Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

ena
31. mar 2008

pindula 🙂

ena
31. mar 2008

emjee: podla filipa vidim, ze netreba ruky, ale skor voditka 🙂))) take tie co sa daju povolit, potiahnut 🙂)

filip sa tu snazi vybrat mareka z lehatka ( akoze Marek vazi tak cca 1/2 z Filipa 🙂) ) a marek sa na neho este usmieva 🙂
No, bude sranda, ked bude mat marek aspon rok 🙂

emjee
31. mar 2008

akoze do jednej ruky dve voditka a do druhej dve? 😀 ale co dovtedy kym sa zacnu same presuvat? zalozim si doma "kojaciu a prebalovaciu linku"? 😀 😀 😀

cat
autor
31. mar 2008

Lindusik, nebudeme sa my bat dopredu, hlavne ze bude pri nas Ditte,ktoremu mozme verit a ze o babo bude 100pro dobre postarane 😉 nakoniec, budes tam len 4 dni, ja 6, to prezijeme 😎

verulka
31. mar 2008

eni, ja radsej doma ako vo vytahu...ale u mna je aj hypac stale v hre- potom vam zakyvam zo sprav 😀
cat, ja si nepamatam nazov tych tbl 😖 skusim zistit u dr..ale pri radkovi som brala harmonet a tam som zabudla 1 😉

sranda
31. mar 2008

aktak, a už máte meno pre malú vybraté?

aktak
1. apr 2008

meno este nemame, len nejake uvahy, ale ked vyberieme tak si ho asi nechame ako prekvapko 😵

pindula
1. apr 2008

kati...presne tak...prezili ostatne...prezijeme aj my 😉 ...a ked nas budu chodit este aj navstevovat nasi blizki, tak o to lahsie sa to tam cele bude prekonavat 😉 ....vcera som bola na poradni...a ditte aj trocha vtipkoval, hoci bol urcite chudak unaveny jak des bes (rozpraval mi, ze v nedelu od osmej rana do piatej rana v pondelok stravil na kramaroch nad 5timi cisarskymi a milion vysetreniami na prijme)...no a on ma tak dokaze ukludnit, ze som si vcera po poradni povedala ze to nebude take zle, ked tam bude on 🙂

pindula
1. apr 2008

inak...btw...maly ma uz teraz 4200 g 😀 😅

tilly
1. apr 2008

pindi, to má až tak veľa pacientok? 😲

ja chcem nabudúce určite cisársky rovno, žiadne trápenie, takže pôjdem rodiť tam, kde mi to bez rečí urobia 😀

inak, mne sa zdá, že tých tehotných je stále viac a viac... ja to nechápem, kde asi tak budú rodiť? to mi teraz hovoril sused, čo rodila suseda minulý týždeň, že to bolo strašné, že oni sa dostali hneď na box, lebo boli akútni a mali zaplateného lekára, ale že baby sa tam prechádzali na chodbe a bolo to strašné, také ponižujúce, oni rodili akurát cez obed a že sa teda dobre smial, že to tam bolo ako na páse, že išiel zdravotník s placentami alebo čím na tácke a za ním si v pohode vykračovala sestrička s obedom na tácke... skrátka berú to ako pásovú robotu v továrni, nie ako začiatok nového života 😒 ☹

tilly
1. apr 2008

ozaj baby, dávate ešte pančuchy? viem, že od zajtra sa počko pos..., ale dnes treba pančuchy?
ja som z tohto obliekania jeleň 😠

ikke
1. apr 2008

tilly, moj holandsky synovec podla mna nema pancuchy v garderobe vobec... a to tu od novembra do minuleho vikendu bolo (az na par dni) furt tak 5-10 stupnov... 🤐 ...studeny odchov 😝

certica
1. apr 2008

my nosime len podkolienky uz asi tak mesiac a pol, akurat menim hrubku nohavic podla pocka

tilly
1. apr 2008

tak my máme väčšinou tenšie rifle... podkolienky ani nemáme... neviem fakt, čo mu obliecť, on sa vždy vonku vála po zemi, tak neviem, či je to OK teraz bez pančúch...

melory
1. apr 2008

ahojte my sme este pancuchovi.

tilly
1. apr 2008

neviem, mám mu ich dnes ešte nechať, alebo nie? zajtra už určite bude treba, to už bude 12 stupňov, ale dnes... 😖

sranda
1. apr 2008

Ja dávam podkolienky nad 15 stupňov, ale nesmie byť veterno. Ponožky až keď bude teplejšie, lebo v piesku sa váľa ako také prasiatko v chlieve.

cat
autor
1. apr 2008

tilly, ja este davam pancuchy. certica ty si este cela? sice este mas 10 dni ako pozeram...
Linda, 4200g a este mas dva a pol tyzdna pred sebou? O sekcii ti Ditte nehovoril,akoze len tak na okraj kedze uz teraz je maly taky macko?

