Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

sweetberry
16. júl 2007

ja som myslela ako do debaty 😀

kattum
16. júl 2007

caute babky, hned by som s vami sla na Drazdiak, to je moje mlaaadiii...
ja som dnes s drobcom nebola vobec vonku, tu v Brne padaju teplotne rekordy, tak sme boli doma, no Bruno mi stale nosil moje topanky, akoze mama "pod von"

Sweetberry, jasne pridaj sa! Ty uz mas velkeho syna, ako na fotke vidiet vsak?

kattum
17. júl 2007

Neviete nahodou, da sa pripojit ku kociku Quinny Speedy SX stupatko (board) pre druhe dieta?

eta
17. júl 2007

ahojte maminky
to je hrozny hic,vsetky asi oddychujete niekde v prijemnom chladocku,ze? 🙂

ena
17. júl 2007

kattum: tusim verus pisala, ze hej, ale my sm ezatial nehladali, ale tiez budeme potrebovat, rozmyslas nad quinny?

cat
autor
17. júl 2007

čafte, my sme total uvarení, dnes sme ani vonku neboli, ale Tomi je zlatý, hrá sa s loptami, vyhráva na klavíri, Kattum to bolo milé s tými topánkami a Brunkom,Tomi keď chce von, búcha na dvere v hale, no ale nedá sa..vraj celý týždeň má byť hic ☹

Barunka, stretko vymyslíme keď dojde Kattum do BA, nejak začiatkom augusta 😉

sylvie
17. júl 2007

ahojte kocky, tak uz mame konecne internet.. teda nie my, ale moji rodicia.. neviem ci sa niekedy dozijem toho, ze budeme mat net doma, hlavne ze je to manzelova pracovna napln.. 😠 😉

cat, to by bolo super.. dakujem velmi pekne.. 🙂 potom sa musim s tebou vyrovnat..

my sme dnes boli vonku len rano.. vonku je otrasne, este aj teraz vecer.. pozerala som ako sa opekaju ludia pod nasim barakom (mame tam bazen z kt. sa vychadza na taky travnik).. su to blazni, este aj o 12:00 sa tam vypekali..

sylvie
17. júl 2007

aj ericko bucha na dvere a krici "papa", ked chce ist von.. 😉

cat
autor
17. júl 2007

ale silvi neblázni, že vyrovnať, čo si? ja pojdem asi tento štvrtok, ale neviem to na 100%, dnes mi je blbo, hádam to prejde...

kattum
17. júl 2007

Baby,s trasne teplo, teraz som bola s Brunom len na pol hodku vod na nakup, inak cely den tvrdneme doma. No to je hic, skoro som odpadla. Nasi na dovolenke v Egypte nemaju tolko stupnov.

Ena, trosku rozmyslame nad Quinny, resp. asi kupim sportovy po kamoskinych detoch a ja si dokupim vanicku. Si s Quinny spokojna? Ake ma minusy? Ja by som ho pouzivala len do roka, potom mam maly kocik Cam Portofino. Peg Perego Centro predam.

cat
autor
17. júl 2007

ja som tu asi jediná čo si šanuje zimný aj letný kočík pre druhé bábo 😲 ale to nič, ja som proste škrob 😀

sylvie
17. júl 2007

cat 🙂 vo stvrtok idem asi aj ja, ak budu nasi ochotni maleho postrazit.. 😉

kattum
17. júl 2007

Cat, ja by som tiez sanovala, no hlboky sme mali pozicany a uz je zase inde a so sportakom nie som spokojna. No uz mi len pracha chybaju 🙂

barunka
17. júl 2007

kočky, tak to máte vzorné deti, keď vám vydržia byť celý deň vnútri. My sme boli vonku celé doobedie, o 11-tej sme boli na poradni, dr. bola zasa veľmi múdra, dokonca mi kázala Simi zbiť po zadku, keď sa hodila o zem (zasa sa jej nečudujem, lebo ju totálne rozrevala a potom ju dala na zem, nech chodí a mňa poslala preč...). Ale inak je vraj veľmi šikovná, aj jej tam zaspievala hojda hojda, kolo kolo a kom kom, tak bola spokojná. Vysoká je vraj veľmi, váhu má vraj vysokú, vraj nesedíme do tabuliek ale čo sa odstrelím???
Potom sme došli domov, Simi si pospala a o 14,30 zasa vonku až doteraz... Som na umretie ale čo už.
A vo štvrtok ideme na tie kramáre, a to vôbec netuším, ako ju udržím vnútri.

babulka
17. júl 2007

Cat, aj ja sanujem Jane Powertrack, to som mala ako zimny aj letny, vlastne dodnes mam, len neviem, pre koho 🙂 Mala by som zacat s vypedajom oblecenia, Matik ma tolko krasnych veci, je toho za tri vrecia, teraz, ked sa budeme stahovat, asi ma migne, kym to vsteko dako zrichtujem.

