Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

gaja
4. sep 2009

liska - náš vie dobre šepkať, ani slovo neni počuť 😀 (takisto si vie aj vymýšľať a klamať...)

neviem, či sa cez víkend dostanem k PC, tak vám prajem pekný víkendík...

sweetienka
4. sep 2009

ahojte,
tak aj my sme nastúpili do škôlky, síce o deň neskôr ako všetci ostatní, ale predsa 😉 za tieto dva dni bola maximálne vytešená zo všetkého, s čím sa v škôlke stretla, takže dúfam, že jej to aj vydrží, dnes náš už učila novú pesničku
ráno som tam aj ja videla deti, ktoré plakali, v našej triede jeden chlapček a strašne mi ho bolo ľúto, mne bolo do plaču a tiež som mala strach, čo to spraví s Diankou....
a aby som nezabudla, je ich v triede 17, na skrinke má slniečko 🙂
čo sa týka stretka, ja som za 🙂

verulka
4. sep 2009

ja si myslim, ze aspon na cas "volna" by mali byt deti pomiesane, prave kvoli vzoru, je to super 😉
tilly, napis im priamo do sante, isto povedia ze kedY a kde tie boty budu 😉

babulka
4. sep 2009

Sweetie, krasne fotky na FB 😵 😵 😵 Dianka je zlatíčko 😵
Ja mám na pláne robiť zajtra cheescake, ale chcela by som taký original podla amerického receptu s jahodovou polevou, len neviem, ako vyrobím doma creme fraiche 😖 Alebo to niekde predavaju? Myslím, že by to mohla byť sladká smotana zmiešaná s kyslou, ale nie som si istá....a cream cheese bude asi Lučina 😀
Som asi divná, ale normálne sa teším na Vianoce a vianočné pečenie 😀 teraz, v septembri 😕

verulka
4. sep 2009

babulka, u nas sa hromadne tesi na vianoce 😅

sranda
5. sep 2009

tilly ta hladas sante prezuvky? u nas v lekarni v devinskej ich maju habadeeeeej, od vymyslu sveta. A praveze pre chlapcov krajsie modely ako pre baby. Priiiiiiiiiidi, dame stretko, vlastne pozyvam vas vsetky do dnv na topky 🙂 !!!

tilly
5. sep 2009

dnv je trošku od ruky 😀 hľadám topánky, ale mám ešte mesiac čas... možno do mesiaca zvládnem aj dnv 😀

ja mám z vianoc hrúzu, kedy nakúpim darčeky, ako to bude u nás s novorodencom vyzerať a tak... teda darčeky nakúpim cez net, pečeniu asi moc nedám, ale nechcem mať svokru nasáčkovanú doma 😝

gaja
7. sep 2009

tilly - tak to so svokrou ti drahý zariadi.. syn najlepšie povie mame, že nemusí byť stále u vás, že si dospelá 🙂
A teda hlavne od syna to zoberie úplne inak ako keby si jej to ty povedala. Ved aj on vie najlepšie ako na ňu 😀
Ja neviem, či máš svokru v pohode alebo nie, ale všetkého veľa škodí 😀 Aj návštevy veľa škodí.. "rodinná pohoda" úplne stačí 😀

certica
7. sep 2009

srandi, a v ktorej lekarni? tam pri poste..?

sranda
7. sep 2009

jeeej certi ahoooj, som ta tu dlho nevidela. Nie pri sucasnej poste, ta lekaren bola pri starej poste. Kuk: www.lekarenpriradnici.sk
tie prezuvky stoja okolo 20€, si myslim ze to je vyborna cena na celokozenu detsku obuv. ak ti to nepojde otvorit napis, dam ti telefon na nich.

