Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

certica
26. nov 2007

nechcela kattum riska?

mrenka
26. nov 2007

cat,ja som to pisala do temy superstar,preco ju nemusim,je proste desnaaa,fuuuj,ked dnes nepoleti,tak uz neviem..nechapem,odkial berie tolko hlasov 😕

cat
autor
26. nov 2007

..hovorila o Riskovi 😎
nam pribudne v aprili neterka Natalia al. synovec Lubosko. Tesim sa ze nam svagor nesiahli na "nase" mena, ako Simonka ci taktiez Risko..

babulka
26. nov 2007

kati, a Simonka alebo Risko este nie su na ceste (alebo obidvaja naraz 😀 )? Ja zbijem kazdeho v rodine, kto by chcel dat "moje mena" - pre dievcatko Danielka a pre chlapca Šimon alebo Filip. 😀 Ale to este dlho, predlho nebude na ceste.

cat
autor
26. nov 2007

jezisi babulka, ty mi doprajes, ze obaja 😀 potom by si ma mohla navstevovat u Pinela jedine ak 😀 😀
Tvoje mena sa mi inak VELMI pacia, len u nas v rodine uz su a ja nedam ziadne co sa uz vyskytuje..

mrenka
26. nov 2007

cat,vsak rovno dvojicky 😀

cat
autor
26. nov 2007

babyy, kto druhemu jamu kope... 😀 😀 😀

babulka
26. nov 2007

Kati, ja za tebou aj k Pinelovi. Len aby som tam ochvilu nebola na prechodnom pobyte 😀 Pri Matikovi...moooze byt. A dvojicky? JA? Ved ja nezvladam jedneho, nieto este dvoch dalsich.

cat
autor
26. nov 2007

babulka, este mate tie zachvaty hnevu? U nas stale rovnako, jeduje sa a hadze o zem, uz ni nasiel aj svoje miesto kam sa chodi vyzurit a kopat do nabytku 😠 100 krat za den mu mam chut nalozit na prdel..

babulka
26. nov 2007

On sa nehadze, ale jaci ako besny. Normalne zacne revat a kricat, slzy mu tecu ako hrachy. A ten krik....Strasne. Vraj len vydrzat. Prejavuje sa ako osobnost, ma svoj rozum, presadzuje si svoje. Pche, co mam z toho, ze "je osobnost", ked huci ako sisi. 😖 😵
Ale v jaslickach vraj nic take nerobi, tam poslucha na slovo, cika a kaka do serblika...doma 😲 ani nahodou. Ono asi ked struha dobrotu pol dna, tak ked pride domov, musi sa vyblaznit. Asi horsie by to bolo naopak - doma dobry a v jasliach zlostny. 😀

cat
autor
26. nov 2007

aj mne dnes Dr. povedala ze "teda ma riadne sebaurcenie, len vydrzat". Ale kedy ho prejde toto spravanie ☹ vsak musi vidiet ze mu to nepomaha, u mna zakaz plati raz a navzdy a nie ze sa bachne o zem a ja ustupim, to ani omylom.

sue
26. nov 2007

Maminy, bude horšieeeee... môj brat má 19 rokov...a teda pocit "riadneho sebaurčenia" tiež... a je to des...

cat
autor
26. nov 2007

sue, moj ma 26 a detto ako pises..minule sa dal potetovat a pred nasimi to taji lebo nam vzdy hovorili ze nas vyhodia z domu ak dojdeme s tetovanim ci piercingom 🤐 ale to je u neho to najmenej, horsie je ze nosi pri sebe boxera a s partiou mlati fetakov 🤐

sue
26. nov 2007

Cat, môj sa mierne rozpil... a už sme dosť z neho na nervy... lenže čo môžeš robiť, keď je oficiálne dospelý? 🤐

cat
autor
26. nov 2007

sue 😒 ☹ sam musi prist k rozumu..