Inac v tychto teplach velebim Drazdiak, rano sme tam, aj ked len na brhu si mocime nozule, hadzeme kamienky a tak, vsetko v tieni pod stromami, a poobede zas ideme okolo tretej k vode, to uz sa riadne kupeme, Cat, zazila si toho mojho draka krpateho, co ten dokaze postvarat vo vode, a takto je to kazdy den. Len to tam zacina byt preplnene, cez skolsky rok bolo super.

cat
autor
17. júl 2007

barunka, preboha, biť malé dieťa ako rada od doktorky??? Kristova noho, tak toto je ozaj sila, by jej mali vziať diplom krave nebeskej 😠
Babulka, mne začína chýbať malinké voňavé bábenko v perinke 😲 prechádzala som kalendár že aké meno by som dala chlapčekovi,asi mi šibe 😀 no nijaké sa mi už tak nepáči a ani nehodí k nášmu priezvisku.
a Matík bol super inak, hádam sa ešte pojdeme spolu kúpať 😉

sue
17. júl 2007

Babuliii, s tým výpredajom počkaj nejakú tú chvíľku kým my budeme vedieť čo bude a potom by sme to všetko zhrabli aj s postieľkou 😉

barunka
18. júl 2007

cat no veru. A ešte som sa včera rozprávala s jednou babou a tej poradila, že má dať malej po puse, keď ju hryzie. Takže včera rozdávala rady, ako biť deti... 😲 😲 No fakt odborníčka

Inak aj mne chýba také to malilinkaté bábetko, čo len spinká, blinká, grgá, prdí, kaká a papá. Hlavne tá jeho úžasná vôňa. Ale ja sa vybúrim na Kristínke hádam.

mrenka
18. júl 2007

barunka,som si precitala, ze ma malej dat pusu,tak tu rozmyslam aky to ma vyznam...a potom som si to precitala este raz 😀

barunka
18. júl 2007

mreni 😀 😀 😀 no možno by to tiež zabralo ktovie... Ale ešte som nezažila detskú doktorku, ktorá radí biť 15mesačné deti...
(inak krásna fotka s Lili, sekne vám to)

sweetienka
18. júl 2007

caute baby 🙂
babulka, to mas super, ze mate vodicku blizko, my sme boli na drazdiaku vcera vecer, malu som nemohla dostat z vody von, ma normalne prekvapila 🙂 hrala sa s kamienkami, clapkala sa vo vodicke, aj kacicky sme videli 🙂.... aj osa ma nahanala, to si viete predstavit ako som zabavila okolie 😀
inac tiez chodime von skoro rano a potom az vecer, mala ma najnovsiu zabavku kreslit, tak dozeram, aby pokreslila len papiere a stol, takze cez den sa nenudime
barunka, na tu doktorku nemam slov, ma velmi divny pristup k detom...a ake ma Simonka miery? my ideme do poradne v pondelok, som zvedava, kolko vazime
baby, ja tu zaciatkom augusta nebudem, nedalo by sa nejake stretko aj skor? 😉

sweetienka
18. júl 2007

a este som zabudla, dianka tiez spava celkom dobre aj napriek horucavam, vcera spinkala nieco cez 3 hodky poobede a vecer unavena po kupani vydrzala spat az do 6 rana 🙂 takze hura hura prvy krat spala celu noc bez zobudenia

zuz11
18. júl 2007

barun, pre pana jana to co mas za Dr. 🤐 nie je nahodou ona stara dievka zatrpnuta? 🤐 aby matka kazala matke vychovavat dieta bitkou 🤐
jaj baby este ze vymysleli klimu a my s hankou tu mame prijemnych 28 😀

verulka
18. júl 2007

cafte kocky, babulka aj ja zboznujem Drazdiak. Prave sme sa odtial vratili. My opustame byt az o 18.00, nakolko vtedy sa da aj na bikoch. Doobeda sme dnes neboli, lebo som bola u nasich pozicat si spacaky. My zajtra odchadzame na dovcu 😀 😀 a este stale nevieme kam- no aspon termin mame...Uff roboty nad hlavu a mne sa niiic nechce 😝
s tym kupanim je to zvlastne, netusim preco niektore deti sa idu za vodou zblaznit a ine placu- nastastie tie moje ju mali radi od zaciatku. Nemali ziadne kolesa(teda Ajka mala, ale bala sa ho) a v rukavkoch od zaciatku. Dnes sme plavali na druhy breh, ale s nafuckou...ruky ani nohy si necitim 😖 uff, a to ma caka pekelny tyzden- uz sa tesim ako sa doma po dovci zregenerujem.
Uzite si pekny tyzden 😉

snilko7
18. júl 2007

ahojte 😉
zuz11 tak to si trafila klinec po hlavičke...tá naša doktorka je slobodná stará dievka 😉

ena
18. júl 2007

kattum: o quinny a casualplay je uz tu jedn adebata, skus si pohladat vo fore.. a poslem ti este IP, len vydrrrrz chviiilu 🙂)

sylvie
19. júl 2007

baby, ja tiez tak obkukavam tie malicke babatka vonku.. hned by som ich zobrala na ruky.. 🙂

barunka, preboha, to som teda este nepocula, aby dr. take nieco radila.. a este v dnesnej dobe, ked sa presadzuje, ze deti sa nemaju telesne trestat..

tilly
19. júl 2007

olaaaa, tak už sme doma, no ale tu je inak teplo, tam sme mali príjemných 28-30, prišli sme sem a tu, že 37, hrúúúza, ak ešte nemáte vybratú dovolenku tam odporúčam menorcu a insotel punta prima, fakt super, idem pozmenšovať fotky 😉

snilko7
19. júl 2007

tilly pekné fotečky 😉 práve som pozerala tvoj albumík

tilly
19. júl 2007

dík, ale zatiaľ je ich málo, lebo to sú len z nášho foťáku, viac fotil môj otec, my sme skôr natáčali, len video sa sem pripojiť nedá 😀