Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

sue
22. sep 2007

Tak ideme do nemocky, volala som dokimu a povedal, že v 25tt nie je normálne aby som ho necítila viac ako 12 hodín ☹

newyorkgirl
22. sep 2007

sue akurat som ti isla pisat IP ze ako tehulkujete, tak veru bezkaj budem aj ja cakat na spravicky, drzime palceky, nebojkaj ved si zdriemlo babenko len troska no 😉

verulka
22. sep 2007

sue, silno drzim palce, budem na vas mysliet...

mrenka
22. sep 2007

sue neboj nic,malinky si tam haja,skontroluju ti ho a aspon budes kludnejsia,drzte sa 😉

tilly
22. sep 2007

sue, neboj, aj ja som takto ležala, v 29tt, aj silvinka, obe sme odišli na reverz, malých vypočuli, len spinkali...

a je to počuť fonendoskopom, my sme počúvali, keď som mala hysáky 😀

mrenka
23. sep 2007

sue,tak ako ste dopadli?

cat
autor
23. sep 2007

sue, dufam ze sa coskoro ozves s tym ze je vsetko ok.. ja som tiez mimi hocikedy den aj dva necitila.. 😉

newyorkgirl
23. sep 2007

aj ja uz pozeram hned konika, ze co sue 😅 tak cakaaaame 🙂

newyorkgirl
23. sep 2007

eeeeste nic??? no teda 😀

ervotoc
23. sep 2007

neworkgirl ako ti Nikolka uz narastla 😕 😕 😕 ved nedavno si len bola tehu ,bábo a teraz pozeram ze uz aká velká 😝

verulka
23. sep 2007

aj ja som nedockava...snad coskro dojdu nejake infosky...

lovacka
23. sep 2007

ahojte
takze sue je v nemocnici.necitila maleho tak ju prijali a suvisi to s tym ze ma tu chorobu a nerobi to asi babatku velmi dobre.
pravdepodobne ju pustia vecer domov tak na sa urcite ozve.
to len aby ste neumierali takym strachom ako ja 😉

mrenka
23. sep 2007

sue,tak ako?

lovacka
23. sep 2007

takze babule mam pre vas zle spravy sue ostava v nemocnici 😖 drobcek je strasne malinky tak sa prosim pomodlite za nasu zuzku a jej drobceka nech to zvladnu a nech vydrzia do konca 😉

cat
autor
23. sep 2007

lovacka, diky za spravy, pozdrav sue, ze na nu vsetky myslime a posielame pozitivnu energiu 😎

mrenka
23. sep 2007

no teda,ako to dobre islo a takto sa to pokazilo,chuda,dufam,ze nebude musiet lezat do konca tehu ☹ ☹

mrenka
23. sep 2007

sue by v takomto pripade pre niekoho ineho urcite vymyslela nejaku velkokonikovsku eksn,ako naposledy tie sviecky pre babatka,tak aspon takto na dialku jej posielame stasne vela energie,nech sa snazi mysliet pozitivne,drzime jej strasne palceky no a samozrejme nesmieme zabudnut na macka 😵 😵 😵

verulka
23. sep 2007

lovacka, diky za info...sue, myslime a teba a macka, bude to v pohode 😉

lovacka
23. sep 2007

mysllim ze teraz by sme mali zapalit sviecocku pre maleho macka aby mu prisla ta jeho energia od nas.mne je hrozne luto ze sue musi prezivat nieco take.ako keby mala toho malo ☹ pozdravim ju urcite a myslite na nu 😉

tilly
23. sep 2007

to ma strašne mrzííí, dúfam, že to dobre dopadne, inak, ak ju to poteší, tak aj dominik bol o dva týždne menší a potom mal 4440g keď sa narodil, dúfam, že ju napumpujú nejakými vitamínmi, aby malý narástol, hlavne, nech všetko dobre dopadne, držíme palce z celého srdca... sue držte sa!!!

geegee
23. sep 2007

sue...drzime palce. Verim, ze vsetko bude OK 😵

certica
24. sep 2007

sue, drzte sa. urcite to dobre dopadne 🙂 a pridavam sa aj k tilly, tiez sme asi do 29tt zaostavali v raste o 10-14 dni a vsetko bolo v poriadku, aj ked som tiez chvilku pobudla v nem.

barunka
24. sep 2007

sue, je mi ľúto, že sa ti nakoniec tehu skomplikovalo, ale verím, že to dobre dopadne. Veď to malilinkaté stvorenie isto cíti, ako veľmi ho ľúbiš a bude sa snažiť čo najrýchlejšie dobehnúť to, čo doteraz v raste zameškal. Verím, že to nakoniec bude v poriadku a pomaly budeš kočíkovať svojho drobčeka aj ty.

tilly
24. sep 2007

baby, máte nejaké nové info od sue???

lovacka
24. sep 2007

tilly sue lezi v nemocnici a musi odpocivat.ke na infuziach aby drobec trosku podratol kedze ma len 680g a mal by mat uz okolo kilecka.dostvaju vitaminky formou infuzie a ak sa nic nestane tak koncom tyzdna ich pustia domkov.drobec vraj kopka tak aspon ze ho uz citi.
zuzka vam velmi dakuje ze na nu myslite a pozdravuje vas 😉

arabeska
24. sep 2007

aj my pozdravujeme sue a velmi na nu myslime,pevne verim ze budu v poriadku..

verulka
24. sep 2007

lovacka, tak tvoje halsenie je rozhodne pozitivne. dakujeme
Sue, Macko drzima Vam place 😉

mrenka
24. sep 2007

lovacka tak super 😉

zuz11
24. sep 2007

aj My sa pripajama a Sue a mackovi drzime palce a myslime na nich.. posielame kopec pozitivnej energie 😉

cat
autor
25. sep 2007

ahojte. barunka, snilko je este v nemocnici?