Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

sue
8. sep 2007

...ach jo, tak to je potom ťažké...

verulka
8. sep 2007

tilly, tak nech sa to rychlo na lepsie obrati...
Sue, super, zew je ti lepsie.
Babulka, gratulujem k prestahovaniu a nech v novom zazijete co najviac krasnych a prijemnych chvil 😉
Cat, ja sa velmi tesim, ze mas chut na dalsie babo 😵 Budem drzta paste

ervotoc
8. sep 2007

snilko a co Kristinka?
Eni gratulujem 😉

snilko7
8. sep 2007

ervotoc ahoj...Kristínka nechce von, asi jej je v brušku dobre 😅

tilly
8. sep 2007

snilko, no na teba som myslela, že ako sa asi máte 😉

tilly
8. sep 2007

tak ja dúfam, že si tie peniaze aj užijeme, lebo teraz ich len zarábame a nestíhame míňať, veď si ani nemám čo obliecť a keby som nebola na tom super výlete v haine, tak nemám čo obliecť ani domčovi, asi by som mala do toho hainu ísť ešte raz, alebo rovno no SCS 😀

snilko7
8. sep 2007

tilly už sme doma nervozny, ale ak neporodím do štvrtka, tak už pôjdem do nemocnice na sledovanie - kvôli jazve po prvom cisárskom, keďže teraz by som chcela rodiť normálne, teda ak nebudú komplikácie....no a neviem si predstaviť čo bude robiť Paťko toľko bezo mňa..a ja bez neho 😅

tilly
8. sep 2007

aj ty si mala prvý cisársky? aj ja, ale nabudúce chcem zas... a tiež sa bojím, že ako to domčo zvládne, keď raz nebudem pár dní doma, ale to sú len také naše obavy, decká to zvládnu lepšie ako my 😉

držím palce, aby to bolo skôr ako vo štvrtok a nech je to rýchle a krásne, hlavne, nech ste obe zdravé

inak to máš super, že to bude kočka, máš nejaké veci aj po simonke?

snilko7
8. sep 2007

no povyberala som si tie najkrajšie kúsky od segry, ale neodolala som ani mimibazaru 😀
ja sa bojím len preto, lebo teraz ako chodím už každý štvrtok do Ružinova do poradne, tak spáva v stredu v noci Paťko u mojej babky, no a to sú strašné scény - on chce ísť domov, nechce spinkať...pomaly plačeme obidvaja..a to predtým tam spával úplne v pohodičke, len teraz neviem čo je s ním 😅
prvý som mala cisársky, oficiálne nepostupujúci pôrod 😔

tilly
8. sep 2007

asi cíti tvoje obavy... možno sa bojí, že tam zostane dlhšie, alebo má strach o teba, alebo už žiarli na bábo 😲 ???

ojojoj, mimibazar, to je žráč peňazí 😀

snilko7
8. sep 2007

s tým mimibazarom máš pravdu...ale keď tam majú tak super veci...ale už sa krotím 😀

tilly
8. sep 2007

hej, niekedy sa tam dá super nakúpiť, len už sa mi stalo, že som nebola úplne spokojná... ale kupujem hlavne richterky, s tými som bola vždy spokojná, aj s predávajúcou

sranda
8. sep 2007

sue, to som rada, že sa ti polepšilo.
snilko, Kristínka sa u teba váľa, lebo vie čo ju čaká 😉 a neboj veď si pašáčka, think positive a všetko bude tutti frutti.

snilko7
8. sep 2007

no my teraz zháňame nejaké prechodné boty pre Paťka, ale aj s tou ortopedickou klenbou, lebo začína mať ploché nôžky, tak by som to nerada zanedbala...lebo naša super doktorka pri prehliadke len skonštatovala, že už má ploché nôžky a neposlala nás ani k ortopedovi...pre ňu to jednoducho tým konštatovaním skončilo

tilly
8. sep 2007

snilko, kupujem od tejto baby, normálne zmeraj paťkovi nohu a objednaj o cm väčšie, ona tam vždy uvádza vnútornú dlžku, ja meriam tak, že domča postavím na papier a obkreslím mu nohu 😉
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=5606

tilly
8. sep 2007

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1637779 teraz som mu objednala tieto, ale to sú už piate topánky od tej baby 😅

snilko7
8. sep 2007

wau...vy máte 26 nohy??? lebo aj Paťko má akurát 26 a to sú mu ešte o kúsok väčšie, ja mu tiež obkresľujem nohu a vychádza mi 16 cm

barunka
9. sep 2007

srandi, veru, Simi si tie papuče zamilovala, takže teraz mi nezostáva nič iné, len zohnať podobné v jej veľkosti. V týchto sa niekedy nevie postaviť, keď spadne, ale na druhej strane to má výhodu, nevie tak rýchlo lietať....
Inak mimochodom, ja tipujem, že snilko porodí 19-teho. Ona aj ja sme totižto 7-meho len iný mesiac, tak si myslím, že aj Kika so Simi si to takto naplánovali 😀 😀 😀

tilly
9. sep 2007

hej, aj my máme 16 cm 😉
barunka, ale do 19 je ešte strašne veľa času 😲 😀

snilko7
9. sep 2007

tilly barunka počíta s tým že najoficiálnejší termín - teda podľa menzesu mám 17.9....aj keď podľa ultrazvukov mám úplne odlišné

tilly
9. sep 2007

jaaaj, ale ti dopraje 😀
takže ty si zrejme tiež mala ešte jeden menzes, že? a mala si úplne normálny, alebo bol nejaký divný?

barunka
9. sep 2007

jasne, ja jej doprajem, však ale to by prenášala len dva dni. Ja som bola nútená dva týždne 😀 😀 to zvládne 🙂
Aj keď každú noc manžela buzerujem, či má zapnutý telefon keby niečo a že chcem ísť s nimi 😀 😀 škoda, že snilko ma nechce 😅

snilko7
9. sep 2007

tilly ja som mala v decembri ale už len dva dni...no ale asi sa počítal aj ten, keďže nejako nerodím 😅

zuz11
9. sep 2007

jej tu sme v neakom uz ocakavani, co tak zajtra snilko?

snilko7
9. sep 2007

zuz môže byť, zajtrajší termín mi už navrhla aj kamoška - ona má zajtra narodky 😀

ikke
9. sep 2007

snilko, tak potom... co mozes urobit dnes, neodkladaj na zajtra... 😀
/deviateho deviaty sa dobre pamata 😉 /

snilko7
9. sep 2007

ikke u mňa určite...ja mám dneska meniny 😀 😀

ikke
9. sep 2007

tak to teda vsetko najlepsie! 😵
/idem mrknut, koho je dnes v kalendari... 😅 /

ikke
9. sep 2007

jaaj, ake zname meno, to treba zablahozelat aj adminke 😉

snilko7
9. sep 2007

Martina 😀 inak som mala v pláne rodiť v piatok...to som mala narodky 😀 😀 😀 ale Kika má zjavne iné plány 😅