Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

mrenka
19. nov 2007

sue,presne 😉

cat
autor
19. nov 2007

sue, ja viem, no z pohladu dnesnych pubisov su to proste vykopavky a my stare korytnacky.. a chvalabohu ze je to tak, nezavidim im pocuvat to co je dnes IN 😝 😝

sue
19. nov 2007

...no ja stará korytnačka... čo moje dieťa už bude chodiť nejaký ten rôčik na ZŠ keď budem mať 30 😀 😀 😀 hlásim, že keby neboli platne, kazety a CD so starými vykopávkami, tak by som asi hudbu nepočúvala 😨

cat
autor
19. nov 2007

co ci koho konkretne mas rada sue?

mrenka
19. nov 2007

platne som si pustala u babky,a na gauci som so sestranicou tancovala na jozin z bazin a dievcata od zbirku 😀 😀

toto je vazna stetina http://www.bleskovky.sk/cl/15/182069/VIDEO---Si...

cat
autor
19. nov 2007

..keby mi raz dosiel moj syn predstavit takuto ako svoju priatelku, tak ho zabijem a vydedim..

babulka
19. nov 2007

Sue, no korytnacie mlada popri nas.
Ja mozem velmi, velmi Bon Jovi, Aerosmith, Lenny Kravitz, Oasis a samozrejme stary dobry Pink Floyd, ABBA, Boney M... (Maduar, Lobby, 2Unlimited 😀 hity mojej mladosti 😀 , srandujem).

cat
autor
19. nov 2007

babulka, ja tiez vsetko co si vymenovala a este U2 😎 a Bono je v mojich ociach odjakziva sakra pritazlivy chlap, bola som aj na koncerte.. 😵 slintala som 😀

sue
19. nov 2007

Mrenka, fúúúúha 😲
Cat, no ani neviem ako to zoradiť... od Armstronga, cez Sinatru, Marilyn Monroe, Presleyho, Beatles...až po Bee Gees...potom Sting, Phil Collins, Joe Cocker... ale aj "naše" československé - Lucie, Žbirka, Muller, Hamel... zaradiť sa to nejak nedá, lebo v podstate počúvam všetko (podľa chuti a momentálnej nálady)...len songy posledných 5-10 rokov nemusím...

sue
19. nov 2007

...no a z toho čo vypísala Babulka úplne všetko 😅

babulka
19. nov 2007

Ja zas slintam, ked vidim Seana Conneryho. Ano, aj v sucasnosti 😀

mrenka
19. nov 2007

ja beatles auuuplne najviac michal david🙂
btw,kto dnes poleti zo superstar?konrad tazko,ale tu suslavu ivanu by so vyrazila okamzite,je desna,habera ju riadne odpisuje 😝

cat
autor
19. nov 2007

babulka, ja si nikdy nenecham ujst Pascu, kde hral s Catherine Z.Jones, taketo zlodejickovske filmy ja mozem..aj ked najviac milujem cesku klasiku typu Slunce seno..a v lete sa s kamoskou chystame do tej dediny kde sa to tocilo, vyjdeme hore nad lesik, zabeekame si a opijeme sa 😀 (ak nebudem tehu)

cat
autor
19. nov 2007

mrenka, ja by som vyrazila Ivu a uz mi vadi aj Marcel, on normalne meci ako koza ked spieva, vsimli ste si to?

sue
19. nov 2007

Cat.... vôbec si ťa neviem predstaviť ako sa opitá tackáš po dedine 😲 to je pre mňa úplne niečo nepredstaviteľné 😲
(ozaj, ešte som zabudla na Sade, Georga Michaela)

cat
autor
19. nov 2007

preboha sue, to nie 😀 to az potom 😀

babulka
19. nov 2007

Sue, ona sa nebude tackat po dedine, v lete sa vyspia aj na kopci nad dedinou. 😀

sue
19. nov 2007

...no ožratá Cat kdesi pod kríkom na kraji lesa... čo ja viem... tiež mi to nejak nepasuje 😀 😀 😀

cat
autor
19. nov 2007

to nic, mne take blaznive napady udrzuju dobru naladu aj ked sa mozno neuskutocnia, vsak som matka, preboha 😀

babulka
19. nov 2007

Nie ozrata, spolocensky unavena. Ach, to boli casy...

mrenka
19. nov 2007

cat,mne hlavne vadi ako sa tam poti,fuuuj 😒
ta ivana mi uz vadi ovela viac ako trapny konrad,ona rozprava,ako keby mala zatiahnutu rucnu brzdu,totalne tela..

mrenka
19. nov 2007

babulka,inak vies co som zistila?citala som o vendule svobodovej,a v prvy moment ako som pozrela na foto,tak mi ta strasne pripomina,dufam,ze sa nenahnevas 😔

cat,potom sa nezabudni odfotit,flasa v ruke,trava v ustach...nooo 😀 😀

babulka
19. nov 2007

Mrenka, a kto tam NEMA zatiahnutu rucnu? Inac Marcel mi tiez ide na nervy..nevravim, zda sa byt spravyn chalan (alebo baba), ale to jeho mecanie (koloratura, ako by povedal Habera) v kazdej slohe..uff.

cat
autor
19. nov 2007

babulka, tipujem ze aj ty si bola pekne ciislo 😀
mrenka mas recht, a..cele je to tento rok ako Zlata brana..
no musim ist,majte sa mamulky 🙂

sue
19. nov 2007

Cat, Babulka, nemyslela som to zle... dúfam, že sa teraz niekto neurazil 😕

cat
autor
19. nov 2007

ale sue, co si 😀 ani omylom 😉

babulka
19. nov 2007

Mrenka, nie, mne je nahodou, napriek vsetkym kecom, Vendula sympaticka.

A mne nevadi, ze som sa "vybujacila" pocas studentskych cias...nikdy to nebolo nic extremne, to nie, ale ked sa islo do krcmy, vzdy som isla aj ja. Teraz mi to vobec nechyba, nemam potrebu zhanat kade-tade, ale to pivo si pokojne dam aj teraz (sice pri malom sa dostanem von tak raz za sto rokov 😀 ). Sa nebudem tvarit, ze som madam pravnicka, co decentne srka sampanske. radsej si dam velku desinu 😀

sue
19. nov 2007

...my sa vždy smejeme, že začína Kindrestar a včera keď som videla v hľadisku tie dievčatká zo ZŠ... 😲

cat
autor
19. nov 2007

este ma bracho nevyhodil z izby ako som myslela..
babulka, ja aj dvanastku a kedysi aj styri 😀 vsak co si budeme hovorit, pozname sa. Aj s travou mam skusenosti 😀 sme sa zhulili pocas skoly a ja som dostala 5-ku z nemciny a smiala som saaa 😀

zuz11
19. nov 2007

ahojte, dufam ze uz vsetko je tu ok 😉 a aspon v jednej teme ma neohovaraju a nekydaju na mna 😔 😀