Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

ena
11. okt 2007

aktak: ja som na nu minule natrafila/na tu temu, ale nepamatam nazov, mala by byt vo volnej diskusii , zalozila ju mercy, tak skus nejako podla nej hladat..

cat
autor
11. okt 2007

ena, a nielen to, ja ked vidim ze sa niekoho pes vysere do travy ci naprostred chodnika, a veselo idu dalej, majitelovi riadne od pluc poviem svoje 😠 😠 ale co si pomozeme? nic. 😠

cat
autor
11. okt 2007

a este nieco ma paradne stve, posledne co sme boli na Partizanskej luke, stretli sme 4 velkych psov bez nahubku, bez voditka. Z toho 2 boli pitbuly!

sranda
11. okt 2007

cat, tak u nás behajú po vonku takmer všetky psy bez náhubku, možno jeden zo 100 ho má. Petra by všetkých naháňala, potiahla za jazyk a tak... A všetci majitelia sú skalopevne presvedčení, že ju nekusne. Ja si myslím opak, ani ten majiteľ nemôže vedieť, čo sa práve v hlave psa odohráva. A ondia chodník-nechodník, tráva-netráva... to je tiež dôvod, prečo chceme ísť preč, okrem toho tu každý druhý deň niekto vŕta, direkt vtedy keď malá zaspí... najväčší borci sú naši susedia, ktorí už druhý mesiac prerábajú byt a spustia vždy v sobotu... tak to je na mašlu.

cat
autor
11. okt 2007

..chyba postih a poriadne pokuty majitelom, policajtov to netrapi..tiez to svedci o kulture tohto naroda 😠 V zahranici som teda obsrate chodniky nevidela 😠 a dohryzenych bolo asi malo ludi nato aby sa tym kompetentni zacali zaoberat..

barunka
12. okt 2007

cat, no aj u nás to máme. ja som dnes upratovala Simi v skrini a krásavica to využila a vlámala sa do kúpeľne. vyložila všetky plienky zo skrinky a porozkladala jednu pekne po druhej na chodbe. To my až tak nevadí, skôr mi vadí, čo sa s nimi deje, keď ju už prestane baviť ich mať uložené. To ich rozmetá po celom baráku a nedajbože sa ich dotknúť a chcieť ich upratať...

srandi, peťka je šikula, asi sa chcela poistiť, že tatinko nebude zabávať maminu a tá sa bude venovať len a len jej...
inak aj u nás behajú psy bez náhubkov, samé túlavé psiská a prinajmenšom traja z nich vyzerajú ako besní...

len ja našťastie už Simi musím hubovať málokedy, slečna sa naučila, že keď ide pešo, musí ma držať za ruku. Aj keď raz za čas jej preskočí a namiesto aby ma držala začne objímať z trucu chodník 😅 😅

A teraz namiesto spania zasa žúruje...

sylvie
12. okt 2007

tak psie hovna vytacaju aj mna.. to je tiez jedna z veci, kt. mi na devinskej vadili.. je tu strasne vela psov a nikto z majitelov sa neunuva po svojich milacikoch to odpratat, mozno na nejake vynimky.. minule sa jednemu bezdomovcovi pes vykadil na cestu a on to normalne odpratal.. z neho by si mali brat priklad ostatni..

sandri, takze aj vy uvazujete, ze odidete? a kam by ste chceli ist?

ked ste tu pisali o tej poriadkumilovnosti, tak ericko vsade kam pride upratuje.. vezme metlicku, alebo nieco co sa na nu podoba a uz zameta ostosest.. dnes poodkladal do skrinky veci po prebalovani, zobral ocikanu plienocku a hodil do kosa.. no ale vie spravit aj pekny binec..
a stym ukladanim do radu, to podla mna robia takmer vsetky deti, ak nie vsetky.. 😉

ikke
12. okt 2007

cat, ze si este nebola v holandsku? 😅 😝

megg
12. okt 2007

caute maminky, kde ste vsetky??? Nam sa tu nejak ochladilo a v ramci toho sme obaja s Olim zachripli 😖 Ale dnes ma caka konecne babska jazda, tak sa snad vyburim dostatocne 😀 Mame stretko so spoluziackami, no tak som zvedava, hlavne si prevetram hlavu po dlhom case 😅

tilly
12. okt 2007

zajtra má byť vraj do 9 stupnov, no fasa, a ja som k našim išla v balerínkach... takže zajtra pekne vymrznem...

mrenka
13. okt 2007

caute maminy,tak uz sme domka tatier,bolo kraaasne jasno,aj na skalnatom sme boli,veduca prespala lanovku v kociku,takze pohodicka 😉

megg,ako dopadla eksn?

