Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

verulka
24. jan 2008

eni, ty provokater 😀 ale suhlasim s tym, ze sup-sup na druhe 😉 ja sa uz do vasho tretieho kola nepridam 😉 budem vas len pozorovat 😎
Cat, perfektne dupky mas v albume a tomi je brutal fesak 😉

zuzkafuny
24. jan 2008

VERUL ahaaa... v práci 😀
Mňa dnes práve rusi prepadli... môj už aj tak nechcel... vraj je starý. Ale ja by som si povedať dala...a možno by som ho aj navravela 😀
inak pekný dníček... hoci mrazivý 🙂

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cat
autor
24. jan 2008

ziza, potom sa ozvi ako si dopadla, ja idem az 4.2.

barunka
24. jan 2008

tilly, no veru, a vidím to tak, že zachvíľku budeš mať aj ty v pase nejaký ten týždeň 🙂 A zostanem tu sama 😀 😀 Ale chlapa som zaprisahala, že druhé dieťa, až keď si vybavíme ten byt, takže uvidíme. On by bral aj hneď teraz, ale vraj jedine Adamka, tak už mám písať objednávku 😀 😀

cat, tak to ideš zrovna na moje meniny, budem držať palce 🙂
ziza, držím palce.

aktak
24. jan 2008

ja sa idem objednat na utz v 13tt, uz sa tesim, a aj brusko mi uz vykukuje tak planujem povytahovat tehu gate lebo neznasam strasne ked ma neco tlaci na pase v tomto stave 😵

aktak
24. jan 2008

tie co ste uz boli alebo ste teraz 2hy krat tehu, je brusko vecsie ako pri prvom? alebo to neni pravidlo?

liska
24. jan 2008

barunka, simi ti rastie do krasy 🙂 a je sikovna, to je diabolska kombinacia 😉 a pohlad tvojho muza na malu Kristinku je dost velavravny, myslim, ze ten byt bude riesit dost rychlo... 😅
aktak, gratulujem 🙂 neviem sice este z vlastnej skusenosti, ale vraj casto je pri dalsom tehu brusko ani nie ze vacsie (vo finale), len ho skor zacina byt vidno, ale ved to je nadherne, nie? 😵 drzim palce, nech mas bezproblemove aj toto tehotenstvo, chceli by ste kocku, ci je to jedno?

barunka
24. jan 2008

liska, ďakujeme za pochvalu 🙂 manžel si aj robí srandu, že si ani nebude musieť zadovážiť na jej nápadníkov vzduchovku, že bude v pohode stačiť, keď otvorí ústa a ujdú sami 😀 😀 😀

aktak, no ja len z toho čo mám odpozorované. Zatiaľ čo som si všimla, tak mali baby viac menej väčšie bruško, hlavne v tých prvých mesiacoch, akoby rástlo rýchlejšie ako pri prvom tehu. A ku koncu ako vravela liska sa to tak ustálilo... Teda až na snilka, tá vyzerala akoby nosila minimálne dvojčatá

zuzkafuny
24. jan 2008

Ja som pri druhom mala oveľa väčšie... ale myslím, že to je individuálne. Zuzka mala 3 kilá a malý takmer 4... možno to závisí aj od veľkosti bábätka...

cat
autor
24. jan 2008

barunka, krasne fotky 🙂 simi este stale "upratuje' skrine? 😀 moj zas vybera topanky ☹
Ja mam uz teraz vacsie brucho ale skor to suvisi s vianocnym doslova zranim, ako s tehu 😀

geegee
24. jan 2008

aktak, ja mam brusko mensie, v podstate este skoro ziadne 😀 Na UZV som bola dnes, porod mi vychadza az okolo 15.8. 🙂

aktak
24. jan 2008

no chceli by sme asi babu (mam pocit ze to bude dievcatko ale je nam to aj tak jedno, len keby to nebola baba tak nas bude pokusat mat dalsie 😀 ) a baby byvaju mensie takze mozno naozaj by som mala brucho rvnake v takom pripade 😵 a pri mojej sucasnej vahe a mnozstve ktore jem bude malinke chudatko, alebo si vezme kolko potrebuje a po porode budem ja 40 kilove chudatko 😀
geegee takze vas posunuli trochu? mne podla rveho utz vislo skoro presne, 2 dni hore dole, tak ucidim co bude na dalsom

verulka
24. jan 2008

aktak, vacsina zien ma pri dalsom tehu skor a aj vacsie brusko...u mna to platilo pri kazdom ..bolo ho vidno skor a nakonci bolo aj vacsie a deti boli v podstate rovnako velke 😉 teraz asi zazijem aj mega brusko 😀

tilly
24. jan 2008

ja by som aj chcela ďalšieho chalana, ale chcela by som si aj dievčatko vyskúšať...

