Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

certica
9. sep 2007

kattum, ved hej, bolo aj tak super, ine prostredie, viki sa tam vysantil, ja som tlacila zmrzku a bolo tam co robit aj bez kupania sa 😉

ena
9. sep 2007

sue: aj my sme pouzivali monitor, neviem presne tiez nejako okolo 9 mesiacov, mozno aj dlhsie..

megg
9. sep 2007

sue, aj my sme mali monitor dychu. Boli sme omnoho kludnejsi 🙂

babulka
10. sep 2007

Sue, my sme monitor dychu nemali. Aj som uvazovala, ale kedze sme si dlhsie polezali v nemocnici, cez nocne som kecala s doktorkami a vysvetlili a neodporucili mi ho kupovat. Inak detto ako certica - ja som taky senzor, doteraz sa budim na Matikove suchnutia 🙂

cat
autor
10. sep 2007

sue, my sme mali monitor do asi 8-9 mesiacov, ja sice viem ze pri zdravom donosenom dietati to velmi nema vyznam, ale ja som taka hysterka v tomto ze aj pri druhom mimi si zas ten monitor poziciam (od doktorky zo spankoveho centra). Nechcelo sa mi to kupovat, dalsi kram do domu a to pozicanie vyjde zhruba rovnako.

geegee
10. sep 2007

sue, my sme monitor nemali

ena
10. sep 2007

no, my sme ho mali tiez skor ako taku prevenciu a pre "pokoj duse" 🙂
par krat sa nam spustil alarm, ale to len preto, ze som maleho vybrala z postielky a monitor zabudla vypnut.. tak do par sekund sme mali sirenu potom doma 🙂

sranda
10. sep 2007

sue, my mame taky babyphone, ze je pocut ako dieta dýcha. Máme ho doteraz. V obyvke je zapnutá telka a pocujeme ako Petra spí, teda odfukuje 🙂 .
certi, blahozeláme k tehulkovaniu.

eta
10. sep 2007

sue ani my sme monitor nemali,aj ked som ho povodn chcela kupit,ale ako baby pisu,mamina je asi najlepsi senzor 🙂

sue
10. sep 2007

...no asi ste asi 50:50 ... 😀 tak si asi strihneme alebo čo, lebo ja fakt neviem... furt som si hovorila, že ak bude malý v pohode, načas a zdravý, že nebudeme kupovať... ale zas dáme toľko peňazí na kadejaké kraviny a toto "čo keď...?" 😖 tak neviem... alebo nám ho snáď prinesie Ježiško 😀

verulka
10. sep 2007

sue, ani my sme nemali- i ked ta otazka asi nebola na mna 😀 no plny suhlas s certicou 😉
cat, krasne fotos 🙂

sue
10. sep 2007

Verulka, akože nie... ty máš najväčšie právo tu písať o tom... lebo vy ste toho preskákali zatiaľ najviac 😵

zuz11
10. sep 2007

no neviem si predstavit robit monitor, to by som sa fakt nevyspala doteraz, ten monitor je super vec ze kludne spime s manzelom od zaciatku a aj tak prvy tyzden moj manzel strasne zle spaval a bal sa o malu 🤐 neviem ako by skoncil dnes keby sme ho nemali 😀

verulka
10. sep 2007

Sue, si zlata, ale ja mam v mnohom pocit, ze som rodila pred 100rokmi 😀 . Napr. pri ajke si ani nepamatam, ze by som o monitore pocula 😅
Zuz a enmali st nejake falosne poplachy? O tom mi viacero znamych hovorilo...ale to asi zavisi od typu a posobu pouzitia..asi. Inak myslim, ze by si manzel zvykol 😉

megg
10. sep 2007

Sue, tak my sme ho kupili a aj predali. Ale je to naozaj dobra vec, hlavne zo zaciatku, urcite sa odbura stres, ze co ak ho nepocujem. Dalej je to otazka zvyku. Ale je pohodlnejsie, ak mas "zadne vratka", lebo ani clovek nie je tvor neomylny. A ak to bude zbytocne, tak to predas, my sme to predali za to co sme to kupili, takze v pohode.
Pri druhom baby neviem ci ho budeme kupovat. Ale ak by sa nieco stalo (pan boh chran) tak by som si vycitala, ze som nemusela "setrit" a mohla som si monitor kupit a vsetko by bolo v poriadku. Aspon tak nejak som zmyslala ja 🙂 (ale nakoniec drobec spal stale so mnou, takze v postielke bol malo - preto sme ho aj predali)

