Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

aktak
21. feb 2008

no ja som sa uz pytala par mamiciek, ale mi to po case vyfucalo takze sa budem pytat znova 😀 moja sestra dovtedy skonci skolu, tak mozno pockam keby isla do nejakej skolky robit ze by sme ho dali tam, aj ked nie jej ale ze by poznala tie ucitelky, aby sme sa vyhli nejakym neprijemnostiam (co sa tyka pristupu k detom a tak 😖 )

tilly
22. feb 2008

baby, v ružinove sú najlepšie škôlky:
habarka a tam si prihláste svoje ešte nenarodené deti, lebo inak nemáte šancu,
rezedová (ono to asi nie je rezedova, je to tam pri jadrane) a tam vás nezoberú bez TP v ružinove, tá je tiež výborná
taká lepšia škôlka je v prievoze
jaj a ešte palkovičova je skvelá, ale tá je tiež na prasknutie...

ja by som dala malého do prievozu, ale nechce sa mi ho voziť do BA

aktak
22. feb 2008

tilly vdaka za info, takze mam uz pre istotu prihlasit aj to malicke v brusku? 😀 😉

aktak
22. feb 2008

by som chcela aby som tam zasla s kocikom, inak tu rezedovu sa mi nedari najst cez google, neveis nazov alebo neco tak?

zuz11
22. feb 2008

je rozhodnute 😀 este pre nenarodene deti do tej sa ideme prihlasit 😀

barunka
22. feb 2008

baby, trošku dávnejšie ste tu niektorá písala, že niektorému drobcovi často tečie krv z nosa. Len si už nepamätám kto ...
Simi pri každom plači tečie krv z nosa, niekedy tak veľmi, že jej to neviem zastaviť, inokedy len pár kvapiek. Viem, že ja som v detstve mala slabé cievky na nose a potom mi ich vypaľovali. Myslíte, že to čaká aj Simi a mám to hneď ohlásil lekárke, alebo počkať???

inak ja som tiež chcela dať Simi do škôlky od septembra, uvidíme ako sa podarí a keď sa nepodarí do apríla, tak snilko bude varovať. Veď paťko bude v škôlke 🙂 😀 😀 😀

mixka
22. feb 2008

ahoj barunka a ty sa uz chystas do prace 😕 ???

barunka
22. feb 2008

mixka, no chystám... Len ešte všetko závisí od Simi, ako na tom budeme, ako bude ona vnímať škôlku a či vôbec to bude možné stíhať. Hlavne preto, že chcem odtiaľto vypadnúť, chceme si s Rolim kúpiť byt, lebo takto sa už existovať nedá...

mixka
22. feb 2008

jasne, to chapem 😔 a kde zhanate byt, v ba ???

certica
22. feb 2008

ahojte, dlho som tu nebola 😉
zuz, nooo pekne fotosky 😎
barunka, myslim, ze cat to kedysi s tym krvacanim spominala. mozno vit. C by pomohol...

barunka
22. feb 2008

certi, dakujem. skúsim zistiť...
mixka, no to sme sa ešte nedohodli. Roli je skôr za Galantu, Nové Zámky, Senec, Dunajskú Stredu a podobné mestá. do Blavy nechce ísť a veľmi sa nechystá zostať ani tu...

mixka
22. feb 2008

barun a nebudes to mat daleko do prace potom ??? ci ako to poriesis, najdes si pracu tam ???

barunka
22. feb 2008

mixka, no to ja netuším. naspäť kde som bola by som veľmi nechcela ísť, jednak sa menil generálny v čase, keď som odchádzala na MD a tohto nového veľmi nepoznám a jednak ma to tam veľmi neťahá. Nemá prečo...
asi by som si našla niečo iné, bližšie, aby som nemusela toľko cestovať a aby som stíhala aj Simi vyzdvihnúť zo škôlky, keďže s pomocou asi veľmi rátať nemôžem. Jedine, že by snilko zaskakovala 😀 😀 😀 😀

cat
autor
22. feb 2008

barunka, tomovi tiekla casto krv z nosa a slzilo mu stale lave oko. Potom co sme boli na Kramaroch na prepichnuti slzneho kanalika, vsetko preslo, aj slzy, aj krv. ono to ma vraj nejake prepojenie,nam vysvetloval ten profesor, kazdopadne to doktorke povedz..

tilly
24. feb 2008

aktak, ono to asi nie je rezedova, len neviem, ako sa tá ulica volá, skúsim ti to nájsť 😉

sue
24. feb 2008

Videli ste v TV novinách, že chcú zrušiť, resp. zlúčiť škôlky v Starom meste? 😕 že tam žije 8000 dôchodcov a len nejakých 1000 detí (3-5rokov) tak je nefér voči dôchodcom, že viac priestorov majú deti ako dôchodcovia 😔

tilly
24. feb 2008

aktak, asi je to nevädzova ul

sue, to je fakt sila, ja tomu síce verím, že v starom meste je málo detičiek, ale teraz len začína ten baby boom a aj v starom meste kopec detí pribudne, som zvedavá, čo budú robiť potom...

sue
24. feb 2008

Tilly, oni to zdôvodňujú tým, že kopa rodičov len vozí deti do Starého mesta aj keď tam nemajú trvalý pobyt... a týmto tomu chcú zabrániť... hlavne, že škôlok nie je nikde dosť...

ena
25. feb 2008

🙂 si mozme zriadit sukromnu skolku, kde budu mat deti z MK zlavu 🙂

sue
25. feb 2008

Ena, však zatiaľ sa pracuje na výrobe žiačikov a postupne sa prejde k ostatnému zariaďovaniu 😉 😀

tilly
25. feb 2008

eni, super, ale v šamorííííne 😀

ena
25. feb 2008

Sue: joj, ved deti uz do skolky dost, o chvilu uz bude potom treba aj sukromnu skolu, nielen skolku 🙂

ena
25. feb 2008

sue: a do BA sa nechystas na nejaky vylet ?🙂

sue
25. feb 2008

Ena, už sme boli u starých rodičov a ja v škole 🙄 pred dvomi týždňami... len kým sme ponavštevovali príbuzných, stihla som len skočiť do roboty podpísať papiere na daňové priznanie a inak ništ...

ena
25. feb 2008

sue: tak to treba na dlhsie prist 🙂

tilly
25. feb 2008

sue, veď pôjdeš zas do školy 😉

sue
25. feb 2008

...však hej...
Inak ste mali vidieť nášho "dedinčana" keď sme sa boli prejsť v meste... vystúpili sme po Novým mostom z eliny a tak sa chudáčik vyjavene kukal a počúval ten rachot od áut...celú prechádzku nespal, len krútil hlávkou a kukal 😅

ena
25. feb 2008

sue 🙂

barunka
26. feb 2008

baby, neviete či sú vo vrakuni nejaké dobré škôlky??