Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

sue
11. dec 2007

Babulka, teraz som vyprskla nad tvojou fotkou 😀 fííha, tebe prospieva MK 😵 😀

babulka
11. dec 2007

Emjee, urcite ano.

emjee
11. dec 2007

myslim, ze ti viac pristane ruzova pani

babulka
11. dec 2007

myslim, ze cervena. Komunisticka.

sue
11. dec 2007

Emjee, ak sa smiem spýtať, podľa čoho mažete a upravujete fotky, albumy a témy? Lebo zjavne nestíhate všetko, ale ani "neadminujete" podľa toho čo najviac "horí" tak by ma čisto nezaujate zaujímal kľúč, podľa ktorého vyberáte čo aktuálne budete riešiť...

babulka
11. dec 2007

Emjee? Tomu teraz nerozumiem? Ako vies, ze to nebola moja fotka? Teda v niektorych pripadoch viete byt sakra rychli.

sue
11. dec 2007

Babulka, presne o tom som písala... a na to sa pýtala...

emjee
11. dec 2007

sue mas pocit, ze neadminujeme? podla coho sudis?

kluc je jednoduchy - prehrabem sa suhrnom tem a podla nazvu, poctu prispevkov, intuicie alebo cielene ich otvorim a skontrolujem
"co hori" bud svieti tema alebo ip, takze to kontrolujem vzdy

fotky v pase - podla toho, kedy ich zbadam
albumy - momentalne na ne nemam cas, riesi ich cielene ina adminka

sue
11. dec 2007

Emjee, aha, ďakujem... nepovedala som, že neadminujete, len, že neadminujete podľa toho čo je najviac akútne 😉

emjee
11. dec 2007

babulka minimalne dvakrat sme sa videli osobne a tento ksichtik sa na teba teda vobec nepodoba - a ano bola som rychla, co mam chodit okolo dva dni?

verulka
11. dec 2007

Tilly,List evidencneho dochodkoveho pistenia vyplnujes? To pre koho? Neviem, co to je, len viem, ze nam ich pravidlene zo soc. poistovne vracaju, ze su zle vyplnene 😀
Kocky, ja si ficim na babetku aj tu v presne vymedzenych temach, v kt. su ludia, kt su mi sympaticky, resp. s kt. mam nieco spolocne..zvysok vobec neriesim, lebo 🤐

babulka
11. dec 2007

Emjee, bola som na plastike.

emjee
11. dec 2007

babulka a nebudem sa s tebou hadat ci to si alebo nie si ty - ak si to ty, ok, ak to nie si ty, si to laskavo zmaz - urazenostou nic nedosiahnes

babulka
11. dec 2007

Emjee, som to ja. A neurazam sa.

emjee
11. dec 2007

sue co podla teba hori a neadminujeme to?

emjee
11. dec 2007

babulka ok

babulka
11. dec 2007

Emjee, mozno by chcelo vyjadrenie na tie IP, co sme posielali. Aspon slovom. Nemyslim, ze by som emjee - uzivatelke niekedy napisala nieco skarede, zle. A vlastne ani adminke. ked mi niekto napsie IP, slusne odpoviem.

sue
11. dec 2007

Emjee, treba poslať linky?

expertka8
11. dec 2007

...caute babule 🙂
...ako mi to dnes "pristane"??? 😀 😀 😀
...babulka...DAKUJEM....uz davno som sa tak straaaaaaasne nenasmiala nad Tvojimi uvodnymi komentarmi v "steklivyx" temax 😀 ..skoro som zubudila maleho 😅

...baby...zmenila som si motto....a verte mi...kym budem vzdy "online" na MK...nezmenim ho...lebo je vystizne a trefne 😀

...hovori sa...ze "mudrejsi usutupi"...ale hla...kam potom /bohuzial/ spejeme 🙄 ..ale "štať proti vetru"...hm....baby...ved sa ocikame 😀 ...nezabudajte IQ je dar...ktory nema kazdy..preto im odpustite 😉 😀 😀

expertka8
11. dec 2007

...Zuzanka bleskovou ryxlostou svetla zmazala foto...tak ma nemozte xvalit 😅 😀

mixka
11. dec 2007

ex 😀 😉 😉 😉

mrenka
11. dec 2007

expi,si kocka 😉 😉
babulka,ty takisto,hotova hollywoodska hviezda 😵 😵 a ten jemny usmev... 😀

emjee
11. dec 2007

aj u kamosiek plati odtial potial - ak nemienite respektovat pravidla, ktore tu mame zavedene, tak sem nemusite vobec chodit

sue
11. dec 2007

Emjee, akože keď nebudem mať svoju fotku pri nicku, tak mi zablokuješ prístup?

mrenka
11. dec 2007

babulka,preco ti zamkli temy?cim sa odlisuju? 😕 😕 😕

expertka8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mrenka
11. dec 2007

tak ale toto som nepochopila uz uplne,preco bol vymazany prispevok od expertky? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

babulka,po novom roku je neskoro!!!!!!

expertka8
11. dec 2007

...BRAVOOOOOOOOOOOOOOOO...tlieskam vam admini....... 😔
....vdaka vam si pripadam ako pred r. 1989 😔

mixka
11. dec 2007

expi, ty dnes perlis... 😀

expertka8
11. dec 2007

...mixka....som humorista od kosti...ale ver mi...ze toto uz nie je na smiex 😔