Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

cat
autor
10. dec 2007

vsak..to bol kreten co sa rad odbavoval na studentoch, hlavne zenach, tie boli podla neho nehodne studovat, vzdy mal blbe poznamky 😝 aj ked najviac mi bol nesympaticky Blaho. Raz vyhodil (z dekanskeho) terminu vsetkych 7 ludi. Finito, koniec studia a on bol spokojnyyy.

cat
autor
10. dec 2007

..ja som o nich citala vela clankov..je mi z toho smutno.

babulka
10. dec 2007

Tilly, ja som mala poredosa na medzku verejnom. On v tom case bol kandidatom na sudcu Ustavneho sudu 😲 , takze bol cely vyteseny, ked mu niekto pogratuloval k nominacii, hned sa lepsie tvaril. Ale na zapoctoch, s tymi jeho "nic nesmie byt v lavici, ani papierik od zuvacky", inac kazdy letel von. Inac s jeho dcerou Martinou som bola v Strasburgu, hm, hm, hm 😖

Cat, dakujem, no neviem, neviem, ci ja zvladnem 😲 😀

megg
10. dec 2007

jezis, tie skvrny cafe au lait to nemusim fakt citat ☹

cat
autor
10. dec 2007

aale zvladnes, urcite 😉

cat
autor
10. dec 2007

megg ta choroba je ojedinela, statisticke pripady ak sa dobre pamatam z toho co som citala, opravte ma, ak sa mylim..

mrenka
10. dec 2007

babulka,no zdaju sa take tazke tie recepty,ze?hlavne minule,co cat pisala ten puncak,som slintala a ked som si precitala recept,tak som doslintala.. 😖 ja robim najradsej take,co zmiesam vsetko dokopy a dam piect... 😀 alebo potom nepecene,tie robim rada hocijake..pisala som cat recept na kokos.tortu a ta je lahka...

babulka
10. dec 2007

Mrenka - tak posli, plis aj mne. Lebo ja ne som velky pekar - cukrar, ja najlepsie nepecene alebo z prasku, kde je napisane - pridaj vodu a dve lyzice oleja 😀 Ale raz musim zacat.

mrenka
10. dec 2007

babuli,idem poslat..

cat
autor
10. dec 2007

mrenka, moja svokra sa neodvazila dodnes robit puncak vraj je tazky, ja som skusila s tym ze ak nevyjde, pes zozerie, no a vidis, bol super 😎 stvrtok ho uz spravim "lavou zadnou" a ak to ja dokazem, vy urcite tiez 😉

mrenka
10. dec 2007

babulka,boze,nie tortu,ale roladu.. 😖

cat,to sa do toho len treba pustit a pohoda,ale ked som to citala,tak ma to hned odradilo...ale raz ho urcite vyskusam...tento rok sa chystam piect Stedrak,zacala s tym moja mama,teraz ho pecu vsetci v rodine,len moja teta ho nazvala nervak,tak som zvedava,ako to zvladnem 😀 😀

cat
autor
10. dec 2007

co je Stedrak?? 😅

mrenka
10. dec 2007

to je neskutocne dobry kolac,ja by som spraskala cely plech sama - cesto sa deli na 4 casti a potom davas plnky,najskor slivkovy lekvar,potom orechova plnka,makova plnka,tvarohova plnka s citronovou korou a navrch z cesta porobis take mriezky,boooze,uz teraz mi sliny tecu..

babulka
10. dec 2007

Cat, ja mam recept na stedrak, taky klasicky, len to mam v robote na USB, tak mozem ti zajtra poslat.

cat
autor
10. dec 2007

jeeezis to znie dobre 😀 osobne mam vsak uuuplne od detstva najradsej likerove spice s mandarinkou a ananasom. Alkac sa holt nezapre 😀

cat
autor
10. dec 2007

babuli, posli, dakujemm 😎

mrenka
10. dec 2007

btw,dufam,ze vypadne viera..
cat,ja to zajtra opisem mamin a mozes ho porovnat s tym od babulky..

babulka
10. dec 2007

Mrenka, aj ja.

megg
10. dec 2007

Jej superstar, inak ja som vcera ani nepozerala, tak neviem ako kto spieval 😒 Ja si myslim, ze vypadne Robo...neviem preco

mrenka
10. dec 2007

megg nie,robo nemoze vypadnut..inak vcera to bolo uuuplne o nicom..

cat
autor
10. dec 2007

vraj posledna Dominika bola super ale ja som to nedopozerala, unudili ma 😒
dnes sa neodvazujem tipovat, fakt neviem..

mrenka
10. dec 2007

no jej posl.vystupenie bolo super,tak ako minule viera,teraz dominika to rozbalila...

sranda
10. dec 2007

cat, ďakujem za fotku.
Aj ja verím, že viera vypadne, inak to nebude spravodlivé.

mrenka
10. dec 2007

jeej baby,objavila som clanok v plus 7 o chrame,v.kt.som bola,fuj som si to precitala a teda ked som si spomenula na tu spinu,no grc...ble 😝 http://www.plus7dni.sk/plus7dni/reportaz/zvlast...

cat
autor
10. dec 2007

mrenka o tu knihu sa staraju lepsie nez kde-kto o vlastne decko 😀

mrenka
10. dec 2007

cat 😀 😀 to su strasni humusaci inak,ked sme si nphy umyvali v tej vode,cakala som,ze na druhy den budem mat nejaky humus na nohach vyhodeny,nastastie nic,ale toho prachu,co sme tam nadychali,som bola zacmudena ako komin,fuuuj,ble,tak som sa tesila domov,to je hruza,za tak niekto zije,uuplne ina kultura,fuj,smradosi a spinduuri,ja to neznasam a este(dufam,ze sa nepogrcas) ale my sme to lietali z UK a to same babky a dedkovia indosi,co sa odstahovali do UK a leteli po sto rokoch spat do indie,to keby si videla,babka dva dni pred smrtou a potrebu robila do sedacky prosim pekne,no humus,fuj...

cat
autor
10. dec 2007

to fakt? 😝 😝
inak mi nevysiel tip, myslela som ze Vierka pojde..mala som tusak, ale omyl.

sranda
10. dec 2007

mne sa opäť potvrdilo, že na svete nejestvuje spravodlivosť. Som smutná, lebo viera nechutne taktizuje.

mrenka
10. dec 2007

som smutna,ze vypadol robo 😢 vieru tam ludia drzia,lebo ona je take chudatko ako ju vykresluju v novinach 😝 😝 podla mna je riadne vychcana,pekne to hra..