aktak
24. jan 2008

verulka ak bude vecsie tak to ma uz asi prevazi a padnem dopredu 😀

ena
24. jan 2008

ako vravite, pri druhom tehu, brusko vidno skor 🙂 mna prekukla jedna susedka, v 8 tt na mna, ze ci cakame babatko a to sme az po 12 tt isli zverejnit, tak som musela zahovorit, ze to kila po filipovi 🙂)
aj tehu rifle som zacala skor nosit.. ale na konci neviem ci bolo brucho vacsie ako prvy krat, ale zato babo ano o cca pol kila ;)

aktak
24. jan 2008

no uz aj ja citim ze musim vytiahnut tehu gate, alebo este lepsie - kupit 😀 len tie ceny a odradzaju, aj ked daju sa najst aj za rozumnu cenu len ked nemam moznost si labzovat po meste edy sa mi zachce 😠

verulka
24. jan 2008

aktak, ja som tehu gate nosila az teraz...predtym som rodila do leta a nic neblo treba pri Ajke a na jar len saty...Pri riskovi som otehotnela v januari a uz zac aprila bolo teplucko na saty..no a pri radkovi som mala od mamy 1gate na traky a tie som nosila...teraz skro vybehlo obr brusko a okrem toho chodim do prace, takze bolo treba...na mne to bolo tak vidno, ze uz v 9tt som oznamovala v praci 😉

sue
24. jan 2008

Veruli, to by u teba oznámenie v 23tt ako u mňa asi nešlo, že? 😵

aktak
24. jan 2008

verulka no keby som bola doma tak tiez to riesim satami, ale musim aj do skoly chodit a tak by som sa v satach moc nevynrala lebo ich normalne nenosim, ale nejdem si vela kupovat, max jedny gate lebo aj tak uz zopar mam

barunka
24. jan 2008

cati, ona nie že upratuje, ale ona si takto sadne pred skriňu a robí kôpky... jedna je dobé, druhá neeeeeee a tretia asi možno... A z tej dobrej si vždy niečo vyberie a navlieka si na seba. Párkrát sa jej už stalo, že si zmýlila pulover s nohavicami a potom sme ju s manželom polhodinu vyslobodzovali 😀 😀
a na topánky je tiež zaťažená. Cez víkend sme boli v rakúsku a jedny sa jej tam tak zapáčili, že uprosíkala tatinka nech jej ich kúpi.
A pri všetkom platí, že čím viac krikľavé, tým lepšie... 🙂

mixka
24. jan 2008

barunka... 😀 😀 😀 😀 😀

emjee
25. jan 2008

barunka 😀 😀 😀

barunka
25. jan 2008

a viete čo ma najviac štve baby? že tej malej potvorke stačí aby sa na tatinka usmiala, žmurkla na neho s tými jej hnedými okálmi a ak treba, tak mu ešte urobila moj moj tato a dala mu pusu a dostane od neho čo len chce. Ale keď niečo chcem ja... a to chcel ten náš tatko chlapčeka... 😅 😅

momentálne mám krízu, tatinko rozkázal kúpiť princezničke šaty na leto s kitty alebo peppa pig a nikde neviem zohnať, ani na mmb, nikde. Takže to vidím tak, že tatinko ma vykáže od počítača a bude ho okupovať on, kým niekde nezoženie

cat
autor
25. jan 2008

barunka, to je zlate 😀 a inak typicke, chlap chce syna ale potom si ho dcera tak omota... 😀 uz len kupit flintu na buducich napadnikov.
Baby ja som uz tak vyhadzana, ze ani 5cm omietka z make-upu by mi nepomohla ☹ je to normalne? tie co mate dievcatka, tiez ste mali taketo problemy? alebo je to len blba povera a priciny mam hladat inde? fakt neviem 😒

barunka
25. jan 2008

cat, no ja keď som čakala simi, tak som hádam nemala na tvári ani mm bez vyrážky. mohla som si nahádzať na seba make-upu čo som chcela, ale stále to svietilo. Mne sa z nich už robili aj také červené mapy, pôvodne som si myslela, že to je alergia, ale keď sa ma to držalo celých 9 mesiacov, tak som ti to už prestala nahovárať.
A snilko bola tiež samá vyrážka 🙂

geegee
25. jan 2008

cat, ja som mala pri matuskovi ksicht uplne perfektny, co sa teraz teda neda povedat 😠 Tak neviem ako to dopadne...u nas v kazdom pripade manzel "potrebuje" dalsieho syna 😀

sweetienka
25. jan 2008

ahojte,
barunka, krasne fotky 😉 Dianka dostala pod stromcek rovnaku kuchynku, aku ma Simonka, ale v inej farebnej kombinacii, je to super hracka 🙂 tiez kazdy den niekolkokrat varime kavicku, polievocku....
ked zhanas Kitty skus H&M, tam urcite nieco pekne najdete 😉
cat, ja som mala cez tehu lepsiu plet, ako pred..... a tiez som cakala babu 🙂

cat
autor
25. jan 2008

ahoj sweetie, tak to si mala stastie, ja uz sa hanbim aj po ulici chodit. barunka, presne viem ake mapy myslis, aj ja to uz mam 😝
geegee, moj muz tiez chce dalsieho syna, ale myslim ze smola, mne sa aj snivalo o dievcatku. A das si zistit pohlavie? Ja som nechcela ale nevydrzim 😀 hoci pre mna bude najlepsia sprava ze je tam len jedno babo vzhladom na pocet dvojiciek a trojiciek v nasej rodine. Potom by ste ma fakt mohli navstevovat tak u Pinela v Pezinku 😅