Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

mercy
21. jan 2009

Geegee,aj Riško má ešte plienky.On sa vyciká do nočníka, do záchoda, na požaidanie,ale kakanie-to je koniec-mimo plienky ani za svet.Hoci veľmi rád vymenuje, čo všetko od nás odstane ak sa mu to podarí 😠 😎

geegee
21. jan 2009

mercy, ved nebudu do 18-tky chodit s plienkami 😉 😀

kattum
21. jan 2009

Kati, si skvela, gratulujem, to je krasna vaha! Ja som hrozna, som rozozrata, neviem sa drzat, bojim sa, aby februarove vazenie a meranie u mna nedopadlo fiaskom. zajtra ideme na Vysocinu na 4 dni, nasla som penzion pre rodiny s detmi, vsetko tam maju pre deti, detsky kutik, bazen, detke stolicky, vysielacky, mikrovlnky, konvice na izbach, no som zvedava a velmi sa tesim! Dali sme si plnu penziu, tak 4 dni ziadne varienie, umyvanie, pranie , zehlenie! A teda si ani chudnutie.

mercy
21. jan 2009

No, to je jediné, čo ma drží nad vodou 😉 Ozaj, ako to zvládaš s obomi chlapcami? ja sa na to už pomaly duševne pripravujem

cat
autor
21. jan 2009

vdaka, strasne sa tesim 🙂
Kati, tak si uzite vylet a porob aj nejake pekne fotos 😉
Mercy, kosik este pouzivame ale slubeny je sesternici, ktora ma mat 15.4. babenko..
Baby a s tym nocnikom.. asi viete ake problemy sme mali my, pisala som viacerym IP, no a uz nemame, krasne chodi na serbel cikat aj kakat, sam, bez odmien..oni nato pridu,len im dajte cas 😉 no a pindanie rodicov? zavriet usi a nereagovat.

mercy
21. jan 2009

Cat, prosím ťa, tak tú IP, napíš aj mne, prekopči to,.lebo ja už niekedy strácam nádej

mercy
21. jan 2009

Tak si musím ten košík ísť kúpiť do KIKY a potom ho niekde strelím.Ozaj bola k nemu aj palchtičkalebo nejaké návliečky?

geegee
21. jan 2009

Mercy, no zo zaciatku to bolo fajn, ked Tomas len spal a ja som bola s Matkom...ale mala som, aj mam doteraz niekedy take pocity, ze keby bol Matko sam, tak na neho v niektorych situaciach nevybehnem, ze by som sa mu viac venovala a pod...ale to je asi aj tymto zimnym obdobim, ked sa neda ist von, tak depkujem 😀. Ale nasli sme si system, ako prezit a da sa to 😀 A su chvile, ze medzi nimi uz dochadza k nejakej interakcii 😀 Taka skutocna hra to este nie je...ale Matus robi Tomasovi ksichtiky a Tomino sa rehoce na cele kolo...a vtedy je to super 🙂
Akurat teraz vymyslam, ako sa dostat s nimi vecer von - Matuska treba pred spanim znicit, lebo inak znici on nas, no a Tomino vonku hned zaspava...tak uvazujem, ze vyberiem hlboke lozko z kocika a dam ho do sportovej verzie a aspon trosku nadvihnem...aj ked nema este pol roka 😒 Snad takto nezaspi.

Ak sa bavite o takom kosi na spanie, tak akurat dnes som aj ja predala jeden, ja som ho kupila od Sue...som sa ho nesla zbavit pol roka

mercy
21. jan 2009

Geegee ☹

cat
autor
21. jan 2009

mercy, navliecky boli. stal 2500,- ale neviem ci ho maju aj teraz, to bola taka akcia, odvtedy som ho tam nevidela. Skor mrkni inzeraty.

mercy
21. jan 2009

Minule som tam bola, majú ho,len ho treba objednať a pár týždňov čakať- takže už sa tam musím vybrať

mercy
21. jan 2009

Cat a oplatí sa to? Fakt ho používate ?

sranda
21. jan 2009

cat, si ma veru nakopla, hovorim si idem sa aj ja postavit na vahu aj ked nie je 1. 2., tak celkom fajn 1,5 kg dole. A to som zacala koncom min. tyzdna naostro. Inak som vam vdacna baby, lebo aj vdaka vam som sa rozhodla vyhlasit vojnu tukom, ak teraz nedam dole tak uz nikdy a do druheho tehu s takouto vahou je zle nedobre. Viem o com hovorim....
A verul kludne nahod o 2 kg do tab. viac na start. vahu, som sa vazila este raz min. tyzden, potom ako som ti poslala tú pôv. váhu.
cat, super blahželám, určite si happy a Robčo ešte viac... Aj ked viem, ze nechudnes kvôli nemu 😉 ....