tilly
8. sep 2009

nemám svokru v pohode, ale ani k nej nechodím, väčšinou si to zariadim tak, že mám kopec roboty, keď k nej treba ísť 😀 a pár krát do roka to vydržím keď je u nás, ale fakt ju nemusím, mala by som úplne pokazené vianoce, keby bola u nás... už sme to tak raz mali 😝

certica
8. sep 2009

aha dikes srandi, uz viem. ja mam segru byvajucu v DNV, len mi nevedela povedat, vraj su tam 3 lekarne...
inak ako bolo v tej kalabrii? si ani nespominala

hmm, no ja mam svokru uplne v pohode, fakt fajn, do nicoho sa mi nestara, nepinda, na druhej strane, ak nieco potrebujeme, zariadi....ale je pravda, ze sa vidime mozno 4x do roka + par maxi strucnych telefonatov, takze ani nie je dostatok prilezitosti liezt si na nervy 😀

certica
8. sep 2009

ozik baby, ked ste spominali vianoce...darceky...neviete nahodou, ci existuju aj dospelacke overaly na spanie? 😅 totiz MM po tom strasne tuzi 😀 , on je vcelku zmrzlak a furt "zavidel" deckam, ze aka super vec to je. akoze mne to pride komicke a hlavne neprakticke (jedine, ze by to bolo rozopinacie dolu 😀 ), ale co clovek z lasky nespravi... 🤐 😀

verulka
8. sep 2009

ale co to vidim 😕 certica still alive 😀 kde si sa tulala?
tilly, takze problem nie su vianoce ale svokra 😀

kattum
8. sep 2009

Certica, existuje, vyzera to dost antieroticky, ved pozri.
http://nocni-kosile.ic.cz/overaly.htm
Len neviem, ci nebude tvoj manzel protestovat, ze to nema i s labkami ako maju babatka 😀

certica
8. sep 2009

verul, jasneee, nazivu 😀
kattum, no tak predstava bola zhovievavejsia, ako ten obrazok 😀 😝 . asi to vyriesim inou alternativou, mozno vo forme thermo ribana v zime navonok pod odev, na sport, lyzovanie... to by ho tiez potesilo a mne nevadilo 😀

certica
8. sep 2009

ja si nepomozem, ten "chlap" v tom vyzera jak chujko 😀 brrrrrr!
verul, mohli by sme aj nejake rande dohodnut, trebars next week, mohlo by este pekne pocko vydrzat. som zvedava na krpca

certica
8. sep 2009

u mna nejaka vecerna jazda zatial stale nehrozi, preto sa ani nevynadrujem k stretku V/N

certica
8. sep 2009

jeejda cat, simi ma uz rok?! to je sila... vsetko najlepsie 🙂

certica
8. sep 2009

a ty mas narodky o tyzden, ak si dobre pamatam 😎

nuz lucim sa, zacinam sa citit trapne 😀 takto sama so sebou

tilly
8. sep 2009

verul, nie vianoce by bez nej boli OK 😀 alebo tak na dve hoďky ju znesiem aj na vianoce, len ju nechcem mať doma nasačkovanú ...

kattum
8. sep 2009

Certica, tu mas toho chujka v inych polohach, no bavim sa statocne:
http://www.nadmerky.cz/index.php?controller=pro...
Certi, este kojis, ze nemozes vecer? Ci maly si vyzaduje maminku na uspavanie?

tilly
8. sep 2009

😀 dobrý je ovela cowboy 😀

verulka
8. sep 2009

certi, mozeme 😉 klido aj napr na zeleznu 😉 tam sa chystam aj zajtra doobeda..asi 😉
ten chlapik je fakt na bliti
simonke vsetucko naj k 1.rociku 😵 hmm, a to som ju este ani nevidela..nejake aspon ministretko aj s demti by sme mali dat 😉

newyorkgirl
8. sep 2009

babulky tak sa pridaaaavam do klubu 😀

verulka
8. sep 2009

NYgirl, ja som to tusila...som ti aj tusim vo vrazdach pisala, ze chodit sem je nebezpecne 😀 oborvska gratulka 😵
no ja tusim docasne s konom koncim..zicher je zicher 😅

newyorkgirl
8. sep 2009

no verulka hej sak to... nechces to troska zaokruhlit? 😀 jaj ale sme sa vynervovali som mala podozrenie na mimomaternicove tehu ale sme OKI nastastie 🙂

tilly
8. sep 2009

haaaa a ja som ťa videla v májovkách, len som ťa nechcela bonznúť 😀 gratulujeeem 😀

newyorkgirl
8. sep 2009

no sak tam som pisala po testiku ale to som vazne netusila ako sa to zamota este aj teraz je skoro ale dufam ze to bude OKI 😵

cat
autor
8. sep 2009

certi,verulka, dakujem 😎
NYgirl-gratulujem 😵