megg
10. sep 2007

jeee...mne dnes konecne prisiel darcek z Mama a ja 🙂 no konecne mi niekto spravil dobru naaaladickuuu 😵 😵 😵 😵

cat
autor
10. sep 2007

dik verulka 😉
megg a co ti prislo? 🙂

zuz11
10. sep 2007

verul, falosne nie iba take ze ked bola Hanka uplny drobizg ( sa narodila malinka 2900g) tak ked sa odkotulala z podlozky tak sa spustila a teraz ked je vacsia a cestuje po celej postielke, preto mame aj dve podlozky uz 😀
megg, co pekne poslali? aj ja chcem neaky darcek 😀
som davno nic pekneho nedostala a dnes mame s manzelom vyrocie 😀

megg
10. sep 2007

Zuz, tak to treba nejak patricne oslavit 😵

noo je tam vselico...hlavne Avon, pisu ze v hodnote 500 Sk ale myslim ze aj viac 🙂) To asi za to cakanie, ved 3 mesiace to neposielali...Juuu potesiliiii 😵

kattum
10. sep 2007

Zuz, gratulacia! My sme si dnes s Brunkom pospali poobede 3 hodiny, parada, takze to nespanie bolo asi tym, ze nobol vo svojej postielke. S monitorom tazko radit. Kto ho nema, tomu nechyba, kto ma, je rad, ze ma.

cat
autor
10. sep 2007

zuz, gratulujem k vyrociu 😉 aj my mame za chvilu, uz tretie, 25.9., som zvedava ci si chlap spomenie 😀 na prve mi doniesol naviazanu miniaturu mojej svad. kytice, to bolo take peknee 😎

kattum
10. sep 2007

akot o leti, nedavno sme planovali svadby na mojejsvadbe a teraz menime plienky a poniektore skoro i dalsie.

sranda
10. sep 2007

ozik kattum a ešte neviete či to bude chlapček, alebo dievčatko? Som zvedavá, lebo zatiaľ sú v trende chlapci. My máme 5. výročie 12.10. a každý rok chodíme na husacinu. Minule sme neboli, lebo Petra bola malá, tak som robila doma, ale tento rok isto pôjdeme. Už sa tešííím.
zuz, blahoželám k výročiu, nech vám to klape ďalej 🙂 . Tuším sa to tu nejak zvýročieva aj boska mala 4.9. tretie výročie sobáša.

sranda
10. sep 2007

cat, Tomášove babyfotomoments sú chutné, juuuuj také bábätenko, až mi srdce zovrelo. Veľmi pekné naozaj.
Dnes sme nemali teplú vodu, som tu bola ako pustovník na ostrove. mastná hlava..., no utekám kúpať malú a ide do hajan.

zuz11
10. sep 2007

dakujeme, no manzel mi dal kratku chviku len pre seba 😀 isiel s malou von a ja som zatial vyvesala pradlo 😀 no co snad budem coskoro zdrava a vynahradime si to 🤐
my mame dned druhe vyrocie, a zda sa mi to akoby fakt iba pred chvilkou sme planovali svadbu a uz mame velku babu doma 😀

sranda
10. sep 2007

zuz si chorá? Tak sa rýchlo vykúriruj, nech si fit. Zvláštne...tak to my po piatich rokoch spomíname tak, že bolo to tak dáááááááávno.

zuz11
10. sep 2007

hej hej nieco na mna prislo a som uplne mrrrtva 🤐 ledva pozeram... oci ma bolia hlavne teraz vecer po celom dni a hlavu si necitim 😢 pomooooc a ako kojaca skoro nic nemozem 🤐

verulka
10. sep 2007

Zuz, krasne vyrocie a rychlo sa udrav.
Jojoj, baby my sme mali v 7.8. uz 8.vyrocie 😕 moc to neoslavujeme, len sa sebe v ten vecer viac venujeme 😀 .
Tusim prevazna vacsina ten monitor mala/ma, mozno na tom nieo je..Sue, nuz musis sa rozhodnut 😉

cat
autor
10. sep 2007

sranda, dik, no a nerozmyslas ze si zaobstaras take babatenko, vies braceka k Petke? Tu je to nejak nakazlive teraz 😀 😎
zuz, rychlo sa uzdrav, hadam sa ti skoro polepsi 😉

certica
10. sep 2007

zuz, vsetko naj 😉
srandi, dakujem 🙂
pridavam do statistiky: my sme mali 7.vyrocko 2.9.