sue
26. nov 2007

Cat 😒

eta
27. nov 2007

babulka 🙂 to kricanie mi je doverne zname 😒 najlepsie je to v obchode plnom ludi a vsetci pozeraju co mi tomu chudatu dietatu stvarame 😝 ...takze uz to len vydrzat 😀

kattum
27. nov 2007

verulka, meno je u nas momentalne tabu, vobec neviem ako to dopadne, nevieme sa s manzelom dohodnut, uz spolieham len na to, ze pri porode ho obmakcim na svoje ...

verulka
27. nov 2007

cat, fuu, dufam, ze tvoj bracho nemlati mojich kamosov 🤐 ono totiz velmi tazko urcis fetaka- staci, aby mal iny vyzor a pruser je tu hned...bohuzila mam nejednu osobnu skusenost. 😔 Najhorsie je, ze ti fakt fetaci su totalne nenapadni...Snad bracho dostane rozum...
Kattum, mne sa podarilo zlomit muza na Riska az po porode 😉
joj a moje vysnivane mena nikdy mat nebudem...nuz teraz som zvedava ako to nakoniec dopadne 😀

barunka
27. nov 2007

tilly, no viac menej si užívame, ešte dnes a zajtra šaškuje v schacheri, zaúča sa...
cat, ja na tvojom mieste meno Simonka nedávam. Nikdy som neverila na také hlúposti ako že meno predznačuje povahu, ale minule mi snilko poslala charakteristiku Simonky a totálne to sedí. Malá divoška, ktorá si ide bezhlavo za svojím cieľom, aj keby si mala hlavu roztrepať o stenu.
Ale našťastie u nás sa v obchode nekričí. Simi s nami chodí od narodenia po obchodoch, keďže nám ju nikdy nemal kto strážiť, takže veľmi dobre chápe, že to čo je na poličkách, nemôže vziať. Ak niečo chce, tak si vypýta, počká kým zaplatíme a potom si to vezme. Inak nie.. Našťastie slovko nesmieš máme zmáknuté...

tilly
27. nov 2007

verulka a prečo dávate chlapcov na R a dievčatká na A, je to zámer, alebo náhoda???

verulka
27. nov 2007

Pri tych troch to bola nahoda, teraz sa mi Roland hodi k radovanovi a richardovi...ale detom sa stale nepaci, takze neviem ako to dopadne. ALica je uplne nahoda, ze sa zacina tak ako Ajka 😉 pri babach sa nam vybera ovela jednoduchsie 😀

tilly
27. nov 2007

sranda, že ste to tak náhodne, my budeme vyberať na D, aby mali decká iniciály DD, takže ak bude chlapček, tak daniel alebo david a baba jednoznačne daniela... ale muž chce strašne chlapčeka miška, tak neviem...

megg
27. nov 2007

pááni, tak tu sa už vyberajú mená? A už je niekto dalsi tehotko?? ..som tu par dni nebola a fuha 🙂

kattum
27. nov 2007

verulka, dufam, ze to i u nas tak dopadne... ja chcem Riska

tilly
27. nov 2007

neeee, to my tak dopredu... my budeme mať druhé, až keď bude domčo prvák... tak teraz keby som bola tehu, tak ma porazí, by som zas rodila koncom augusta a to necheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

megg
27. nov 2007

ahá, jasné chapem 😉 Vidím, že tu Riško hrá prím😉
No ja musím najskôr vypiplať toto moje malé a o druhom budem uvažovať,keď toto jedno zvládnem 😲

A neviete ako sa maju Mercyovci s Riškom?

megg
27. nov 2007

Ena, Filipko ako vyráááástol! A ake ma chutné vlásky dlhé 😵

tilly
27. nov 2007

vidíš, ani mercy sa dlho neukázala, asi moc pracuje...

megg, neboj, zvládneš, veď oli je dobré dieťa, či nie?
o domčovi sa nedá povedať, že je dobrý, začína sa presadzovať a dosť, na všetko zo zásady hovorí nie, nehádže sa o zem, ako catin tomi, ale on mi normálne zdrhne, ruku mi nedá a odíde a ešte sa smeje, keď ho naháňam, no otras