Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

sue
5. okt 2007

Cat, milučké 😵 aj ja snáď budem niečo tvoriť keď budem na materskej 😵
...a dík maminky 😀 som pseudostarákorytnačka 😀 😀 😀

verulka
5. okt 2007

teda baby, vy ste jeli...sledovala som vyvoj jednotlivych debat, ale akosi nemam potrebu sa vyjadrovat 😉 uz sa mi to stava pravidelne. Sue je velky diplomta, babulka a at si vobe neberu servitky - oboje ma svoje caro 😉
a tiez si myslim, ze to nema s vekom ni spolocne 😀
Cat, zajtra vysielam moju family na gastany- dakujem za avizo 😀 ja dojdem zo ksoly a gastany budu na stole 😉
sue a vy ako? citis sa v pohodke? Dokedy si presne v BA?

sue
5. okt 2007

Verulka ahojky 😀
V Ba sme do piatku, ale od stredy romantický "víkend" 😅 takže voľná som vlastne len utorok a stredu... a cítim sa v pohode... síce furt ležím a akonáhle sa začnem hýbať hneď je zle... ale stále je to veľmi dobré 😵

mea
5. okt 2007

pripajam sa ku gratulacii,my pojdeme zajtra pozrieť Tiborka,ešte ze sme im kupili šesdesiatdvojku 😉

verulka
5. okt 2007

sue, a mozes ist neikam von alebo si len lezmo? Ze ci zvladas sa vidiet...a ostatne, tak nakedy stretko- ak to sue umozni jej stav?

sue
5. okt 2007

Verulka, áno, však na to zbieram sily 😀 ale vážne... denne trénujem tak dve hodinky na nohách, takže stretko zvládam 🙂

verulka
5. okt 2007

ok, mne je to jedno ci v ut alebo streda..babulky, ktore mozete, dajte vediet, nehto dohdoneme 😉

babulka
5. okt 2007

Baby, ake stretko? aj ked sme v Luznej, to nas hadam nevystrnadite z kolektivu 😲 😎
Verulka, to s tou "servitkou" si pri svojom povolani ani nemozem dovolit. Empatia, neempatia, z hrusky dole 🙂 Ja som vseobecne velmi carovna, ze? (teda čarovná, nie cárovná) - fiha, prvykrat som pouzila diakritiku.
Mea, ahoj - to bolo k comu? Inac, vitaj medzi nami, videla som ta v teme o obycajnom mlieku, dakujem, ze ma este niekto zdravy rozum 😀

sue
5. okt 2007

Babulka, pozerám, že si zvyšuješ adrenalín v iných témach 😉 😀
...tak dajte vedieť kedy a kde či utorok alebo streda, my sa tiež prispôsobíme 🙂

babulka
5. okt 2007

Sue, zvysujem, ale tlak. Boze, ako moze byt niekto taky sprosty? (Tolko k mojej diplomacii 😀 ). Ale staci pozriet do pasu, odkial tie devuchy su, nechcem sa nikoho dotknut, ale to ma tiez svoju vypovednu hodnotu. Dalsia diplomaticka poznamka, uff, som zvedava, kto sa do mna pusti dalsi 😀 😀 😀 baby, nech dlho necakam 🙂

ena
5. okt 2007

aj my by sme sa pridali na stretko, lebo cesta na vychod sa nam nejako nezadarila.. len teraz by nam bodlo stretko niekde blizko nas, SJK alebo lepsi svet pri horsom pocasi.. alebo baby, nechcete sa dovalit v stredu od pol 10-pol 12 tej do herne vedla nasho domu? je tam bazen s gulickami, vselijake hracky.. tak by nebolo treba detuse nahanat.. sice, zas verul a sue by isli do herne s babatkami, co este velky bordel nanarobia🙂

verulka
5. okt 2007

babulka, nop jasne, ze s vami ratame 😉 len dohodnut termin..uvidite ako sa gulam 😀 to uz privela prilezitosti nebude- som totiz tehotna posledny krat 😎 ..tusim idem kuk, ze ako sa vyvija debata...

babulka
5. okt 2007

No my sme uz jaslickovi, takze mozme az po pol 4, ale zas kedykolvek. Tead ak budeme zdravi a krpec zas nieco v jasliach neschyta.

