Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

ena
8. mar 2009

babulka; u nas filip pocuva rad, najma to anglicke cd od nich, ale koncert nazivo ho vobec netankuje, vcera tam sice bolo aj dost ludi, myslim, ze ked je ich koncert, je to tam vtedy najviac narvane. Takze sme sa tam zastavili asi na 20 s a museli sme ist dalej.

babulka
8. mar 2009

Eni, my sme boli poobede, a nebolo to az take strasne. Bolo deti dost, ale bez probelmov sme nasli lavicku na koncerte, aj v skakcom hrade sa vyblaznil, aj na tych bobo autickach. Napriklad som tam vobec nevidela ten 4D UZV, co tak propagovali, bolo to tam vobec?

ena
8. mar 2009

babulka: 4D bol hned ako si vosla dnu, tak ked by si isla vpravo, tak oproti tomu kutiku BIBIANY.
No, ked mali to druhe vcerajsie vystupenie, uz sme len presli okolo, lebo Filip sa tam nechcel zdrzat, ani ked vystupovali prvy krat :( Ale napr kuzelnika tiez v piatok najprv ze nie nie a potom sa mu to pacilo 🙂 ale to tam bolo menej divakov vtedy.
Ale ako sledujem, jemu sa vaicej take veci, kde moze nieco rozoberat a skladat a ine teshnicke zalezitosti pacia, s Marekom sa hned vrhali na tie croozer voziky a bike 🙂

tilly
9. mar 2009

jeeej, boli ste tam? bolo tam niečo na pozeranie? či to bola skôr predajná výstava? lebo v brne už v nedeľu nebolo nič, všetko bolo predané... ten sprievodný program mohol byť super, čanaky a podhradská sú strašne zlatí...
babulka, dojdite niekedy v nedeľu do kormoránu, pravidelne tam robia divadielka pre deti, je to super, deťom sa to páči 😉 pred veľkou nocou bude nejaké vyrábanie dekorácií a týždeň pred veľkou nocou bude hľadanie vajíčok, niečo na americký spôsob, ale deti si to určite užijú

mercy
10. mar 2009

teda, babyyy, kde ste vsetky? Ja mam po oddychu, mam choreho Riška, tak večer padam od unavy, muž chodi o siedmej-pol ôsmej domov 😝

tilly
10. mar 2009

no pekne, taká choroba dieťaťa vždy poteší... domčo tiež začína sopliť, tak rátam s tým, že vo štvrtok ho mám doma...

cat
autor
10. mar 2009

aj nasa Simina dnes zacala podozrivo kaslat a ja nestiham dnes absolutne nic 😖

kattum
10. mar 2009

My ideme vo stvrtok do Krkonos, len dufam, ze nikto neochorie. Ideme viacere rodinky s detmi, nerada by som o to prisla.
Risko, Simonka, uzdravte sa!
Dnes som dala Brunkovi do skolky biele tricko, ani jeden flak, uzasne ako to ten moj chlapcek robi? A ucitelky vravia, ze papa vela a je radost na neho pozerat.

cat
autor
10. mar 2009

Kattum, inak Brunkovi všetko naj naj k meninkam🙂 akurat neviem,ci ich oslavuje podla nasho al. cz kalendara?
Tak si potom uzite výlet 😉

tilly
11. mar 2009

kattum, super, šikovný je, to ja striedam tričká každý deň... užite si dovču 😉

ozaj, čo je s barunkou a snilkom?

cat
autor
11. mar 2009

Ahojte, dnes sme boli navstivit pani doktorku, Siminka ma 6740g a 64,5 cm, drobcek je, ale v norme.
Tilly, ako sa citis, nebyva ti zle?

mercy
11. mar 2009

čaute, baby, ja som neskutočne frustrovaná, už tretí deň som s malým zavretá doma, ani nos sme nevystrčili a muž si príde o pol siedmej.Dnes som ho vystrnadila z domu na siedmu ,ale ešte furt tu nie je 😝 😔 😠 😢

sranda
11. mar 2009

aj naša malá je chorá. Boooože, keby ste videli jej oči, opuchnuté, červené, hnisave, do toho soplenie a kašlanie, no dobre je zrichtovaná. Tak odvčera sme doma, rátam tak do škôlky najskôr v pondelok.