sue
1. apr 2008

Pindulka, moje takmer trojmesačné dieťa má 4640g 😅

babulka
1. apr 2008

Tilly, my sme studeny odchov a pancuchy uz nemame. Ale ja som to nikdy neprehanala, obliekala som ho podla seba. Ale je pravda, ze ani ja nenosim pancuchy, ani v zime, nieto este teraz..U nas len ponozky a rifle alebo teplaky.

sranda
1. apr 2008

Lindi, tolko mala Petra ked sa narodila.....este kusok a maly bude mat 4,5 kg 🙂 😉 . Ale obavy nemam to zmaknes, ja som mala uzku panvu a malej sa von nechcelo..... Inak máte veľmi nezvyčajne pekné meno vybraté, teraz sa točí 5 mien dokola, ozik a meniny má kedy?

pindula
1. apr 2008

tilly, myslim, ze to neboli iba jeho pacientky...on musi chodit na kramare sluzit nejake sluzby, aby si tam mohol odrodit externe aj svoje pacientky...aspon tak som to pochopila.... 😕

Kati, o cisaraku nehovoril nic...povedal, ze panvu mam na maleho OK...tak dufam, ze to tak ostane....ja sa chcem cisarskemu praveze vyhnut ...dufam, ze neurobim blbost 😝

sue....tolko cca vazil teraz tessin maly 😉 ...ale ona sla cisarskym.....ja neviem co mi to ten moj mangel zarobil 😉 ...ale on bol tiez taky klacek, ked sa narodil, takze krpcek to ma zrejme po nom 😉

sandri....vidis...este som ani nekukala,kedy ma max meniny...no dobra som ja matka....idem to hned kuknut 😉 ....takze na slovensku mame iba maximiliana...takze vtedy budeme oslavovat...12.oktober....inak vo francuzsku ma maxim meniny 14 aprila...to je na moje narodkyyyy 😀

sue
1. apr 2008

Pindulka, inak u nás v januárovkách sa stalo, že mamine povedali, že bbábo má 4,1kg tesne pred pôrodom a malý mal 3,4kg...

sranda
1. apr 2008

Lindul, takto budete oslavovať Maxove meninky 2x do roka a 12. októbra my s vami, vtedy máme výročie sobáša. A bude prča, keď sa narodí 12.4. Inak boskina sestra má Vanessu, čo je frenchname a tiež oslavujú podľa franc. kalendára. Tak prečo nie.

sue, to sa doki dosť sekol, zrejme mu uletela ruka, keď robil kružnicu 😎 .

kattum
1. apr 2008

veru, treba brat ultrazvuky s rezervou, Brunkovi predpovedali 4,30kg a mal 3,80kg a Riskovi pre zmenu 3 kg a v reali mal 3,80kg

pindula
1. apr 2008

jeeeej, baby, tak maximko bude mat mozno nakoniec 3500 a ja budem happy, ze mu mozem obliect aj tie krasne vecicky co ma nachystane vo velkosti 56 😵

sandri to vaaaaaaaaaaaaaazne, vy mate 12.okt vyrocie sobasa? no to ma podrz.... 😉 ....a 12.4. uz musi byt na svete....zaaadne take.... 😉 ....najradsej by som sla asi toho 8.4. ...ved uvidime...od vcera spinim, mam take zvlastne pichacky na krcku...tak mozno sa mi splni sen 😉 😵

sranda
1. apr 2008

Lindi, joooooovan to vaaaaaazne. Presne vtedy sme sa brali. No a ja to vidím tak, že do stredy je Max na svete, that´s it.

sue
1. apr 2008

...ono tie "seknutia" na posledných UZV sú pochopiteľné, lebo bábätko sa už nezmestí, tak dokinovia nemajú podľa čog merať - niektorí gyndoši odmietajú od 36tt hovoriť svoje odhady...

mercy
1. apr 2008

Čaute baby, mňa tu vystrie,aké novinky!Silvinka, veľmi blahoželám, aj Tesse.My sa na bábo ešte nechystáme,chceli by sme byť tehotní tak o rok v septembri🙂ak sa bude vôbec dať...Rišino je nádherný a strašne sladký,chodíme jazdiť na koníčkoch,kopu vecí rozpráva...

cat
autor
2. apr 2008

Lindi, bola som dnes v GPN, Koch sa nebude stahovat do Petrzky, to padlo, miesto toho sa kompletne prestavia budova na Partizanskej, az 2 roky to ma trvat. baby od Kocha teraz panikaria, personal ma vypoved a smeruje do GPN za svojim starym riaditelom.. lutujem baby co maju teraz rodit tam, nik nevie co bude a hlavne kde. Ako som uz napisala inde, stary pan dr. Koch sa musi v hrobe obracat co to stvaraju s jeho sanatoriom.