Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

babulka
5. mar 2009

jaaaj, len mi naslubuj a potom co? Kto sa postara? ja s mojim lenivym zadkom? 😀 😀 😀 😀

kati, o rigu ani nevrav...ja sice uz len par stran, ale sa to aj bojim odovzdat, lebo potom ako ich poznam ma hned zavolaju na skusky a to stylom pridte o dva tyzdne a kto sa za mna nauci obchod? Medzko ako tak, lebo s tym robim, ale obchod? 😝

Tilly, neboj, zachvilu to budes mat za sebou a budes uz len spominat 😉

zizaka
5. mar 2009

Ahojte, aj ja študujem právo, vlastne sa snažím

babulka
5. mar 2009

Zizaka, tak to potom klobuk dole aj pred tebou, lebo ja nie som schopna za rok napisat rigoroznu pracu pri malom, a popri robote, nieto este studovat, ucit sa pravidlelne na skusky, chodit do skoly 😖 Ja som taka rada, ze uz to mam za sebou 😉 Ale uz je to pekne davno, takze ked sa budem ucit na rigo, tak budem akoby cerstvy student. Z obchodu si pamatam akurat tak druhy obchodnych spolocnosti 😅 😕

verulka
5. mar 2009

kattum, neeee, ziadne 5ditko...uz som zistila, kde mam strop...uz dalsie by bolo velmi tazko 🤐 takze uz koncim 😎
cat, podla mna sa neda porovnavat neporovnatelne...skola je o inom ako pevna vola pri chudnuti 😉 ja som uz bola stale makkys a teraz som sa dost zatala a som happy, nie z toho ze chudnem, ale halvne ze som sa premohla 😉
no ja uvidim, ako sa bude vyvijat nasa fin.situacia a ked sa bude dat, tak podam na bud. rok prihlasku na psychosku..tot moj sen a potom mam etse nejake plany aj na univerzitu 3.veku 😀
mna sa vsetci boja, mne nikto do nicoho nekeca 😀

aktak
5. mar 2009

sa vam postazujem 😒 uz davno som mala zacat robit diplomovku, ale este davno som si vzala fusku a ta sa ide dost prerabat (jedna moja realizacia) takze teraz na tom makam a sa stresujem ze nestiham skolu a mam z toho blby pocit a este ked je nahodou Adamko zly a Adelka place pre zubky tak nemam na nich trpezlivost 😢
...ma to vsetko s...e ale co uz 🙄
bez malych by som to urcite nezvladla, su uzasni, mi davaju silu, takze depkujem len malo ako napriklad teraz 😀

tilly gratulujeme velmi, nech je vsetko vsetko vsetko dobre 😉

verulka
6. mar 2009

taaak kocky, tu je update 😉
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
aktak, to je len blbe obdobicko, za chvilku je zase lepsie...neboooj nic, skolu zmaknes, krpci su ok, vsetko na naj ceste...vazne 😎

cat
autor
6. mar 2009

aktak, ja vlastne ani neviem co studujes 😅 ? A Adelka uz ma aj nejake zubky? Simina iba slinta a slinta a je schopna zhužvať celý podbradník a narvať si ho do pusy, hryzatka asi nechutia tak dobre 😀
Dnes ma Simi pustila cvicit, navazili mi 59,2 kg a utorok mam dojst naposledy, to dostanem uz vysvedcenie 😀 no a potom uz asi iba doma..je to hrozne drahe 😒
Babulka, obchod? brr, to som urobila tusim az na 3. krat, musim sa k svojej hanbe priznat 😔
Verulka, ty mas chut este studovat?wow, no tak ale aj my s kamoskou si robime prcu,ze budeme chodit este do nejakej vecernej skoly ako Tuček a Šlajs,.. bude mi už držať miesto v prvej lavici 😀 Ale nie, mna uz skola nelaka,keby to nebolo tolko rokov. Napriklad aj na prave, TOLKO predmetov bolo zbytocnych! 😝 Prikladne filozofia, no co mna zaujima co v ktorom storoci nejaky drbo hlasal.. 🤐