cat
autor
21. jan 2009

mercy,ja by som si to bez toho fakt nevedela predstavit, byvame vo velkom RD, kos som brala so sebou vsade kam som potrebovala ist, hlavne teda ked som varila, zehlila..mala som Simcu na ociach a Tomi jej nic nespravil, on ju rad chyta, hladka,ale neodhadne svoju silu. Cez den spi iba v kosi a mozem ho aspon dat vedla do izby, inde kde sa Tomi hra a robi hrmot.

cat
autor
21. jan 2009

sandri, gratulujem k ubytku na vahe,ved to je super 😉
heh, no Robo ma ma viacmenej na haku, vies ako je to po 10 rokoch vztahu. chlap si nevsimne nic, keby som dosla so zelenymi vlasmi, si toho nevsimne.

sranda
21. jan 2009

ti poviem moja, ze ked sme sa s Lub zoznamili, velmi mu moja vaha vadila, ale vobec sa mu necudujem /necudovala/, tak ma pôtikal...Teraz? Vsetko je dobreeee, dobrá si.... akoze co panikarim, ved to zhodim a tak. A to som mala takmer tuto vahu. Je pravda, ze po malej sa mi úplne pomenila postava a brucho a nie som skratka spokojna.
jo a vcera som volala s boskinou sestrou, ta pozdravuje a tiez je v klube, tak som rada, ze dalsi bojovnik na lodi. A dakujem 🙂 .

geegee
21. jan 2009

baby, ktoru farbu? http://www.noseniedeti.sk/images/manduca/manduc... alebo http://www.noseniedeti.sk/images/manduca/manduc...
Paci sa mi svetla, ale asi neprakticka, co? 😅

certica
21. jan 2009

mne sa hrozne lubi zelena a cokoladova 😀 , ale aj cervena. no a ta bleda tiez ok, ved neni problem oprat 😉

certica
21. jan 2009

jo, ale tie farby, co som spominala.... to je tusim len ergo

cat
autor
21. jan 2009

ja hlasujem za cervenu, na tej bledej bude vidno uplne vsetko..

tilly
21. jan 2009

ja o svojej váhe radšej pomlčím, hlavne tento týždeň, keď som doma, stále vyváram, otras... a hlavne vyváram pre domča, takže také veci ako bryndzaky a palacinky a tak... 😝

včera som bola cvičiť, máme novú cvičiteľku, dala nám do tela, ale neznášam január v posilkách, ono sa to v marci vždy stabilizuje, ale po novom roku je vždy toľko kočiek, vôbec sa nedá pohnúť v tej posilke, ani nebolo dosť steprov... 😠

babulka
21. jan 2009

Kattum, Factory Pro je uz otvorene, este vlani po lete to stihli. Chodim tam na bodywork, je tam super, len tie ceny...ale da sa. A cvicia tam Bosu, co je vyborne cvicenie, aj ked sa na tom este necitim velmi ista, mam pocit, ze sa zdruzgam z toho, ale posiluju sa pri tom svaly, o ktorych ani neveim, ze ich mam 😀

sue
21. jan 2009

Bledá Manduca je super a práve na nej nie je vidno nič 😉 (hoci sa to nezdá) 😀

tilly
22. jan 2009

babulka a majú tam aj trampolíny? teda cvičí sa tam aj na trampolínkach?

tilly
22. jan 2009

ozaj a keď som si vyhľadala na facebooku priateľov, tak musím čakať, kým si ma zaradia medzi priateľov, alebo ako to je?

cat
autor
22. jan 2009

tilly,posles ziadost o priatelstvo a musia ta potvrdit.

cat
autor
22. jan 2009

ozaj a uz si registrovana? nejak ta neviem najst podla mena..

tilly
22. jan 2009

ano, som pod starym menom (f......).

takze oni ma musia potvrdit, lebo uz som pisala kamoskam, tak som zvedava, ci ma niekto potvrdi

cat
autor
22. jan 2009

no idem ta najst. potom v kolonke mojich priatelov uvidis aj ostatne baby odtialto 😉