Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

liska
8. sep 2009

tilly, Alex sa ti nepaci? to bol nas favorit...inak s tym, ze ta meno osvieti pri pohlade na tvoje prave vyliahnute kuriatko by som velmi neratala, mne teda napadalo vselico, ale meno urcite nie 😀
new, tak sme o tom nedavno hodili rec a uz je to tu, tehuvirus ne tejto stranke funguje spolahlivo 😎 gratulujem a nech to mas bezproblemove 😉
cat, aktak, akurat vcera som si pozerala nejake albumy, tak som v soku, ze vase baby uz maju po roku 😲 vsetko najlepsie, krasne su, aj ja chcem babuuuu 😅
ten debilko im na ten overal robi uplne genialnu antireklamu 😀 😀 😀 ktovie, kolko mu platia za taketo zhovadenie 😀

gaja
8. sep 2009

aj ja sa pripájam ku gratulácii Simonke 😎

aktak
8. sep 2009

liska vdaka 😉
cat vsetko naaaaaaaaaaaaaj prajeme Simonke k prvemu rocku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

certica
8. sep 2009

kattum, no vsetko v jednom 😀 , myslim to uspavanie, kojenie, budenie, pritomnost...

NY, aj ja gratulujem

oni si asi robia prdel v tom shope 😀

verul, zajtra asi nemozem, ale ak by nahodou, poslem rano sms 😉

ozaj, ako decka v skolke?

gaja
8. sep 2009

jéj NY - tiež gratulujem.. nech je všetko ako má byť 🙂

veru - tiež podľa mňa mali ten overal len odfotiť taký - rozložený.. Nie navlčeú do neho prvého trpaslíka.. xixi
škoda, že neni pásikavý ten overal.. xixi.. žlto čierny - vyzeral by jak čmeliak 😀

sue
8. sep 2009

Simonke aj rodinke NY všetko NAJLEPŠIEEEE 😵

Certi, ja tiež nosím doma "dupačky" 😔 ale teda nie takéto desné 😝 😀 ja mám s krátkym rukávom a krátkymi nohavicami... čosi ako bábätkovské "opaľovačky" nebolo mi to ohundrané, i keď častejšie nosím asi veci trošku príjemnejšie na pohľad 😀 😀 😀

Inak Maci v škôlke včera aj dnes plakal - minulý týždeň absolútne nič a po tieto dve rána katastrofa 😢 polku októbra mám byť doma - PN tak som ho chcela mať pri sebe, ale teraz už rozmýšľam, čito tak spraviť, keď to takto ťažko nesie už po víkende 😢

verulka
8. sep 2009

sue, prvy vikend je casto velkaaa kriza..on musi pochopit, ze vikend je len chvilkova zmena, reda ze sa vzdy opakuje skolka a doma..s tou PN, no uvidis ako pojde navyk, ale asi to nie je najlepsi napad, lebo sa to moze cele zopakovat, cize zbytocne 2x navyk 😒
certi, jasne, ak by neco, tak pisni 😉
jaaaj, no ja sa konecne snazim udrzat nezagulatena..a popravde, kedze kazde moje dalsie dieta je kapanek narocnejsie, nez to predosle, tak moje 5.dieta si uz ani predstavit neviem 😝 Ron dnes nespal ani hodinu vkuse 🙄
jaaaj, majovky, to bol moj mesiac.. iked som od zaciatku vedela, ze budem aprilovka 😉

cat
autor
8. sep 2009

dakujemm kočky 😎 naša oslávenkyňa je paradoxne dnes ako taký čert..a aj Tomi má "svoj" deň, dnes ráno mi 1x štrajkoval,že on do školky veru nejde. Nakoniec sme sa dohodli,že mu dám klúče od auta a na chvílu si može "zašoférovať"akože v garáži 😀 tak to uznal,že je dobrý kompromis a už nevymýšlal..

tilly
8. sep 2009

tak ešte aj sem, simonke všetko naaaaj 😀 juj, ale to letí

sue, nenechávaj si ho doma, potom budeš mať zas problém s nástupom...

verulka, si ešte mladá, čo takto si urobiť piate dítko tak o 10 rokov? 😉
ja mám takú jednu susedu, má deti nad 20 rokov, ona má tak cca. 40 rokov (ale nepovedala by som to do nej, hlavne postavičku má ako 20tka), povedala si, že jej sa už nechce pracovať, urobili si tretie bábo a užívajú si 😉

certica
8. sep 2009

sue, ono zase na babe je to ooomnoho znesitelnejsie ako na chlapovi podla mna. tak ale aspon uz viem, ze ziadne take nebude, mozno na dochodku 🤐 😀
futasim pre vikiho a potom von. mne dnes martos chrapal skoro 3 h, aj to som ho jemne zobudila, nech stihame skolku v slubenom case. totiz viki je maniak na cisla, t.j. aj na cas a ked sa dohodneme, ze pridem okolo 15-15.05h, musim to dodrzat 😀

verulka
8. sep 2009

certi, mne dnes dal hodinu 20min takze slavim 😀
tilly, no co som pipi? o10rokov budem mat vnuca, ktoremu sa budem moct venovat, aby si maminka oddychla, nepriberiem a v noci budem spavat 😎 my sme s detmi skoncili nadobro 😉

tilly
8. sep 2009

verul, nepridáte sa k partičke udelej si vnoučka sám? 😀

pindula
8. sep 2009

cest praci po 200 rokoch 😉
nedalo mi zareagovat na toho vasho chujka 😀 ....som sa tu kosila dobreho pol dna na nom...sex by som s nim mala raz za pol roka....aj to by som sa musela namastit s najmenej 5 lubrikantmi 😀 ........to keby bol moj mangel, tak sa s nim rozvediem....fuj..... 😀 😉
novym tehulkam congrats....a tilly...meno.... Maxim Dunar a mas to 😀 😉

