Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

verulka
16. mar 2009

cat, pekne to so simi zvladnete 😉 no a 59 😵 wow...to je este 5kg u mna...
tilly, vsetko musi byt ok, drzim na stvrtok palce 😀

babulka
16. mar 2009

Kati, neboj, zvladnete. Spomen si na Matika, prva narkoza, bol len 5 hodin na svete a 4 hodiny bol v narkoze. Vianoce v nemocnici. Druha narkoza - mal 3,5 mesiaca, 3,5 hodiny v narkoze. Velka noc v nemocnici. Takze zvladnete urcite a musis doverovat lekarom, ze vedia co robia.

cat
autor
16. mar 2009

ano, vdaka, ja to beriem pozitivne,lebo viem,ze su deti s hemangiomom na tom ovela horsie. Profesor hovoril,ze k nemu chodia s detmi,co maju hemangiom cez pol tvare/!/,alebo dievcatko, kt. to ma na krku, hem. je vyzivovany hlavnou krcnou tepnou a to dieta nesmie do skolky vobec, lebo keby si to poranilo, vykrvaca.. 😒 To my sme na tom ozaj dobre..

sranda
16. mar 2009

Spravy od mercy: stale lezi v nemocke a dnes aj napriek liekom jej o5 vyletel tlak, tak rozmysla, ze to ukonci, lebo takto to nikam nevedie.......som jej dala cislo na dr. Petru Vlckovu-Otapkovu - porodnik, vsetky vas pozdravuje a dakuje, ze na nu myslite.

sranda
16. mar 2009

jeeej cat, ja ze no idem jej kuknut ten hem. a na mna tam vykukol maly zajacik. Ta 32 je zlatucka s tym jazykom...veeeeelmi mile.

megg
16. mar 2009

ahoj Cat, vobec sa neboj ziadnej hospitalizacie. Hlavne bud ty v pohode a urcite sa nestresuj! Simi to proste vyciti, takze v prvom rade bud ty v pohode. A nicoho sa neboj, aspon sa to riesi. My sme boli dva tyzdne dozadu tiez hospitalizovani a zvladli sme to v pohode. Ale je pravda, ze som to hlavne ja brala uplne v pohode. 😉

cat
autor
16. mar 2009

sandri, no my uz mame zajaca mesiac pred Velkou nocou 😀
meggi a co bolo malemu? IP kludne..a vdaka 😉

sranda
16. mar 2009

kati, no verim ti a najväčší zajo je Tomi však? To si tuto sezonu Robčo s Tomim vychutnaju.........viem si to u vas predstavit, to bude veselooooooo.

cat
autor
17. mar 2009

asi ani nie, kedze Simi pojde po Velkej noci do nemocky, ani k nam nikto nepride lebo zakazem a tiez by som nebola rada kebyze Tomino nieco dakde schyta,tak neviem ci ho pustim sibat:( Simina nesmie ochoriet,ved pojde pod narkozu 😒
Ale taak sa tesim ako uz ide jar, mame plnu zahradu snezienok a takych tych fialovych a zltych kvietkov, neviem ako sa volaju, ale normalne len sa na ne pozriem a som happy 😀

tilly
17. mar 2009

ja som taaak unavená, celé doobedie som fotila pozemky a jeden byt, urobila som 150 km po dedinách, no koniec, už len sa dotrepať domov spať... ešte je len 12 hodín a ja som v prdeli...

sranda
17. mar 2009

o.k. rozumiem....vidis ja blondina 😉 to ma nenapadlo. petra isla dnes 1x do skolky po chorobe, som jej bola kupit v draciku furik aj s vercajgom zahradnym, okrem toho som samoska kupila hracky krstnemu synovi, potom pre mna letne saty, tricka s dlh. ruk..........., no zas som lahsia o par eur, no o dost, jaj a tie veci boliso zlavou........som sa trochu odreagovala od radosti, ze mala je zdrava, a mne pre zmenu zalahlo v uchu, tak mozem nabehnut na orl.

tilly
17. mar 2009

srandi 😀 a kde si sa bola odreagovať?

cat
autor
17. mar 2009

a kde si bola nakupovat? mne by sa tiez zisli nove handry, ja chodim ako socka somrak hajtrak 😅

cat
autor
17. mar 2009

este som chcela napisat,ze geny sa ozaj nezapru. Ak Simi doteraz odmietala mrkvu a zemiak..co dnes bolo, ja sa musim len rehotat. 1.krat mala v polievke rozmixovane kuracie maso no a jak ho zacitila to masisko, okamzite zacala otvarat pusu, hltat, no vsetko zbachrila za 5 minut! 😀 Presne jak jej otec a brat,len maso a maso 😀

kattum
17. mar 2009

Kati, to bolo i u nas, akonahle sa pridalo maso, hned mal prikrm lepsiu chut a zacalo sa poriadne papat. Ja som vravela, ze to chudnutie bude napor na penazenku, potreba novych mensich veci, viac moznosti vyberu...
Tilly, verim, ze v tvojom stave mas toho dost, ja som vzdy ked som bola tehu, prvy trimester prespala.

tilly
17. mar 2009

to je super, že už potrebujete menšie veci 😉

sranda
17. mar 2009

kati a pamätas ako si mi hovorila ze do zel. polievky si hodila gulku spenatu a Tomi sa isiel za tym zabit? Tak som zvedava, co povie Simi na tuto verziu.... 😔 . Petra je tiez masova, maso na akykolve sposob hovadzina, kuracina, to je jedno, aj ryby......