verulka
6. mar 2009

kati, aktak je architektka...ja skolu milujem, ale tento krat chcem studovat to co som vzdy chcela 😉
ja sm dnes bola nafuknuta ako balon 😀 moj muz, kedze ma strasne podporuje v chudnuti, mi uvaril kybel kapustnice- ale len kapusta, cesnak, koreniny a hriby..bozskaaaa, cely den som ju zrala...no a dnes ako balon...ale vraj to kapusta robi, ze zadrzi vodu v tele, ale to sa hend pusti..vsak aj cvicenim som vypotila 75dkg 😀
no ja mam cvicko teraz tusim do cca konca aprila a potom uz zase klasika: spinn, bodywork alebo posilka + velku nadej mam v bike( snad Ron bude ochotny 😀 )
joooj, ja mam super naladu, super obdobie...proste parada 😎

verulka
6. mar 2009

no tu je este raz link na tabulku..
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

cat
autor
6. mar 2009

veruli aj ja sa uz citim lepsie, netesia ma len stratene kila,ale hlavne ze ide jar, budeme viac vonku, v zahrade mam kopec rozkvitnutych snezienok..
..a hadam si dame coskoro aj nejake stretko, inak neviem ci aj ten Sad J.Krala je tak osraty ako vsetko teraz vonku, ja ked idem s kocikom, nerobim ine len sa vyhybam hovnam! Este ma napadla Medicka ako vhodne miesto na stretko, tam maju psiska vstup zakazany. Ale dufam,ze ten Sad JK ak aj je znecisteny, ze to hadam daju do poriadku..

verulka
6. mar 2009

cat, jasne ze nejde len o kg..mne sa konecne trosinku upokojil zivot..aj s ronom sa uz da, deti su v pohode..jar sa blizi...sice moj drahy ma velmi malo roboty, ale zase ja teraz pracujem na jednej veci, ktora ak vyjde, budu zase korunky...ale hlavne, mamsuper naladu a nejako ma nic nerozhodi...snad tento stav zotrva 😉
stretko, nooo, ako ja v pohode..myslim, ze momentalne je fakt vsetko obsrate, medicka je fajn, aj sad JK

sranda
6. mar 2009

no baby tak ja este trosku idem tocit o kilach. Paneboze, ked nas niekto cita, si moze mysliet, ze sme maniacky.... Ale vlastne ja som momentalne tym posadnuta, no ale k veci. Dnes som si skusala veci, ktore som mala na sebe naposledy na jesen a prvy krat som spozorovala rozdiel. Normalne zapnem jarnik, aj sport. bundu do dazda, najviac mi odislo z bokov. No parada, v pond. sa planujem postavit na vahu /teraz je moja kamoska 😀 / len tak z recesie, ci som podliezla 70.

k tomu stretku, moze byt aj zelezna studanka, alebo partizanska luka. Tam je zakaz psov....ale v zasade sa prisposobim.

sranda
7. mar 2009

Cat, Tomáškovi k dnešným meninkám peknú oslavu a veeeeľa zdravia 🙂 !!!!

Jo a dnes som v ťažkej pohode zapla nohavice, pri ktorých by mi za iných okolností gombíky odleteli do Brazílie tak sa vytešujem, že mi nebudú na jar trčať v skrini.

cat
autor
7. mar 2009

Dakujem 😵
Tak super,ze sa ti tiez dari🙂 aj cvicis, ci iba dieta?
Ja som dnes takk leniva 😒 to asi to sproste pocasie. Vraj az do stredy ma byt takto ☹

sranda
7. mar 2009

Na cvicenie sa odhodlavam odkedy som zacala s tetkou-dietkou, teda od 15. jan. Pritom par metrov od nasho domu je fitko, v tomto som uplne nemozna, neviem sa tam dokopat. Je to presne ako s dietou, odkedy som prestala kojit, som si hovorila ze uz musim zacat, vzdy od pondelka a od pondelka, potom zasa od pondelka, potom nejaka oslava tak zasa od pondelka, potom svadba tak zasa od pondelka a takto isiel rok za rokom az som sa naostro odhodlala zacat s vami. vzdy ked idem autom okolo staci len zabocit a spytat sa na aerobic, ale v pondelok ako odvediem malu do skolky tam zajdem fakt, lebo az o 10 mam byt na pedikure tak to vyuzijem. A cvicenie potrebujem, lebo kila idu dole, ale huspenina zostane ☹ nemam 25 a este k tomu po porode sa mi pomenila cela postava.
Az do stredy? Boooooze sa zblaznim, uz si ani nepamätam, kedy som naposledy videla slnko.

