Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

cat
autor
26. mar 2009

Kati, tak gratulujem 🙂 uz je Risko samostatna jednotka, teraz len davat pozor na pady.. Inak aj tu snezi, ja uz fakt neviem co to je tento rok..ale vraj od nedele ma byt teplejsie, dufam.

sue
26. mar 2009

Tilly, pls, volala som ťa o pomoc v tej kréťanskej téme 😀

cat
autor
26. mar 2009

Kočky pracujuce /poprip. vasi muzi/, darujete niekomu 2% dane? Ak chcete,no nemate nikoho konkretneho vybrateho, pomozte mi pls. podporit na Kramaroch ocnu nadaciu pre zachranu zraku prof. Gerinca,ktory bude operovat nasu Simi, v pripade zaujmu blizsie info v IP.dikkk. 😎

sue
26. mar 2009

Cat, rada by som, ale mne vyšlo, že nemôžem dať 2% nikomu, lebo ešte mne budú doplácať... 😔

geegee
26. mar 2009

cat, posli info pre sitotu, neviem, ci uz muz daval niekomu firemne 2%. Mozno ma svokra uz povyplnane tlaciva. Zistim 😉

Mercy, gratulujeeeem 🙂

verulka
26. mar 2009

cafte, baby meracka sa blizi 😉
cat, my davame 2% vzdy do skoly, kam chodia deti..pekne povymienali okna a pod...
kattum, gratulujem..mne sa to moje trdlo stale pusta, tak nerobim nic ine, len zachranujem..nie vzdy uspesne 🤐 rekord mma 8krokov...ale ja som chcela, aby zacal neskor, lebo sa netesim ako ho budem nahant..i ked takato schudnuta- to zvladnem 😀

cat
autor
26. mar 2009

to je ok, ja len skusam na vsetky strany,lebo vela ludi sa nato vykasle a neposle nikomu,co je skoda 😔 Nam pan profesor hovoril,ze by radi pomahali detickam, vedia ako, len nemaju zaco..to je zufale. Asi ako vsade v nasom zdravotnictve.

verulka
27. mar 2009

kati, je to des...ja tiez kade chodim, tade buzerujem, ze nch ludia nei su lenivi a ignoranti...aj 2% kazda korunka, ktora ide niekam cielene je dobra...aspon ich neprelajdaka nasa uzasna vlada 🤐
i ked moje 2% asi svet nespasia 😀

babulka
27. mar 2009

Ja teraz prvykrat davam mojich 1500 korun 😀 nasej skolke. Pytala som sa, na co konkretne to planuju, tak mi vysvetlili a dufam, ze to naozaj aj tak bude. zatial som davala kazdy rok, vacsinou detickam, raz bystrickej detskej onkologii, predtym plamienku.... tiez nerozumiem, ako sa moze niekto na to vykaslat. radesj ich necha Ficovlade 🙄
Veruli, ja neviem, ako s tou merackou, lebo posledn dni dost flakam, skoncila mi permanentka na Vacushape, ani cvicit nestiham, tak budem najstastnejsia, ak to neslo hore. Teda dole uz asi nezislo, a hore dufam ze nevyslo 😀

cat
autor
27. mar 2009

no s merackou neviem ani ja, zaspala som na vavrinoch totizto, flakala to a 4 piva na stretavke so spoluziackami mi tiez nepridali 😀 teda pridali,doslova 😅 ale polepsim sa, ved aj dnes idem cvicit🙂

sranda
27. mar 2009

jeziiiis verul nestraš 🙂 , daj pokoj s meračkou ešte........ 😉 , ja som tento mesiac, teda teraz na zaver nebola vzorova, tak neviem neviem....normalne sa bojim pozriet na vahu, co mi odpovie. No uvidime v stredu.....cez vikend musim pritvrdit inac to nevidim.

verulka
27. mar 2009

ale, baby, no sak pekne pomeriame, nech motivujeme dalej...cat, ja idme na stretko zajtra a neidem autom 😎 vsak aj uzivat si treba 😉
takze, srandi, ty pritvrdis, ja polavim 😀

kattum
27. mar 2009

joj baby, neplavujte, musime byt kocenky do leta! No i mna caka zajtra vecer krcmicka, bude to narocne vydrzat. Uz i od kojenia upustam pomaly, takze alkohol sa moze.

verulka
27. mar 2009

kua, preco som liezla do temy o volbach 🙄 no nic, idem sa sklidnit...ani som nakoniec neprispela 😅
babuli, moj clovek ,moja rec...niekedy uvazujem, ze by volebne pravo nemali mat vsetci ludia 🤐

babulka
28. mar 2009

Veruli, ono sa to neda...neliezt do takych tem. Teda mne urcite. Ja som jednoznacne politicky vyprofilovana, mam vyhraneny nazor, aj ked to tak nevyzera, dost kriticky na vsetky strany. Ale to, co tam niekto napise, ako ze v podstate nema nic proti Radicovej, ale ten jej partner na voziku........... 🙄 Z tohto mi je zle, zle, zle.