S tymi handrami ja tocim dokola 3 tricka a 2 nohavice obrazne povedane a povedala som si dost, teraz ako som pochudla /este nie schudla to az ked bude -10/ co to aj zapnem konfekcne. Len ja som tak sprosta, ze nedam za handry mailand, mne je to luto, aj ked su kusky, ktore neboli lacne, ale viem ze je to kvalita a bude to vzdy in, no stara klasika. No ale k tym dnesnym handram, v lamacskom tescu je predajna Camaieou tak tam 60% zlavy aj 50, 30. Tato predajna je dovoz spain a grecko.
Tie letne saty su dobre k moru, tam ma nikto nepozna, lebo ruky mam ako valceky, viazanie je okolo krku, chrbat a ruky hole, ale cojaviem ked sa opalim sa aj naseriem a dam si ich aj tu po meste no co sa budem tentockovat. Ete tam je gate2, tam su fajn veci len som uz musela ist zasa dalej. A dnes od rana trpim, najprv laser-brada, teraz obocko, a vcera Lubos iniciativne ze pozri peti aj mamine dame kvapky do uska /akoze nech si aj ona da/ a ona ho drcla a ten blazon mi vylial pomaly pol burowu do ucha, tak pocujem dvojmo, urcite mam bubienok v haji.....

kattum, si trafila klinec po hlave, vsetko nove lebo vsetko visi. Fotecky su rozkosne, urcite si si fajn oddychla, ved materska dovolenka, to nie je dovolenka, ale fulltime job.

tilly
17. mar 2009

srandi, no super...
aj mne je ľúto vyhadzovať peniaze na handry, hlavne, keď na toto telo mi nič nesedí... keď sa dám dokopy, dám sa na tých 60kg - 65 kg, tak si začnem nakupovať 😀 ale to mám ešte minimálne rok, rok a pol čas 😀

sranda
17. mar 2009

tilly, ty sa hlavne teraz sustred na nové mimi prosím ťa pekne, a neboj budú aj bikiny.

verulka
17. mar 2009

cafte,
no ja to nejako extra neriesim 😀 kedze mi staci povytahovat stare veci 😀 hanrdy na seba kupujem vselijako, podla nalady..ale azse kapsace a rifle su dobre aj vacsie a tricka? to nie je taka investice...zatim do roboty nic nemusim, plavky mam na snurky, takze len utiahnem 😎
i ked ak pokorim 60tku mam slubenu odmenu v podobe dieseljeans 😎
tilly, nam mensie a tebe co chvilka vacsie 😵
cat, ja amm problem do neho dostat bezmasity prikrm...zato masisko lubi uplne najviac...

tilly
17. mar 2009

jasne, teraz budem priberať, ale max 9 kg... ha ha ha, to si povieme v novembri 😀

certica
18. mar 2009

verul, seeeeeeeeecko NAJ 😎

srandi 😀 😀

babulka
18. mar 2009

Tak u nas maso velmi nefrci, teda u Matika, ani u mna. Maximalne kuracie prsia, morcacie, alebo obcas rybu - losos, pangasius. Inac nic. Hovadzinu ani citit, bravcove len pekne kare, aj to raz za sto rokov. neviem preco je to tak, ale obcas ma to stve, lebo Matus by mohol, ale nechce. Tak fungujeme na strukovinach, vcera zas obligatorna sosovica so zemiakom, cesnacikom, zbastil cely tanier. A spenat - Matikova klasika. Maso len ak su prsia alebo perkelt od babky, ale musi byt makke, lebo vypluva.
Ja osobne si radsej dam zemiaky na sto sposobov, alebo cestovinu.... 😉
Ja som vcera zapla sede kockave nohavice spred dvoch rokov, tak sa vytesujem. Lebo mne sa ani nezda, ze by som schudla, ta vaha je teraz okolo 68,5, takze 4 kg od janura isli dole, ale aj v robote mi hovoria, ze to vidno, tak asi na tom nieco bude. Takze do julovej dovolenky snad budem mat tych 64-65 kg a to som mala dost davno 😀

sranda
18. mar 2009

certi, verul? nebodaj oslavenkyna? No ja som trapka ze neviem...... Certici su rozkosni som kuki fotos, vikos je podla mna na manzela a martino na teba.

verulka priznaj farbu teda....

certica
18. mar 2009

babulka, ved to je podla mna super, ze matino lubi strukoviny a ja presne ako ty, cestoviny, zemiaky... maso fakt vynimocne. ja bravcovinu robim v podstate len koli muzovi.

srandi, verulka ma narodky 🙂
a dik. uvidime, ked bude martan starsi, co sa z neho vykluje 😀

certica
18. mar 2009

jo, a super sa vam dari s tymi kileckami, gralulace 😎
cat, drzim prsty na tu operaciu. muzovi sa tiez spravil nedavno hemangiom, ale taky vystupeny, teraz 30.3. ide na chirurgiu do vojenskej

tilly
18. mar 2009

verul, všetko naaaj 😉

cat
autor
18. mar 2009

dakujem certi, aj ja drzim palce, nech mu to ostrania, hem. je hrozna potvora.. 😒
verulka- vsetko najlepsie k narodkam🙂)
babulka, ja by som bola ovela radsej keby Tomas bol tiez na strukoviny, cestoviny...atd, zial, on pyta maso. Hruza.
Jaj a vcera mi navazili 58,9 kg,ale..nejak mi to uz bolo jedno, ja uz som spokojna🙂

verulka
18. mar 2009

dakujem krasky 😵

sranda
18. mar 2009

veruuuul, k dnesnym narodkam len to najlepsie 🙂 .