kattum
7. mar 2009

Kati, vsetko najlepsie Tomaskovi k meninam! Vsetkym chudnucim gratulujem k uspechom, v tabulke, sme vsetky uspesne, ale najma Tilly, tej prajem aby tak ako idu kila nam dolu jej sli nahor!
Dnes idem na aerobic mix. Uz sa tesim! Vo stvrtok idem do Komplimentu na bezplatnu informacnu schodzku, som zvedava aku cenu vyprodukuju. Informovala som sa v 3 posilkach v okoli na osobnu trenerku a sami chlapi. Ja chcem zenu. Neviem, ci som uchylna, ale chlapa nechcem. Asi som v tych posilkach posobila ako lesba.

sranda
7. mar 2009

kattum, tak ja zasadne idem na aerobic kde predcvicuje muz. Sice ked tam vidi taku gulicku ako ja, velmi ho to nenabudi do cvicenia ale co uz. Mne tie zenske nesedia. Ten chlap da tomu taky väcsi drive ci neviem co. Co by si bola uchylna prosim ta, ja zasa mozem vyzerat ze nemam doma chlapa, ale padavku ked som na chlapov pri aerobicu. A drzim palce na konzultacii, ja om pred rokmi schudla v komplimente 7 kg, kamoska 11 a dalsia 25, ale uz to medzicasom nabrala ☹ . A dakujem za gratulaciu 🙂 .

kattum
7. mar 2009

na aerobicu a inom kolektivnom cviceni chalpa beriem, mozno i radsej ako zenu, ved som tu minula opisovala uzasnu hodinu s fesnym cvicitelom... Ale pri osobnom treningu v posilovni si predstavujem zenu.

sranda
7. mar 2009

jooooj tak pri osobnom treningu ja takisto vyyyylucne zenu, pred chlapom by som sa hanbilaaaaaaa, paneboze pri tejto vahe na osobny trening ani nepomyslam, vsetci chlapi by dobrovolne podpisali, ze sa zriekaju trenovania. A mna to navyse nebavi, ja mozem naozaj len aerobic, inak mi je pri vsetkom zle.

cat
autor
7. mar 2009

Dakujem Katik. 🙂
Daj mi potom vediet ako je to s cenami v Komplimente v Brne,lebo tu v BA nevedia co pytat. Inak ak budes chodit do Komplimentu, osobnu trenerku ti netreba,to cvicenie je tazsie ako posilka,nezda sa to,ale je to tak. V tom skleniku su dva horne a dva dolne remene,ked si ich das, cvicis s celou svojou vahou..

verulka
7. mar 2009

tomaskovi vsetko naj 😵 i ked teda traktor uz dostal vcera 😀
kati, presne, ak pojdes do komplimentu trenerku netreba..ja osobne mam problme doma co i len trochu cvicit, lebo tie ich cvicky su fakt zaberak...teda mne dali potom ako ma videli cvicit najprv 20x a15x...potom 2x po 20opakovani a paradne som sa zapotila 😉
ja by som brala chlapa v pohode, kedze mne je to jedno..mna sa tam ujala hned trenerka..ale poskulovala som tam aj po chlapovi 😀
srandi, ze posadnuta...aj mne sa muz smeje 😉 inak vseetci sa ma hned pytahju, ze ako som schudla, ze uzasne to je vidiet 😵

sranda
7. mar 2009

verul, ehmmm mne nikto nic, asi potrebujem zhodit tu zimnu bundu, alebo este 5 kg potiahnut, jediny kto si to vsimol som ja sama a to dnes a vcera pri skusani veci, ktore som nezapla, tahali ma, tlacili a co ja viem co. Alebo je este jedna moznost, ze som schudla len v bokoch a nohy, lebo v tvari ani nie.