babulka
12. mar 2009

baby, neblaznite... ☹ Tak vsetkym detickam skore uzdravenie.
Ja uz sa tiez tesim, ked bude pekne a budeme moct travit viac casu vonku, rada sa pridam na hocijake stretko poobede vonku, ta Medicka nie je zly napad, lebo je pravda ze SJK to nie je bohvieco, este tak na prechadzku s kocikom, ale pri takych velkacoch, ako su nasi... Aj ked ako poznate Matika, tak u nas by bolo najlepsie nejaky dvor 10 x 10 metrov, oploteny, lebo on utecie ako take ciganca a ani sa neobzrie. sa bojim, ze nam ho raz niekto unesie a on este dobrovolne pojde 😀 Hrozne dieta 😀

Tilly, kedy byvaju tie nedele v Kormorane? kazdu nedelu? Alebo maju niekde vycapeny program?

kati, Siminka je uplne ukazkova 😵 Ako pokracujete s prikrmami? Alebo ste to nacas odlozili?

tilly
12. mar 2009

cat, dobre mi je, žiadne príznaky, tak ako naposledy, tak dúfam, že to dopadne lepšie ako naposledy ☹

mercy, to chápem, mne tiež už šibalo, keď som bola s domčom týždeň zavretá doma, aspoň som večer robila dlhokááánske prechádzky so psom... ale teraz má zas ten náš vypelichanec ruju, strašné, starý kujón, ale ako zacíti fenu, je koniec, tak ho už ani von nebrávam, lebo strašne ťahá, vyvlieka sa z vodítka, zdrhá, o nervy...

babulka, mávali ho na internete hotel-kormoran.sk, neviem, či je tam teraz, je to každú nedeľu 14,30 priamo v hoteli, tam je vždy šípka, kde to je, lebo vždy to býva inde, podľa toho, ako je vyťažený hotel, vždy je to v inom salóniku

verulka
12. mar 2009

fuj, choroby, rychlo sa vyliecte..
kattum, wow, brunko je sikovny...beke tricka davam akurat ajke, ta sa snazi sa nezaspinit..chalani su cistokrvne prasiatka- teda nie od jedla su, ale od farieb, fixiek, pier, plastelyny a pod 😀
tilly, kedy ides k dr? na nic zle nemysli 😉

certica
12. mar 2009

ozaj tilly, kde si vlastne domca rodila? vy tam mate v samorine tusim dr.cierneho...

cat
autor
12. mar 2009

dik babulka, no s prikrmami bojujeme, uz mala lepsie otvara pusu a aj viac zje. Jablko mam na 2 tyzdne vynechat. Dnes mala mrkvovu polievku a v pohode papala. Len prska ako prasiatko, vsetko mame od mrkvy. Takze lepsi sa to,len sa musim branit spomienkam ako krasne jedol Tomas, len rozmackane vidlickou, kym milostivej musim mixovat, co som Tomovi nikdy nemusela.
Tilly, no super, a prosim ta, zle myslienky rychlo odozen co najdalej 😉

tilly
12. mar 2009

čerti, k čiernemu chodím, rodila som ešte u kocha...

cat, no neviem, som sa dozvedela, že mám v krvi nejaké IGG... otras...

ozaj, baby, oknár od nás zobral zálohu, skrýva sa, nezdvíha telefón, okná samozrejme nikde... dali sme mu v pohode zálohu, lebo toto sú už tretie okná, čo nám mal robiť... no a čo teraz? trestné oznámenie? alebo občiansku žalobu? doklad máme len PPD...

verulka
12. mar 2009

fuuu, tilly, to vazne??? to je fakt sila 🙄 a neries IGG ale hlavne pozitivne mysli 😉
cat, nuz co, aspon vidis rozdielnost pohlavi 😀 ja osm mala 1. ajku a to bolo peko, tak som myslela, ze horsie byt nemoze 😀 a bolo... 😅 nuz a teraz co mam za dieta...vcera sme mali navstevu a babulka bola fakt happy, ze nevzala frajera, lebo na deti by ho uz asi neukecala 😀

tilly
12. mar 2009

verul 😀

ja teraz ani pozitívne myslieť neviem, všetko dokopy, okná tehu, štátnice, peniaze...

