Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

tilly
26. feb 2008

barunka, v biskupiciach je na linzbothovej super škôlka

barunka
26. feb 2008

tilly a nevieš náhodou www?? my tu akurát meditujeme nad škôlkami, táto u nás má podľa mňa neskutočné nároky a časovo je to nemožné stíhať.... chlap bude robiť vo vrakuni, ja bohvie kde tak sa len dohadujeme ako baby na trhu

zuz11
26. feb 2008
tilly
27. feb 2008

barunka neviem, ale s tými škôlkami si treba pohnúť, lebo vieš aký je stav... katastrofááálny 😠

barunka
27. feb 2008

tilly, v tejto našej už ju prihlásenú máme, teraz sa chystám mrknúť do SC a podľa toho uvidíme... Inak je to hrozné, že detí je veľa a oni chcú rušiť škôlky...

tilly
27. feb 2008

teraz začína baby boom, nové škôlky sa podľa mňa robiť nebudú, tak sa začnú živiť súkromné

barunka
27. feb 2008

tilly ja som tiež pozerala pre simi súkromnú škôlku v senci. Mesačne vyjde na štyri tisícky komplet aj s jedlom. podľa mňa to je dobrá cena, ale teraz som zistila, že na rok 2008/09 zápis nerobia, lebo sú plný. škoda...

tilly
27. feb 2008

barunka, len dúfam, že to nie je nejaká miniškôlka 😀
daj link na web

sue
28. feb 2008

Aktak, teraz som dala do Bazáru inzerát na ten košík... to čo si sa pýtala vtedy, nie nedá sa hojdať, len voziť 😉

zuz11
28. feb 2008

info o skolke Habarka, beru tam deti od 3 rokov a koli natresku beru iba deti z Ruzinova ( teda musite mat trvaly pobyt v Ruzinove) od 3.3. maju zapis 🤐 a nas ked tak sa to bude tykat az buduci rok 🤐 takze od januara ju musim dat niekam inak...
tilly, vies poradit? sukromna skolka dobra alebo kam by mi ju vzali? napad s opatrovatelkou sa mi nepaci chcem ju dat do kolektivu 😀

sue
29. feb 2008

Maminy, Catin Tomík je vo fotosúťaži v Mama a ja, tak hlasujte 😵

barunka
29. feb 2008

sue, ja som si ho hneď všimla, ako zajko s mrkvičkou vyzerá na zožratie. Ja už som hlas poslala 🙂

cat
autor
1. mar 2008

jeezis, to fakt? 😀 ja este ani nove cislo nemam!! dik baby 🙂

tilly
1. mar 2008

zuz, v ružinove, od 2,5 roka lienka, na haburskej,

verulka
2. mar 2008

cat, musim to ceknut, ja mamam a ja nekupujem, ale zahlasujem 😉

tilly
3. mar 2008

je zlatunký, ja mama a ja mám, zajačik malinký 😉

verulka a ty si zas postúpila 😉 gratulujem

tilly
4. mar 2008
kattum
4. mar 2008

prijali nas do skolky blizko nasho domu, ale az od decembra, ked bude mat 3 roky, no i tak som rada, vsade je plno a ani v toto som nedufala.

tilly
4. mar 2008

kattum, to je super, ale fakt by to bolo možno lepšie od septembra, aspoň by si toho nemala až toľko, aspoň na pol dňa ti ho mohli zobrať...

my sme si už dali prihlášku, ale čakať musíme do polky apríla 😠

zuz11
4. mar 2008

no my asi musime pohladat jasle, nasu krpanu do skolky nechcu nikam 🤐

aktak
4. mar 2008

zuz kamaratka dava maleho nekde v ruzovej doline, bude mat 3 roky v maji ale uz tam chodi dllllho, je velmi spokojna, nekde pri rozadole a mileticke to je, ak chces spytam sa jej presnejsie

arabeska
4. mar 2008

zuz,v ruzinove su jasle na palovicovej a potom su tu aj na bajzovej tusim....uz si sa tam bola kuk?

aktak
4. mar 2008

my uvidime odkedy dame adamka, budem aj tak na MD takze aj na pol dna by nam stacilo, uvidim aky bude vyspely, zuz takze az buduci rok sa tam mame hlasit? tak to je casu...

zuz11
4. mar 2008

v jasliach som nebola nikde lebo som dufala ze ju niekam do skolky vezmu 🤐 lebo chcem az od buduceho januara ju dat a tak som dufala ze v skolke ju vezmu 😖

aktak
4. mar 2008

no ale to bude mat cerstve 2 roky, takze sa im moc necudujem, asi maju skusenosti s tym, a si predstav ze mi ju tam 3apol rocny obuchavali chudatko 🤐

arabeska
4. mar 2008

zuzz,no do skolky beru tak od 2,5 roka tusim najskor 😖

barunka
4. mar 2008

kočky, mne dnes naša lekárka tak vypumpovala tlak, že ideme k inej. Tak najprv na nás dvakrát vyletela z ordinácie, že máme byť ticho a udržať si v tichosti aj deti (len by som chcela vedieť, či im máme natrepať do úst ponožky a prelepiť páskou či ako si to predstavuje) a potom v ordinácii na mňa vyletela, že či som ja normálna, keď chcem dať Simi do škôlky, či s ňou nevládzem byť doma, lebo je ešte malá, že ona mi to teda nepotvrdí. Tak som jej oznámila, že to je zápis aj na rok 2009 kedy bude mať Simi tri roky a to už peniaze na ňu dostávať nebudem a žiaľ nebola by žiadna výhra prísť aj o tých pár korún, keďže pásť sa ísť nehodlám a asi ani ona mne nebude prispievať. Tak mi tam bachla pečiatku, vypýtala si peniaze a keď som sa jej chcela ešte niečo spýtať, tak na mňa len vybehla, že čo tu ešte hľadám, že ona skončila...
takže ktovie čo bude s naším očkovaním...

zuz11
4. mar 2008

aktak, no hanka sa neda, sa bojim ze ona tam vsetkych obucha 😀

arabeska
4. mar 2008

zuz,no ale aj tak je to velky rozdie 1,5roka medzi detmi,podla mna im skor ide o to ze by s nimi tak nespolupracovala ako jej spoluziaci