certica
7. mar 2009

cat, tomovi vsetko NAJ 🙂

srandi, ved hlavne je, ze ty vidis efekt 😎 . aj ked jasne, ze kompliment od inych potesi.
na mne si to vsimaju ludia, co ma dlhsiu dobu nevideli, t.j. tak od tehu 😀, akurat moj chlap mi furt hovori, ze: boze, aka si chuda 😕. no ale dnes zahlasil, ze zacina rozmazane vidiet vecer na teletext, tak si kukal virtualne ramy na okuliare 😀...cize aj tie jeho vyroky budu trochu zhorsovanim zraku ovplyvnene 😀

sranda
7. mar 2009

certi, 😀 😀 😀 jeziiiis sa smejem na tom zraku tvojho manzela, ty si teda opica 😉 . A pocuj ked uz ta mam na linke tie matrace segum su dobre? Odporucas? A je pravda, ze si chuda, ale to je fajn, aspon mas rezervu.

certica
7. mar 2009

he, ze na linke 😀 . no podla mna su fajn, aspon nam vyhovuju. ale nasi si teraz kupovali postel, este im neprisla a tusim si tam aj matrace rovno objednavali, tak sa mozem spytat, ze co kde...lebo nebol cas o tom kecat akosi. my mame len rovne, oni su uz kupili polohovatelne

sranda
7. mar 2009

O.K. dakujem, no skus sa spytat prosim ta, lebo uvazujem ich zakupit k novej posteli. Ale kupime rovne urcite.

ena
7. mar 2009

Cat: aj od nas Tomaskovi vsekto najlepsie 🙂
Inak, minule ked si sa pytala na autobusy, tak v alltoys urcite maju, som si minule vsimla ;) nam uz jeden "odisiel" tak o chvilu budeme musiet asi zas nejaky dokupit.. ale to asi az ked sa Filip nauci hracky upratovat.. a to asi tak skoro nebude..

cat
autor
8. mar 2009

dakujeme🙂
Eni, u nas teraz najnovsie ficia male napodobeniny nasich realnych aut, vcera dostal od bracha Octaviu combi,lebo vzdy je uneseny ked brat ide niekam autom,ziape v okne octaviaaa, uz len cakam kedy zacne pytat maly Passat,ci BMW X3 Jeep 😀
Eni, ja by som zas bola radsej keby Tom tolko neupratoval, boze, on nuti upratovat aj mna, rodenu bordelarku, no a on ma svoje veci v rade/kopkach 😀 😝 po kom to ma? 🤐

ena
8. mar 2009

cat; mne by stacilo, keby Filip hracky aspon do boxov nahadzal 🙂 Ale zas, aby som mu nekrivdila, raz za cas uprace, dalo by sa povedat, aj sam od seba 🙂

babulka
8. mar 2009

Kati, tak sa tes, u nas funguju znacky aut pomaly odvtedy, ako sa naucil hovorit, najprv len Skoda, Fiat... teraz uz aj typy - doma mame Passat a Punto 😀 Takze je to zabava, ani ja castokrat neviem, co je co, a ked sa ma pyta na prechadzke, nestaci ze Renault, ale aj typ 🙂

Kati, vyzera to tak, ze budes mat doma "lampasaka" 😀 Poriadok a veci v kominkoch. 😀 My sme tiez nie velmi upratovaci, teda ja upracem raz za tyzden a v aute mam tiez vselijako neupratane (to mojho muza vytaca, ale ja nebudem vysavat auto kazdy druhy den 😖 ). Ale Matik zatial uprace, ked mu poviem, ale musim mu akoze pomahat 😅

Vcera sme boli v Inchebe, vychytili sme akurat koncert Podhradskej a Canakyho, tak sa maly tesil. Nesiel na podium, ale na lavicke stal a tancoval. Aj sme kupili CD cko - anglictina, tak v aute mam zase co pocuvat.