sranda
28. mar 2009

babul, to nemyslis snad vazne, ze niekto je schopny take nieco napisat. Tato slovac je dost na nist v tomto smere. Katastrofa ☹ ....... ja tam radsej ani nejdem, teda na tu temu, nie ze na volby, by ma slaktrafil.........
jasne verul, chod polavit, ja si to zas vynahradim na malej narodkach a na stretku zo strednej 😎 .....

sranda
28. mar 2009

inak teraz kukam TA3, ta zenska vyzera lepsie a lepsie. Fakt osobnost do slova a do pismena, uzasna charizma a intelekt. Juuuuj bodaj by to vyhrala.

babulka
28. mar 2009

Sranda, vsak si precitaj diskusiu "Novy prezident SR" a potom pochopis, kto voli Gasparovica. 🙂

tilly
28. mar 2009

partner na vozíku? to niekomu vadí? 😲

naše 2% idú do našej škôlky, dúfam, že sa podarí vyzbierať čo najviac na nové ihrisko... vo vnútri už máme škôlku vynovenú, nový nábytok a tak, mohli by trošku spraviť aj dvor...

tilly
28. mar 2009

ozaj a ešte k tomu prezidentovi, bohužiaľ volia aj dôchodci a pod, takže ja moc nerátam s tým, že radičová vyhrá...

aj keď, nezabite ma, ale mať ďalších 5 rokov ochranku pri dome, môžem nechať domča spať na ulici v aute, ochrankári zazvonia, alebo keď sme ešte mali u našich psa, tak ho vždy naháňali, keď preskočil plot... no nebolo to na zahodenie 😀

babulka
28. mar 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
Ja z niektorych ludi nemozem 😀 😀 😀 😀 😀

sue
28. mar 2009

Babuli, mne z tej diskusie vrie krv v žilách ☹

babulka
28. mar 2009

Sue, mne nie, lebo aspon viem, s kym mam tu cest. Bud klame, (ze maju obrovsku firmu, patent, ktory chce cela Europa, hoci v inej diskusii su chudacikovia, co nemozu byt spolu, lebo nemaju peniaze a on musi zarabat tazkou pracou v Irsku), alebo je to pravda a potom su ... ona prizna takuto vec a on sa ju snazi zachranit.
Takze aspon vieme, z akej kategorie su volici pana G. Ale nerozumiem, preco to bolo zamknute....to kazdu temu, v ktorej sa vymienaju nazory alebo niekto s niekym nesuhlasi, treba zamknut? To by v skutocnom zivote vyzeralo, keby sa ani argumentovat a stat si za vlastnym nazorom nemohlo...zo strachu, ze ma niekto za nieco niekam "zamkne" - to tu uz raz bolo. Pokial viem, sloboda prejavu je stale v tejto gubernii jednym z mojich zakladnych prav.

expertka8
28. mar 2009

...sorry...ze sa vtieram....Zn."Jmenuji se vterka...a budu tady bydlet" 😅
...ale prilakala ma zamknuta tema 😀 😀 😀

krasulka
28. mar 2009

bobulka prestan nas laskavo urazat ja som s tebou husy nepasla. nemam dovod si vymyslat rozpravky kvoli tebe. Mame firmu Ralen s.r.o.tak si popozeraj.

babulka
28. mar 2009

Expi, kedykolvek 😀 Ved ty si nasa.

Krasulka, prosim, nie bobulka, ale babulka. Pre tvojho chlapa som bambulka, pre teba bobulka, kua, zachvilu budem co?

babulka
28. mar 2009

Dostala som zaujimave prianie, od volica pana G - "ak si ešte raz vezmeš do huby mňa a moju dcéru, tak ti tú hubu rozbijem.a to, čo si ty zaželala mojej dcére, želám tebe a tvojej rodine dvojnásobne."
😀 😀 😀

krasulka
28. mar 2009

babulka myslim ze nic ti nedava pravo ma tu urazat to je vsetko co ti chcem napisat

expertka8
28. mar 2009

....ajajaaaaaaaaaaaaaaaaj...kde nastupuju vulgarizmy...tam koncia argumenty...volic pana G 😔 😅

...to mam od tety Radicovej 😀 😀 😀

...uc sa aj ty 😀

martina46
28. mar 2009

no, som tu vosla asi 1.x a naaaaaaaahodou sa tu riesi pokracovanie volieb?
ci dozvuky pokracovanie?
😀 🤐 🤐 🤐
palim prec.