Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

certica
10. sep 2007

ozaj verul, viki ide do skolky od februara

zuz11
10. sep 2007

dakujeme baby, tiez to v tychto zhonoch neoslavujeme.... vybavujeme skor uz veci ohladom bytu, konecne po 5 mesiacoch svita ze bude stavebne povolenie na vsetko co sme chceli 😀 a uz coskoro 😀 tak vyberame a zhaname vsetko do bytu ( vstavane skrine, kuchynsku linku) spotrebice tie uz mame vybrane a aj podlahu 😀
no nic idem dalej pracovat a vybavovat co sa este da 🤐

megg
10. sep 2007

Zuz, tak to mate prijemne starosti 🙂

geegee
10. sep 2007

my budeme mat 2.vyrocie svadby 1.10. A presne o 9 mesiacov+1den sa narodil MAtko 🙂
A oslava bude: vylet bez maleho do IKEA, nakupit svekram vianocne darceky 😀

megg
10. sep 2007

GG, no tak to uz hej 😀 Ale taky vylet bez nasich "MiniMe" padne vhod, to sama poznam 🙂

sue
10. sep 2007

GG, tak sa potom ozvite keď budete u nás nakupovať 😉

geegee
10. sep 2007

oki, ved ja to urcite roztrubim v Ruzombercankach 😀

zuz11
10. sep 2007

no co si pametam aj stare vrazdy zacnu mat vyrocia 😀 napr made mala svadbu mesiac po mne alebo tak dako a ak sa si pametam tak aj alex, katrin a emjee 😀
megg, odtial podtial su prijemne ked nas zhora brzdia financie 🤐 a je des ze rovnaka kuchyna uplne rovnaky material a mame cenovu ponuku zatial od dvoch firiem a lisia sa o cca 150 tisic 🤐 v jednom nam dali 280 a v druhom studiu 119 🤐 za uplne to iste 🤐

tilly
10. sep 2007

cat, tak ťa to drží?
tak začnite čo najskôr, lebo dopadnete ako my, sme chceli byť tri baby naraz tehotné a jedna je v šiestom mesiaci, druhá v treťom a ja stále nič... ☹

tilly
10. sep 2007

my teraz máme vláčikovú fázu, pozeráme bahn tv, alebo vláčik tomas, hráme sa len s vláčikmi... tak to vyzerá, že nás opustili stavebné stroje a lietadlá a v kurze sú len vláčiky

ena
10. sep 2007

tilly: u nas je teraz cislo jedna sanitka a vsetko ostatne co ma sirenu a huka ;)

mercy
11. sep 2007

Čafteee, ja zarezávam v práci.A pri tej príležitosti som sa stretla s amiou a Dorotkou.Posielam jej pusku, oproti môjmu Riškovi je také drobučké vtáčatko 😅

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babulka
11. sep 2007

Mercy, a kde mas Riska, ked si v praci? Alebo robis z domu? Sice pri tvojej robote aj mimo domu, ze?

U nas su stale v kurze vsetky vozidla akehokolvek druhu. Sisi (vlacik), bage(bager), huhu (sanitky), abus (autobus), auto.... Vcera sme sa boli prejst cez Luznu, zistit kde co je a po tej hlavnej ceste smerom na Hamuliakovo lietaju kamiony a nakladiaky ako besne, este ze to mame daleko od domu. Ale Matikovi sa odtial ani nechcelo, len vykrikoval na kazdy kamion jeeeeeee, brrrrrrrrrm, jeeeeeeeeeee 🙂

Tilly, kedy nas dojdete s Domcom pozriet? My uz ideme v piatok prvykrat na dve hodinyk do jasliciek, tak snad si zvykneme 😲

cat
autor
11. sep 2007

ziza, tak to sme sa vydavali v rovnaky den 🙂

u nas letia vsetky auticka vydavajuce akykolvek zvuk, no a jeden stary vypelichany plysak -pes Justin, ten ma cez 30 rokov, Tomi si ho oblubil, ja by som ho najradsej vyhodila, ale nemozem ked on ho tak lubi. No ja ked vidim ten stary plys tak hned myslim na bacily a skrytu spinu.. 😝 ☹ Nijakeho ineho ale nechce.

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cat
autor
11. sep 2007

ziza, my presne 5 rokov a 5 mesiacov 🙂

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cat
autor
11. sep 2007

ano Tomi prespi celu noc uz davno..mne sa toto vrati na druhom mimi, ked Tomi bol v tomto taky vzorny..a teba uz tiez obcas chytaju taketo myslienky na mimi c.2?

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cat
autor
11. sep 2007

to su proste take deti..s tym asi nic nenarobis, treba len vydrzat..obcas sa aj Tom akoze zobudi ale len akoby potreboval zistit ci sme tam a hned lahne a pokracuje v spanku, nijake cirkusy a nocne tirady sme nastastie nezazili..

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cat
autor
11. sep 2007

ziza, ved kazdy mame nieco, moj je zas vzdorovity, urazlivy, co narobim? 😀

megg
11. sep 2007

tak my sme spolu 7,5 roka 🙂
A u nas su vsetky auticka..."brm brm" 🙂

cat
autor
11. sep 2007

Snilko, este si cela? 😎

babulka
11. sep 2007

Cat, ozaj, som sa chcela spytat, vy uz snazilkujete, alebo zatial len tuzis po mimi, ale este nechcete? Sa pytam, ze ked to chyti aj mna, o com pochybujem este nejaky ten rok, mozno vobec, ze na co sa mam pripravit 🙂

cat
autor
11. sep 2007

babulka IP

babulka
11. sep 2007

Cat IP 😀

snilko7
11. sep 2007

ahojte cat, žial ešte stále som celá... aj keď o pol tretej nad ránom som už myslela že budím barunkinho manžela, ale do štvrtej ma všetko prešlo tak zasa nič 😔

cat
autor
11. sep 2007

no teda snilko, Kristinke je u teba asi dobre 😎