Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

ena
21. dec 2007

kattum, my mame podobnu foto ;) https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
uz si bola na uzv, ako je krpec otoceny?

kattum
21. dec 2007

chudatko male, skus zabaly alebo do vane z chladnejsou vodou, staci tak 30stupnov, i taka schladi telicko.

Peciem a vobec sa mi nedari, vcera som linecke ceto skoro vyhodila do kosa...

miriam17
21. dec 2007

potrebujem poradit co s zapacajucim vytokom ktory sa opakuje uz zhruba mesiac vzdy pred tym ako pridu na mna kramy?asi tak tyzden az dva pred kramami.poradte my daco ucine a co sa da robit.
dakuejm

verulka
21. dec 2007

miri, najlepsie je navstivit gynekologa, to je jedine co je na istotu...
Zuz, ako je s Hankou?

certica
21. dec 2007

miriam, takto na dialku ti ani lekar nepovie, o co presne ide...

zuz11
21. dec 2007

no neako ani nvieme ako sa nam podarilo stiahnut teplotu na 37,9 🤐 a podriemkava cely vecer, teda to driemanie sa strieda s placom 😔 chudatko moje chore a ja neviem ako jej viac pomoct, hlavne ma stve ze ona taka pijuca vody nechce vobec pit teraz 🤐

kattum
21. dec 2007

Verulka, dakujeme!

Ena, maly je nastastie uz dobre otoceny, inak nic viac neviem, doktorka sa ponahlala, ani nevysetrovala (co mi vobec nechyba) Snad je vsetko OK, mam 10kg navyse, ale spim dobre, keby ma Brunko nebudil.

Konecne som dopiekla, uz sa potom darilo, ale vobec ma to nebavilo, tesim sa do postele.

tilly
21. dec 2007

verulka, neskutočná energia ide z tej fotky 😉 taký zvláštny, príjemný pocit som z nej mala

šťastné a veselé aj vám 😉

kattum, pekná foto v pase, neboj, brunko bude o chvíľu dobre spinkať, možno ho niečo ruší...

zuz, skoré uzdravenie 😉

verulka
22. dec 2007

zuz, snad uz bude len lepsie 😉 kattum inak najnovsie sa pohravame s menom Bruno 😀
tilly, to ma velmi tesi, ze foto vysiela prijemny pocit 😉

certica
22. dec 2007

tusim ta prenasledujem 😀 . verulka, viki sa mal povodne volat bruno, asi tak 7-8 mesiacov 😀

verulka
22. dec 2007

No ked nam roland padol...ale duro nie je moc nadseny...inak ja mam stale total bezpohlavny pocit- i ked viem, ze je tam chalan, stale mam v brusku len babo...

zuz11
22. dec 2007

no tak teplota kolise ale nastastie max 38,2 mala dnes.... ale je chudatko zoslabena a poriadne nechce pit a ani jest ( dokonca sa mi ju nedari ani nakojit 😖 )
verulka, krasne meno ste zatial vybrali 😉 tiez sa mi tie Tvoje foto pacia ale to sme sa tusim o nich uz bavili aj na stretku 😉

verulka
22. dec 2007

zuz, neboj, to uz bude na ustupe...skusaj jej davat pit po mini troskach- kazda kvapka je super 😉
jasne,bavili...som velmi rada, ze sme "zozali" taky uspech 😀

certica
22. dec 2007

verulka, preco roland nie. ja by som ho bola tiez dala, keby sme nemali same spoluhlasky na zac.priezviska+ na konci toho mena

verulka
22. dec 2007

certica, lebo ma meniny 9.5. a to nemozeme- ostatni maju pekne oddelene tieto sviatky a toto moje posledne by to oslavovalo naraz- a teraz citujem Riska: To nemozeme, to by nebolo fer 😉

certica
22. dec 2007

zlaty 😀

zuzkafuny
22. dec 2007

VERULKA...máš nádherné detičky... Tebe tiež všetko naj pod stromčekom... 🙂

verulka
22. dec 2007

zuzi, dakujem 🙂

eta
23. dec 2007

aj my všetkým prajeme štastné a veselé 😀 ,
detičká veľa radosti pri rozbalovaní darčekov a rodičom pri pohľade na nich 🙂

certica
23. dec 2007

vsetkym maminam a ich rodinkam krasne vianoce, hlavne v zdravi a pohode prezite. tak si to pekne uzite spolu s detmi 🙂

aktak
23. dec 2007

aj my prajeme vsetkym mamickam, detickam, rodinkam krasne vianocne sviatky 😵
verulka Andrejka je ina fesanda, velmi sa na teba podoba a niecim sa mi zda taka exoticka 😉 ju budu musiet bratia ochranovat 🙂

kattum
24. dec 2007

Krasne vinaocne sviatky Vam prajem, hlavne vela rodinnej pohody v tieto svoatocne dni.

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mixka
24. dec 2007

ahojte maminky a deturence, zelam vam krasne vianoce plne radosti a lasky a do noveho roku vsetko vsetko dobre a hlavne nejaky ten splneny snicek... 😵

snilko7
24. dec 2007

ahojky...prajeme Vam vsetkym krasne a pozehnane Vianoce, plne lasky, pohody a detickám darceky po ktorych tuzia, nech sa im v ockach rozsiaria tie krasne iskricky stastia 😵

kattum
27. dec 2007

ahojte mamulky, mame po sviatkoch, my sme od vcera v BA, Brunko dostal zase vela darcekov, ja neviem, kam to podavame... ale tesi a hra sa cely den. Ak by ste chystali nejaku prechadzku tieto dni, radi sa pridame!

ena
27. dec 2007

kattum: joj, no my sa stetneme asi az buduci rok, mne sa uz velmi prechadzkovat nechce, stacia mi teraz prechadzky na Antolsku, dnes som bola v poradni a akoze mi nemohli povedat, ze bude treba este krv na krvny obraz, takze zajtra rano tam musim zas.. a to budu teda vysledky, po tych prezieracich dnoch 🙂
Ale zas, zajtra by som chcela ist mozno aj mrknut do noveho centra tu pri nasom dome.. www.krtko.eu .. tak ak by ste sa nudili.. 🙂

janetka
27. dec 2007

ena: ako dlho trvaju na antolskej vysledky krvi? to potom zavolas sestricke? alebo pockas na vysledky?

ena
27. dec 2007

janetka: to praveze neviem, hadam ich stihnu mat skor ako porodim 🙂 Ked sa tam uz musim trepat skoro rano nalacno 🙂