eta
8. sep 2009

ahojte
aj my sa pripajame ku gratulaciam Simonke k prvemu rocku vsetko naj 🙂

a gratulujem NY 😉

sue
9. sep 2009

Verul 😵 super plán 😵 😅

Joj ja som tú PNku chcela najmä kvôli drobcovi ☹ teda... že zvládnem hentú akciu aj len s tromi-štyrmi dňami PN, ale kľudne si ju môžem napísať aj na tri týždne,aby sme spolu boli... no neviem čo spraviť 😔

tilly
9. sep 2009

urob to tak, že si natiahni tú PN a dávaj ho do škôlky na doobedie, tak si aj užiješ malého aj on nestratí kontakt so škôlkou...

gaja
9. sep 2009

ja by som ho tiež aspon na pol dňa určite dala. Hlavne, keď aj po víkende má problém rýchlo sa adaptovať späť na škôlku

sue
9. sep 2009

Tak to je fajn nápad s tými poldňami 😵

cat
autor
9. sep 2009

ja chodím po Toma hneď poobede, po 12h. Proste ho tam nechcem davat na cely den, nam to takto vsetkym vyhovuje.

sue
9. sep 2009

Učiteľka mi hovorila, že nie je žiadny problém s ním cez deň, že on plače len keď ešte ráno vidí rodičov a potom poobede keď začnú chodiť, že vtedy si spomenie na maminku a plače 😔 inak ho vychválila, že aký je slušný, lebo sa pekne zdraví, poďakuje, poprosí, povie nazdravie keď niekto kašle alebo kýcha 😅 a tiež všetko rozpráva, je tam takmer najstarší, takže je to OK...len keby rodičov nevidel 😔 uvidím... dnes bol zas plač ráno... a to je už streda...

Nemyslím, že by z hľadiska adaptácie bol problém to, že je tam celý deň... jemu je proste ľúto vtedy, keď vidí, že ostatné decká idú až teraz do škôlky, prípadne už teraz zo škôlky...

megg
10. sep 2009

ahojte,
dodatocne Simonke vsetko naj naj naj.

My sme boli dva dni off, lebo nas skolila nejaka viroza ale uz je to viac menej Ok. No co sa tyka skolky, tak Oli mi kazdy den ked ho beriem zo skolky hovori, ze tam chce ostat a hrat sa s detickami 🙂 Jeho to tam velmi bavi, oblubil si tam ucitelky aj pekne spi, papa. Ked som bola s nim teraz doma dva dni, tak len by vymyslal ani sa poriadne najest nechce o spani po obede ani nehovoriac, takze som spokojna, ked je vo skolke. 😉

A s tym chalanskym menom,ja som tiez v koncoch, nic ma nenapada, i ked casu mame dost 😖

megg
10. sep 2009

a NY blahozelam k tehu 🙂

cat
autor
10. sep 2009

dakujem megg 😵
To je fajn,že je Oli v školke taký..Tomi nespí,je tak trochu samotár a keď sa ho opýtam,čo jedol, povie" nič mi nedali". Pritom od učky viem,že jedol.

megg
10. sep 2009

Sue a nemozes to urobit tak, aby si Macka prva vyzdvihla ty, teda myslim prva z rodicov? Ked chodil Oli do sukromnej, brala som ho po spanku hned a bola som vacsinou prva z rodicov, co tam prisli, tak boli tam deticky, ktore sa rozplakali, ked videli ze Oli uz ide domov a ich maminka este neprisla. Ale myslim, ze je to aj o zvyku. Este to skuste nejak vydrzat a potiahnut, ak ho nechas doma, opat sa mu bude tazko nastupovat.

megg
10. sep 2009

Cat, zatial to Oliho drzi, no uvidim dokedy. Sem tam mi zacne ziapat, ze chce ist do starej skolky, lebo v tejto nie je Lorinka, Esterka a Mati 😒 Tak mu stale vysvetlujem dokola, ze to nejde.
Tomik je mozno samotar teraz na zaciatku, uvidis chyti sa a o pol roka ho budu zdravit kamosi v meste 😉
My ked ideme niekam do shoppingu, tak sa vacsinou stava, ze Oli stretne byvalych skolkarov a vykrikuju po nom "Oliveu, Oliveu" 😉

megg
10. sep 2009

A ozaj co to stretko?

cat
autor
10. sep 2009

nejak sme sa nedohodli zatial na ničom...
megg a dobre sa cítiš, dá sa?

sue
10. sep 2009

Megg, nedá... ja robím do pol piatej 😔 a aj to mám skrátenú prac.dobu o pol hodinu už 😔

megg
10. sep 2009

Cat, celkom v pohodicke teraz. Len sa gulatim a gulatim 😅

Sue, hm, tak to je potom naozaj tazko. Ale podla mna to prejde 🙂 musite tomu verit a hlavne sa nestrachuj ty mamina, lebo maly to mozno aj vyciti a tak je taky smutnejsi.

Tak a kedy by ste mohli ist na stretko? predpokladam, ze pondelky a piatky a vikendy asi nic...tak nejaky stvrtok?? s detmi alebo bez? Nechcete ist na tu T-com plaz na Tyrsovom nabrezi? Tam je to fajn aj pre deti, su tam preliezky amamci maju vyhlad na deturence, hm???

megg
10. sep 2009

Akurat som zabudla, ze vo stvrtky mam skolu 😒 tak potom navrhnite nejaky den...