sweetie,dakujeme 😵 😵

linduska,prajem ti len to naaaaj,nech to dopadne najlepsie ako len bude moct,lebo po tolkom trapeni si to zasluzis a najma,nech je to bambulka 🙂 🙂 🙂

sue
13. okt 2007

Ahojte 🙂

babulka
13. okt 2007

Baby, my to tu nejak zanedbavame.....ja vas zanedbavam, lebo zas bojujem na niekolkych frontoch 😀 Boze, jedna maminka (+cislo za nickom) je moja velmi oblubena pouzivatelka, vzdy si ju rada precitam a mam potrebu sa k tym jej mudrostiam vyjadrit. Jej dietatu by snad bolo lepsie v dojcenskom ustave. 😖

Dnes us tu u nas kolotoce, Matik uz zbadal vlacik, kolotocik, tak asi tam poobede zavitame, len neviem, ked takto fuci, co bude. teda tu duje poriadne 😲

babulka
13. okt 2007

Prispevok od zuzu13
vandas, ja som začala s príkrmami presne v 3-och mes. a najviac išla sviečková

arabeska
13. okt 2007

babul 😕 😲 😲 niektore maminy uz fakt nevedia co od radosti 🙄

sue
13. okt 2007

Babulka 😲 😲 😲

kattum
13. okt 2007

babulka, ty to snad vyhladavas 🙂 taketo pikosky. To nie je ani mozne, ze taka matka existuje. Ja tu sedim zatvorena, strazim elektrikara, manzel v robote, Brunko u nasich, dobre mi je, ale uz mi chyba. Nasi su ale nadseni, vraj sa uz toko nezasmiali, vraj im ho musim castejsie davat.

arabeska
13. okt 2007

ved na co ja vlastne kojim?dam malemu hned teraz knedlo,vepro zelo 🙄

kattum
13. okt 2007

Kocenky, poradte, kde kupim cisto biele postelne pradlo detskej postielky?

ena
13. okt 2007

kattum: ja som cisto biele tusim ani nevidela, len niekde na mmb som zaregistrovala jednofarebne hniezda do postielok, tak mozno by boli aj postelne.. ked na to opat natrafim, tak ti poslem link..

sue
13. okt 2007

Kattum, ja som videla také madeirové... ale bolo to čisto biele, len vôbec netuším kde 🙄 nejaká česká www stránka to bola...

sue
13. okt 2007
tilly
13. okt 2007

sviečková??? 😲 😀 to si niekto robil srandu, to snáď normálny človek žijúci v 21 storočí neurobí

suniatko
13. okt 2007

Čo sa všetky maminky rozčulujete nad tou sviečkovou???? 😲 😲 😲

Ta svieckova pre male babo nieje 100% robena na cibulke so vsetkymi koreninami co k tomu patri.... ale je to len zeleninka s maskom rozmixovana a do toho pridane UM alebo MM! Tak nechapem o co tu ide... Vysvetli mi to niekto?

megg
13. okt 2007

ahojte,
mamul, super to dopadlo, perfektne sme pokecali. Len som potom letela k Olimu, lebo bol nejaky zlostnik v noci 😲
Hod nejake fotecky z Tatier.. 🙂

My dnes stavame skrinu do detskej izby...a nejak sa nam nedari 😅

mrenka
13. okt 2007

mamus,tak bolo - ruka hore?? 😀
a aku skrinu ste kupili?boze,mne zacala mala z niciho nic revat asi pred hodkou,skrucala sa,tak asi brusko,no ale ten rev bol hrozny,som ju pol hodinu nosila na rukach a zabuvala,tak som zvedava,kedy bude rano hore 😒

barunka
13. okt 2007

kattum, ja som videla na mmb, dve obliečky na vankúš a plus paplon, všetko jednofarebné a mala aj biele. Len som tam už dlho jej inzeráty nevidela. Ale bola to slovenská výroba...

suniatko, ja sa tiež prikláňam k babám. Mne je jasné, že sviečková nie je solená a korenená ako pre dospelákov, ale rovnako si myslím, že trojmesačné bábo by malo piť len mliečko. Ak prikrmovať, tak najskôr v štvrtom mesiaci a mrkvičku... Mäsko je pomerne ťažké na žalúdok, preto sa aj zaraďuje do príkrmov skôr. Je to pekné, že dieťatko to papá, ale ruku na srdce, tie naše deti by zjedli čokoľvek. My sme ich mami preto, aby sme sa o ne starali najlepšie ako vieme... toť môj názor a nebyť toho, že je to v tejto téme, ani sa k tomu nevyjadrím., 😀 😀

barunka
13. okt 2007

teda neskôr, mäsko sa zaraďuje do príkrmov neskôr...

snilko7
13. okt 2007

žeby som aj ja už začala prikrmovať??? moja Kika je totiž parádna hladoška 😀 práve so mnou zasa cvičí pravidelný večerný "telocvik" - zacucká si, zaspinká, položím ju do postielky za minútu zasa reve, zasa si zacucká a takto už fungujeme pol hodinky 😝 ☹