inak, dnes som sa štverala po neurobených schodoch, teda len po konštrukcii schodov, bez stupienkov, no sranda bola, cesta hore ešte šla, ale dole to bol horolezecký zostup...

verulka
12. mar 2009

tilly, okna sa doriesia, bejby je ok, statky porobis..a prachy??? tie boli su a budu 😎

megg
13. mar 2009

hello,
Tilly nam sa to tiez stalo s obkladacom kupelne. Nakoniec sme ho vystrasili kamaratom - pravnikom, ktory ho akoze isiel dat na sud, tak to vsetko vratil...no trvalo to asi 4 mesiace!! 🙄 Taky je nas "stavbarsky" svet. Hruza a des ☹ A to iste sa stalo s firmou, ktora nam robila dvere. Pritom referencie sme mali zarucene super. No posr...lo sa to akurat pri nasich dverach 😒 Aj to sme vymamili len hrozbou. No je to sila.

Moj drobec v poslednych dnoch nechce ist do skolky,...sa divim, vzdy sa tam nesmierne tesil...tak neviem co 😕 Dnes ostal s babinou doma.

babulka
13. mar 2009

Tilly, povyhrazat sa, napisat aspon nieco pro forma, dat im lehotu, dokedy bude zakazka urobena alebo peniaze vratene a ked nie, tak ze ich date na sud (napis aj ktory, napr. V pripade, ze to a to, obratime sa so zalobou na vratenie poskytnuteho plnenia, nahradu vzniknutej skody na Okresny sud Bratislava II....).

Megg, to sa stava, ze bude mat obdoia, ze nechce ist, aj Matik ich mava. Len nesmies dovolit, aby vymyslal, nenechavaj ho doma, lebo si zvykne a bude spekulovat cim dalej tym viac. Ak nemas dovod si mysliet, ze sa tam nieco deje, tak je to len take vymyslanie a skusanie, co si moze dovolit. Oni su kotuhy prefikane a prespekulovane, tie nase deti 😀

tilly
13. mar 2009

hmmm, no nejaký list s doručenkou by som poslať mohla...

megg, nemá nového spolužiaka?

cat
autor
13. mar 2009

Tilly, nam daco podobne urobil strechar,taky hajzel, pritom asi pred mesiacom dostal priamo na nasej streche infarkt, bol tam aj moj oco, zachranil ho, sanitku zavolal, vybavil aby ho vzali k nemu do nemocky..a hajzel sa uzdravil a prve co spravil miesto vdaky bolo, ze sa nas snazil odrbat o prachy. Len takyto hajzel moze mat take stastie ze takmer exne v pritomnosti kardiologa 😠 Nakoniec sa ale veci dali do poriadku, strecha je hotova, vsetko vyrovnane, ale trvalo to a ..znechutenie ostalo. tiez pomohli len vyhrazky 😒

megg
13. mar 2009

Babul, ano aj to moze veru byt, ze vymysla. Neviem, ale nejak sa mi to nezda. Jeden den prisiel s nejakym "naburanym" ockom, neviem ci to ma nejaky podiel na tom. Musim sa povypytovat uciteliek.

sranda
13. mar 2009

Babyyyyyyyyyyyyy, MERCY je v nemocke v Ruzinove. Vcera jej vyletel tlak, nastastie sa im ho podarilo zrazit, tak dnes piatok 13 nehrozi, ale ma to fakt na knap. Uz dlho nevydrzi, tak ju asi poriesia cez vikend, alebo zac bud. tyzdna. Ale velmi si pochvaluje, starostlivost fajn, paci sa jej tam, asi tu povazsku zrusi. Ked uz tam lezi........

verulka
13. mar 2009

srandi diky za spravy 😉 ale ona je uz v termine nie? cize ak porodi, je to uz v pohode?
kazdopadne mercy drzime vsetky prsty 😉

certica
13. mar 2009

srandi, pozdravuj, ze drzime prsty 😎