vypýta koľko potrebuje a prekrmovať ju sa nedá 😵 . Tá fotka s čelenkou a k tomu topky nemá chyby. Ten chlapček kde sú vaše deti so svokrovcami a tuším laurou je jej braček? Tak švagriná má tiež párik teda? Si nedávno písala že budeš teta a už je taký veľký koľko má 3/4 roka pomaly 😉 ?

sranda
1. jan 2009

pozerám na tú foto v mojom pase, aká trapka, vonku je mínus....musím zaktualizovať.

aktak
2. jan 2009

zuz11, 8:26
Ahoj, volam sa Alex Ayet narodil som sa dnes o 8:26 s mierami 3670g a 50cm. Obaja s mamou sme v poriadku.

cat
autor
2. jan 2009

Sranda, ano aj svagrina ma parik, maly Lubosko ma uz 7 mesiacov. Dnes som fotila deti pod stromcekom kym dedo pozerie vsetky salonky, tak pridam foto teraz. Prihod aj ty nejake Petkine aktualne,ok? 😉
Aktak, ja uz nemam MM, sme na Nutraci a asi aj preto mam takeho spavca..ona stiahne flasu a spi ako Ruzenka, sme sa s menom netrafili 😀

babulka
2. jan 2009

Cat 😀 😀 😀 U nas pozral vsetky Matik.... 😖
Tomi je uz poriadny velkac, az takto to vidno, ked sa tvari vazne ako velky brat, lebo ked sa smeje, tak je stale ako babatko 😵

cat
autor
2. jan 2009

no ja ako zla mater som Tomovi zase raz nedovolila sladke, cize ani salonky 😔 jedina vynimka boli kolaciky od babky, tzv. ježe.
A ja sa uz psychicky chystam na cvicenie..baby budeme to mat tazke, mame predsavzatia ale..chudnutie je aspon pre mna jedna z najtazsich veci vobec. Nezrat a nechlastat, vrrr
😀
Verulka, tebe sa ako dari s tou osobnou trenerkou?

babulka
2. jan 2009

U mna je horsie pravidelne sa hybat ako nezrat. Hlavne si na to nenajdem dost casu, to je problem. Tak radsje nebudem zrat, ale ked sa necvici, tak jo-jo efekt zaruceny, ked sa zacnem stravovat normalne, tak neviem... Ale ciel mam, metodu tiez, tak to zvladnem urcite.

cat
autor
2. jan 2009

u mna je najhorsie nepit 😀 akoze zabudnut na moj ritual vecerny ze deti zaspia, a ja sadnem na tu velku rit, vylozim nohy a vypijem 1-2 deci cerveneho. Tak co, vymenim vino za caj na chudnutie a budem si vsugerovavat ze mi chuti 😝

verulka
2. jan 2009

jaaj, krasky, no ja mam utrum min. na tyzden 🤐 s trenerkou nepokracujem teraz- najprv brutal chory muz, teraz ron a mne necakane dnes rano museli tahat krv a hnis z lakta 😒 takze tyzden kludovy rezim, lieky...
zuz gratulujem 😵

cat
autor
2. jan 2009

fuha verulka..prajem vsetkym skore uzdravenie 😎
ozaj,ten kalendar mate nadherny,sa neviem vynadivat..hlavne Ajka na tej tusim marcovej fotke..parada 😵