cat
autor
5. okt 2007

baby ja stredu nemoozem, a utorok by sa nedalo? ale poobede..

verulka
5. okt 2007

babulka, my sme tiez skolko, skolo a pracovne zaradeni, takze tak na pol4-4-stihame, skor bohuzial nie...to az ked budem opat na MD 😀

sue
5. okt 2007

No žeby ten utorok po pol štvrtej? Len prosím niekde kde sa dá sedieť...

tessa
5. okt 2007

babulka, obesim ta, som bola zvedava, co pises v teme o kravskom mlieku a vcul som sa tam zaplietla aj ja 😝 😀 😀

sue
5. okt 2007

Tessa, aj ja som tam už zamotaná 😀 😀 😀 a tiež vďaka Babulke 😀 😀 😀

tessa
5. okt 2007

ale mna ta nechapavost a obmedzenost tak s.rie 😠

tessa
5. okt 2007

Ja tiez nie som idealna matka, sem-tam dam krpcovi co to ineho ochutnat, ale urkacovat dieta v 10.mes o materske prip. UM mlieko, to uz dozralo aj mna 😠 😠 Krotte maaaa 😀 😀

babulka
5. okt 2007

tessa, to je droga, ked sa zamotas, nevymotas. Len skoda, ze je to tam hrach o stenu 😀 Ale snazim sa...neviem, co ma nuti zachranovat cudzie decka 🙂 Vidite zalozim si extra temu, napriklad "staram sa v kazdej teme do zdravia cudzich deti, poradte ako prestat" alebo "dajte mi uz niekto po papuli (po prstoch)". Emjee bude mat z takejto temy radost preveliku 😀

tessa
5. okt 2007

jeeemini, musim ist fuc z tej temy, lebo ma prepadla podpichovacnost 😀

babulka
5. okt 2007

mna uz prepadla davno, svrbia ma prsty tak strasne, a to sa este drzim, ale raz sa zastihnem v nasr.nej nalade, zbohom rodina 😀

sue
5. okt 2007

Babulka, ale koľko nás tam bude oxidovať... neboj sa, nie si sama, čo sa "staráš do zdravia cudzích detí" ... minule bolo zaujímavé sledovať zavádzanie príkrmov v Kilinej rodine... ale tam som si netrúfla prispieť... to by bolo naozaj zbytočné...

tessa
5. okt 2007

dobre si to napisala teraz, tusim si to vezmem k srdcu aj ja... 😉
Inak je to aj u inych mamiciek, ze to co nelubia, svojim detom nedavaju? Lebo ja som taka, mne Actimel, Acidko a podobne veci nikdy nechutili, takze ani ma nenapadlo to davat malemu 😖
A biele jogurty, tak z tych ma vzdy napinalo, aj ked malemu som ich davala, ale proste mne bolo zle, uz len ked som ho krmila... 😖 Som to teda pripad..

sue
5. okt 2007

Cat, už aj tyyyy? 😲 😀

tessa
5. okt 2007

Idem uspat maleho radsej, lebo napisem este nejaku kravinu 😉
Dobru vam baby, zrejme zaspim s malym, ako sa poznam 😀

babulka
5. okt 2007

Cta, dobreeeeeeeeeeeeee 😀 Asi nebudeme dnes zaspavat s pocitom dobre vykonanej prace 🙂 Nepomaha.
tessa, ja malemu nikdy v zivote nedam pecienku, ani ine vnutornosti. Z toho mi je zle. Muz si to vari sam, a ked niekedy to bude chciet aj Matik (o par rokov), tak bezo mna pri stole 😀 Este nezjem paradajku, ale to ani Matik. Ten zje cestvu len uhorku a papriku.
Sue, to zavadzanie prikrmov v menovanej rodine som si precitala s nemym uzasom. 😢

cat
autor
5. okt 2007

sue, ale zbytocne, ..hm na niektore osoby by som pouzila hlasku Milosa Kopeckeho" Kdyby hloupost nadnasela, vy by jste tady litala jak holubicka!". Kludne nech do tych deti cpu aj klobasy, ono sa IM to vypomsti.