Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

megg
6. dec 2007

ahojte maminky, stretko bolo velmi fajn, som rada ze sme sa videli po dlhom case aj v reale 🙂
Srandi, ani nehovor...noc bola hruuuza...spali sme tak 4hodky asi. Dnes ma priserne boli hlava, ale hlavne ze Oli je v super naladicke dnes. Tak sa zasa "tesim" na noc 😖

Prave sme sa vratili z Mikulasa v mangelovej fi a caka nas Miki v Cartlone, tak na toho sa tesi asi mama najviac 😀 chichi Boze tolko sladkosti...kto to len pojeeeeeeeeeee 😅

megg
6. dec 2007

Eni, kde najdem tvoje fotos???

sranda
6. dec 2007

megg, enine fotos sú pod autorom stretko.

megg
6. dec 2007

no neviem to najst

sranda
6. dec 2007

choď na všetky albumu a tam si naklikaj na včerajšok, volá sa to predvianočné, alebo mikulášske stretko Lepší svet.

ena
6. dec 2007

megg: ako pisala sranda, boli v jendom novom albume stretko,a le zuz to uz vymazala, aby sa tu nerobil bordel a nevznikali take albumy.. takz eteraz su niekde u nej a ked tam budu vsetky fotky zhromazdene, tak si ich pootm budete moct stiahnut..

ena
6. dec 2007

megg: ale mala som uz seba est evolny jeden album,tak tu je aspon nieco, inak, ku zuz som dala 128 foto v original velkosti, tak si hadam kazdy najde aspon jednu svoju foto ;)
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

ena
6. dec 2007

a ja este cakam na fotky od silvinky a jej muza.. ich budu pravdepodobne najprofesionalnejsie 🙂

ena
6. dec 2007

sranda: no asi taky obyc kufrik, ako si mala uz odma je asi aj od babylandu.. ale nevidela som ho zvnutra..

sweetienka
6. dec 2007

megg, tak vy budete teda kvalitne vymikulasovani 😀 🙂 😉 ale nejake tie mnamky Ti rozhodne neuskodia 🙂 ja mam teraz pred sebou dva balicky plne vselijakych fajnotiek 🙂 neviem, do coho sa mam skor pustit
teraz sme mali byt v auparku, ale mala spinka, tak som zvedava dokedy budeme vecer hore
eni, aj ty sa urobila krasne fotky 🙂 sikulky ste vsetky
cat, Dianku si mozete domov vziat kedykolvek 😉 🙂 😵 ona by s Tebou sla hocikam 😉

sranda
6. dec 2007

sweetie, ani my sme nešli, malá spala len 1 aj štvrť hoďky a už teraz odpadáva od únavy.

sranda
6. dec 2007

eni, a v babylande majú aj taký z plastu? Lebo donedávna nemali, len tie fóliové, teda akoby obtiahnuté obrusom. A tie neprosím.

sweetberry
6. dec 2007

caf

cat
autor
6. dec 2007

nas maly dostal od deda na mikulasa miesto sladkosti dvd s muzikalom Tajemstvi (autor D.Landa). doteraz sme to mali len na CD tak konecne pribudol obraz 🙂 cely den mi Tomi nosi ovladacky aby som mu to pustila, to nie je normalne dieta, rozpravky ho nezaujimaju, ani ten Usko ani lochnesky, len tie muzikaly...to pocuva ako zhypnotizovany..

mrenka, teda som sklamana aj ja ze tam neni ta uvodna pesnicka po slovensky ☹

mrenka
6. dec 2007

cat,no bez tej pesnicky to pre mna ani nie su lochnesske,ja som sa vzdy na tu pesnicku tesila najviac a v anglictine znie desne,ten,co to spieva,tak to odspieval tak,ako keby pri tom ani nebol,ziadna emocia,otras 😖

megg
6. dec 2007

Eni,dik aspon za tych par foteciek. Zlate su 🙂
Tak my sme fakt premikulasovani...ale super bolo, aj certa sme videli aj bali sa ho 😅

mrenka
6. dec 2007

mamusi,ked nebude mat u vas kto jest sladke,staci zavolat 😀

mrenka
6. dec 2007

...som sa nasmiala na tych komentaroch..dobree,hlavne to bum do cela.. 😀 😀 😀

zuz11
6. dec 2007

inak baby co neviete ja zbieram foto zo vcerajsieho mikulasa v lepsom svete a na konci sa bude distribuovat 😉 tak piste IPcky ak mate neake foto 😉
ena ty uz nie 😀 😀 😀

ena
6. dec 2007

sranda: tak tam maju tusim len tie "foliove" .. a v mothercare v aupakru si nepozerala? a sak kup nejaku vacsiu kozmeticku tasticku a nahadz malej veci tam a je to 🙂

ena
6. dec 2007

zuz11: a dorazilo k tebe vsetkych tusim 128 ks fotiek ?🙂

zuz11
6. dec 2007

ena hej hej je ich dost 😀 potom ich zratam len teraz som pri inom kompe 😀 ten spravny okupuje moja polovicka 😀

cat
autor
7. dec 2007

barunka ake pekne fotky 🙂 a kto robil Mikulasa a certa? aj Kika aka zlata 😉 😎

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
snilko7
7. dec 2007

ahojte...mikuláš aj čertík boli naši rodičia 😀 a už dávno som sa tak super nezabavila 😀 😀 Kika sa od vzrušenia ešte aj povracala, jak sa usmievala

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sranda
7. dec 2007

ena: práveže to nechcem mať nahádzané, chcem to mať pekne poukladané v tých prepážkach a v takej bárzjakej taštičke sa to bude váľať. Preto som chcela plast-umelá hmota, aby som to mala aj na cestovanie a tak. bola by som mala ten pôvodný, ale ten sa rozpadol. Idem to sem hodiť ešte raz, lebo to bol posl. príspevok na tej strane, tak možno si to mnohé ani nevšimli.

sranda
7. dec 2007

kočky, prosím vás neviete kde by som dostala kúpiť taký ten kufrík na detskú kozmetiku? mal by byť z plastu, aby som ho mohla použiť aj na cestovanie. Mám jeden BEBE JOU od šéfky, čo mi darovala pri odchode na MD, ale to je nejaký papundekel, obtiahnutý fóliou, všetky tie prepážky sa vnútri vytrhali, no des, nie je na neho spoľah. Teraz tam je voľný priestor, nemám to poukladané, všetká kozmetika sa mi tam povaľuje, no na nervy.

verulka
7. dec 2007

Baby, pls mate uz pre krpcov zubarov? Nam ta nasa nahle odisla do dochodku a teraz hladam...mate nejake overene tipy? Diky 😉

babulka
7. dec 2007

Veruli, ja mam MUDr. Acovu na Strecnianskej, je fantasticka aj k dospleym, aj k detom. Ma zmluvy s poistovnami. Je trosku ukecana, ale velmi zlata a sikovna.