Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

kattum
27. okt 2008

Kati nam Risko do pol roka kakal raz za 14 dni! Pediater ma ukludnil i som sa docitala, ze je to v poriadku, pri kojenych detoch. Neplakal, evidentne mu to nevadilo, prdkal dobre. Pri zavedeni prikrmov sa to upravilo. Ak ju to ale trapi, porad sa s doktorkou.
Uz sme v BA, ale zabudla som si slovensky mobil, tak len sms na cesky alebo sa dohodneme cez mail.

verulka
28. okt 2008

kattum, dokedy si tu?

cat
autor
28. okt 2008

verulka,kattum...mohli by sme veru dat stretko este kym je ako-tak pekne,hm?

verulka
29. okt 2008

cat, jasneee, preto sa pytam, lebo ja zajtra do nedele odchadzam...ale na bud. tyzden kedykolvek 😵 rada yb som vas videla 😉

kattum
29. okt 2008

velmi rada, budeme tu do buduceho stvrtku

certica
29. okt 2008

caute, mozno sa pridame 😀
viki je momentalne zas chory, tak snad to martin neschyta...

pindula
29. okt 2008

a ja co? 😕 😀 😉

babulka
29. okt 2008

My mozme hocikedy po pol 4, ked vyzdvihnem Matika zo skolky. Napr. v pondelok by nam to vyhovovalo uplne najlepsie, mam auto, tak sa dopravime hocikde. Inac v Petrzalke (asi by to vyhovovalo najviac - Kattum, Verulka, Certica, Ena...) je dobra ta Cafe Veronika na Znievskej, da sa posediet, nefaci sa tam, je tam mala hernicka. Uz sme tam boli s Enou a Kattum, ked este boli Marek a Risko v brusku 😵

cat
autor
29. okt 2008

no tak ja dobehnem do petrzky fakt hocikedy,ale tiez ako babulka az po pol 4..
Tak dohodneme predbezne na pondelok?
Napiste.
😉

certica
29. okt 2008

ja mam v pondelok o 15h zubara v ruzinove a to budem na jednu stranu pusy paralyzovana 😀 🙄

certica
29. okt 2008

babulka, ja som inac z karlovky 🙂

verulka
29. okt 2008

baby, ked poobede, tak pondelok je fajn, lebo moja velka trojka ma kruzok do 6tej, tak som free 😀
to cafe mi spominali uz viaceri,mozme kludne tam 😉

cat
autor
29. okt 2008

Takze Pondelok cca po 15,30 Znievska ul, cafe Veronika,jo?
Ena, Kattum..../nebudem menovat vsetky 😀 /, mozete?
Ja dam vediet cez sms Sweetienke.

babulka
29. okt 2008

certica, a ja ze si z Petrazlky 😀 Neviem preco...
Inac akurat som pozerala stranku tej Veroniky, tak oni to zrusili, uz to tam nie je...... ☹ Skoda, lebo tam bolo pekne.
Tak musime najst ine vhodne miesto...ak nebude prsta, fucat, tak mozme zostat aj von na ihrisku, pri Drazdiaku je to nove dobre, ale ak bude skaredo, tak neviem - skusime ten Lepsi svet, ci aj to je zrusene? 😝 😀

cat
autor
29. okt 2008

Lepsi svet- tam bolo to mikulasske stretko? tam to bolo fajn..

babulka
29. okt 2008

Ano, tam bolo to stretko. Je tam sice fajn, ale nie je tam herna pre deti, tak viem si predstavit, ako im tam Matus pol zariadenia zdemoluje 😝 lebo on sa bude chciet hrat aj s tym, co na hranie nie je. Este som nasla toto, vyzera to celkom zaujimavo, ale je to v stredu od 15,30 do 18,30 herna pre deti http://www.budatko.budatinska.sk/index.php?clan...
Je to na Strecnianskej v polilinike, cize sa tam da dobre parkovat, aj MHD je pristupna zo vstekych stran

kattum
29. okt 2008

i nam pondelok vyhovuje. Babulka. Budatko je super, uz blizsie to pre nas ani nemoze byt. Skusim sa tam zajtra stavit a poinformovat sa, ci tam mozme prist, pripadne si rezervovat hernu.

verulka
29. okt 2008

babuli, ja v stredu poobede nemopzem 😔 to je jediny den, kedy krpci nemaju kruzky, tak vzdy nieco podnikame...

babulka
29. okt 2008

Ja som Matika nahlasila na to cvicenie pre deti 3-5 rokov, co bude v pondelok v Budatku od 16 do 17, takze budeme tam urcite. treba zistit, ci sa bude dat ist do herne, kym budu oststne deticky cvicit, alebo ako to bude.

