Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

tessa
12. nov 2007

tam malo byt, ze o to viac si ta vazim 😉

mixka
12. nov 2007

dakujem 😔 si nevies predstavit, ako sa na to tesiiim 😵

tessa
12. nov 2007

viem, lebo viem, ze si uz davno tuzila byt maminkou 😉
A uz to vyzera byt cochvila?

mixka
12. nov 2007

co chvila... ??? to bude este nejaka trosku dlhsia chvilka, ale ved ani tehulkovanie netrva jeden den, takze sa nestresujem a uzivam si obdobie cakania... 🙂

expertka8
12. nov 2007

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...
...pre cat 😉 🙂

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

😝 😝 😝

...mimoxodom....zdravim vas maminy 😵

emjee
12. nov 2007

baby mrzi ma, ze hufne odchadzate ☹ dufam, ze ked emocie opadnu, este si najdete cestu spat

tessa
12. nov 2007

emjee, skor ked adminovia, ktori si plnia zvlastne svoju funkciu, pridu od administratorstvo 😖

tessa
12. nov 2007

expertka, to je super 😀

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tessa
12. nov 2007

mixka, uz ste tolko vydrzali, zvladnete aj toto cakanie na miminko 😉

emjee
12. nov 2007

mozno by pomohlo, keby ste poradili ako tuto situaciu vyriesit, a nie si z toho robit srandu https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer... (sorry ale beriem to osobne, tejto stranke som venovala prilis vela casu a cez pismenka vas "poznam" uz dost dlho a pre takuto vec nemienim stratit polovicku z vas)

mixka
12. nov 2007

expi, ten druhy link je viac nez vystizny... 😵 inak, super fotka v pase, som zvedava, kedy o nu prides... 😀

tessa
12. nov 2007

emjee, vsetky sme tejto stranke myslim venovali dost casu a vsetky sme si od nej nieco slubovali...Preto bolo fajn, ked tu boli 2-3 admini, ktori o tejto stranke vedeli viac nez dost a rozumne aj konali 😉
Ako dalsich 10 adminov,ktori myslim konaju len podla seba a nie pre blaho tejto stranky... 😖

tilly
12. nov 2007

babyyy, snáď vás nevyhodí kočka, čo má 9 príspevkov vo fóre, nebolo by na škodu pozrieť si tých 9 príspevkov, možno len provokuje a vy sa necháte, teda...

expertka8
12. nov 2007

..emjee..to nie je sranda....to je "realita"....a to je to smutnejsie 😔
..mixka....uz si mi pustila stopky???....

mixka
12. nov 2007

emjee, moj osobny nazor je ten, ze ak maju /mali by/ dodrziavat pravidla fora jeho uzivatelia, tak by mali aj admini... spokojnost by mala byt obojstranna... a to fcul zjavne nie je...

emjee
12. nov 2007

nemyslim, ze zirafka tym chcela urobit nieco zle
neviem, co tam bolo napisane, takze nemozem povedat ci urobila dobre alebo nie, a keby som to aj vedela - zase by to bol len moj subjektivny nazor

mixka
12. nov 2007

prepaaac expi... neodolala som malemu rypancu... 😀 ale nie je to osobne, mam ta velmi rada, to vies... 😉

expertka8
12. nov 2007

..tilly...tu nejde o "9 prispevkov"...tu ide o princip....
..do kelu....vazne uz spravodlivost neexistuje???

tessa
12. nov 2007

Mozno blba otazka, ale ja to netusim..Kto prideluje administratorstvo?

mixka
12. nov 2007

emjee... v ziadnom pripade nechcem tvrdit, ze zirafka chcela niekomu urobit zle !!! len si myslim, ze stratila objektivitu a to by sa asi dobremu adminovi stavat nemalo... aj ked chapem, ze je to tazke... mam ta rada, ale keby si mi zmazala prispevok, lebo sa ti nepaci a budes tvrdit, ze bol mimo temu, tak by si mi musela zmazat aj tento, lebo s touto temou nema podla mna nic spolocne... 😀 teba si ako admina velmi vazim... 😵

tessa
12. nov 2007

A hned ma aj napada, podla coho sa prideluje byt adminom?

expertka8
12. nov 2007

..mixka.... 🙂 🙂 🙂 ..posielam Ti pusu na celo... 🙂
...ficime na jednej vlne 😉
...idem sa odlmcat..predyxat....okolnosti..ktore mi zdvihaju tlak a vzruxy v nervovej sustave...zelam Vam pekny den....ex8

emjee
12. nov 2007

administratorstvo? bob - na zaklade mojich odporuceni (teda zatial to tak bolo)

expertka ako ta mam brat vazne, ked kedykolvek s niecim nesuhlasis zacnes strajkovat po svojom - napriklad fotkou v pase, obrazkami zvieratiek v albume a pod. - prepac, respektujem tvoje nazory, dokonca mnohe z nich aj "uznavam", ale tvoje podanie vo mne vacsinou buri krv (a nielen z pohladu admina)

tilly
12. nov 2007

ex, ja viem, tiež nechápem žirafkino počínanie, tiež ma pomazala... ale... je mi to ľúto, že ich to takto odradilo 😢

mixka
12. nov 2007

ja si myslim, ze ex ma spravny pohlad na veci a dokaze to aj spravne podat, je to velmi rozumna a realna osoba...

tilly
12. nov 2007

a se..e ma, že bera asi chcela niečo podobné dosiahnuť a dosiahla to 😠

mixka
12. nov 2007

tilly a mozno nechcela... mozno sa len citi zufala a nevie odkial kam... ja si myslim o jej pocinani svoje, nesuhlasim s nim a napisala som jej to do ip, ale nesnazim sa za tym hladat provokaciu... mozno je to zufala a nestastna osobka, ktorej sa poburili hormony... treba verit, ze je to inak rozumna osoba...

sue
12. nov 2007

...len na margo nekonečného vypytovania sa Emjee, Emjee, nik neodchádza kvôli nejakej Bere, ale kvôli VÁM adminom...

tilly
12. nov 2007

no, tiež som tam mala jeden príspevok, vlastne jediný, čo mi tam zostal... a to v tom zmysle, že by som mala asi tiež prvotnú reakciu, dať to preč, ale neurobila by som to...

a viem, že ex je rozumná osoba 😀 aj cat a aj sue 😀