sue
29. okt 2008

Ahojte maminky 😵 prišla som sa pochváliť 😵 😵 😵 moje dieťa oddnes chodíííí 😵 😵 😵 úplne sám 😵 😵 😵 normálne namiesto ťahania foťáka som ronila slzy ako hrachy od šťastia 😵 😵 😵

ena
29. okt 2008

babulka- cafe veronika uz dlho nefunguje, uz maju len net obchod, aj tu na mk mali reklamu.. a obchod maju v senci ci kde uz len.
a k lepsiemu svetu, uz to tam maju vnutri zmenene, nie su tam tie stare stoly, ale maju ikeacke, klasika obdlzniky a v roku je taky minikutik, par hraciiek, puzzle.. teda, ked sme tam boli pred par tyzdnami, tak to tak vyzeralo..
tam je to fajn v tom, ze tam chodieva malo ludi a myslim, ze baby friendly personal 🙂
mozem ist tiez zajtra mrk, ako to tam je teraz ..

v budatku som bola len raz, ked boli este v LILLY na Krasnohorskej, neviem ake su tie nove priestory, ale pozeram 14.30 - 16.00 - Herňa pre deti , 16.00 - 17.00 - Cvicenie pre deti od 3-5 rokov atd... takze ci to nie je tak, z emaju len jednu misetnost a tam sa stale nieco deje..

babulka
29. okt 2008

Sue - 😵 😵 😵 😵 😵 sikulka sikovna 😵

Vsak mozme ist aj do Lepsieho sveta, ja zbehnem s Matikom na to cvicenie, a potom dojdeme za vami. Ja som taka rada, ze som objavila nejaku pohybovu pripravu cielene zameranu na sportovu cinnost (teda nielen take valanie sa po zemi a hopkanie na fitlopte, to zvladneme aj doma), a kde su deti same s cvicitelkou, ze som ho hned prihlasila 😀 Tak dufam, ze sa nesklamem.

ena
29. okt 2008

babulka: a nevadi, ze este maly nema 3 roky? Ja som pozerala to 2-3 a tam musia hopsat aj rodicia. 🙂

Sue: takze uz nemas babatko🙂 Tak nech je co najmenej modrin 🙂
Ja za babo neratam mareka odkedy sa zacal stavat na nohy, u nas zatial funguje len cupkanie okolo nabytku.

ena
29. okt 2008

Barunkla: k tvojmu albumu
"o túto hojdačku sa vraj v škôlke stále bijeme " ... a kto na nej sedi? Simonka 🙂

barunka
29. okt 2008

ena, no ona je tá hojdačka v strednej triede. Simi je v najmenšej... A bije sa o ňu so 4 ročnými chlapcami 😀 😀 😀 z toho vyplýva, že keď sa baba na....e, tak chalani radšej zdrhajú 😀 😀

verulka
29. okt 2008

Sue, sikulku mas doma...
baby, takze v pondelok si pisem stretko vydate/nevydate maminky 😵 ja mozem do 17.45, lebo potom letim na kruzok..miesto je mi uplne jedno, pokial v petrzalke 😉

babulka
29. okt 2008

Ena - nevadi, som im to hovorila, a vraj by to nemal byt problem. Matik bol vzdy motoricky popredu, a teraz ked je v skolke s prakticky starsimi detmi, tak sa na ne dotahuje vo vsetkom. Preto som chcela uz to 3-5, aby som tam nemusela saskovat, aj ked mi je jasne ze prvu hodinu asi aj budem musiet, minimalne byt vnutri, aj ked, uvidime, necham sa prekvapit 😵 To saskovanie mi az tak nevadi, ale ten efekt z takeho cvicenia pre tuto vekovu kategoriu pre dieta takmer ziadny. U mladsich deti je to OK, ak cvicia s rodicmi, ale u 2 alebo 3 rocnych uz nie.

Tak si pisem aj ja pondelok, budeme mat nabity, o 13.00 trojrocna preventivka s ockovanim, potom sup nachvilu spat k svokrovi, o stvrtej cvicenie a potom stretko. Huraaaaaaaaaa 😀

kattum
30. okt 2008

Strasne fuka vietor, neviem, ci sa dostaneme von. Ak ano pojdem zistit Budatko i Lilly, ci sa mozme prist hrat v pondelok. Uz sa na vas moc tesim!

ena
30. okt 2008

my sme boli von, fuka, ale nie je zima, u nas viacej vadil vietor filipovi ako marekovi 🙂

tilly
30. okt 2008

babulka, aké cvičenie?