Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

babulka
19. nov 2007

zuz, tu este nie - ale ak povies preco, my mozme zacat 😀

Cat 😀 tak ja az tak nie, to ma nikdy nelakalo ani len vyskusat, neviem preco, hoci som bola za kazdu kravinu. Ale hulit som hulila ako komin.

sue
19. nov 2007

...no pekne sa vyfarbujete maminy 😀 😀 😀

zuz11
19. nov 2007

no ze mazem fotky 😀 🤐

cat
autor
19. nov 2007

krasnu urehotanu fotku si dala do pasu babulka 🙂

cat
autor
19. nov 2007

zuz a co si vyviedla, teda co si pomazala?priznaj sa 😀

mrenka
19. nov 2007

cat,tu travu som nemyslela travu,ale steblo travy 😀

babuli,to som rada,ze sa nehnevas 😉
inak cat aj babulka,krasne fotecky v pasoch 😵

babulka
19. nov 2007

Zuz, tak zmaz aj nam. Hned zacneme 😀

Sue, preboha, my uz mama na to vek, ty si este mladucka, na pivo a cigy mas este cas. 😀

cat, sue mi vystrihla, a zmensila, velmi sa mi paci 😵

cat
autor
19. nov 2007

mrenka, no vidis, kazdy podla seba, ja ze myslis tu travu co ja 😀 😀
a dik 😉

mrenka
19. nov 2007

cat 😀 😀 😀
babulka,na tej foto z UK si aj tak cica 😀 😵 😵

sue
19. nov 2007

Babulka, no ešte že si to napísala, lebo už som mala napísaný rozsiahly príspevok o svojich nerestiach 😀 😀 😀 ja budem piť a huliť až so svojim synom 😀 😀 😀

zuz11
19. nov 2007

no mazem fotky co nie su zo sulade s pravidlami 😀 a tych je tu dost vela 🤐
som rada ze je to tu zasa ok a ze ste vsetky tu 😉

babulka
19. nov 2007

Mrenka, zase sa musim opakovat??? Ja som cica STALE 😀

K tej trave napiste do jazykoveho okienka vo volenj diskusii, nech vam jazykovednkyne vysvetlia, ako sa spravne vyjadrovat. Ked trava, tak trava.

mrenka
19. nov 2007

babuli,no jasne,prepac,opravim sa,na tej foto z UK si megaCICA 😀

cat
autor
19. nov 2007

zuz, aj my sme rady, nas sa len tak lahko nezbavite, zla zelina nevyhynie 😀 😀 no uz fakt musim, bolo mi dnes s vami moc fajn 😉

mrenka
19. nov 2007

ozaj,ste si vsimli?vcera tam bol v orchestri taky sympaticky huslista,noo,dobre sa nanho pozeralo 😀 😀

mrenka
20. nov 2007

mne to neda nereagovat do inej temy,nechapem skratka niektore mamicky 😖 😖

mrenka
20. nov 2007

sue,kraaasne fotecky 😵 😵 😵

verulka
20. nov 2007

cafte, jeeej ako to tu pekne fici 😵 Cat, no dufam, ze sa pekne zadari, nech spolu mozeme kocikovat...ja uz viackrat nebudem 😵
a hudba- no tak ja si zo starsich ve i vypocujem Pink Floyd, The Doors, spevaokv ako Collins, Sting vobec nemusim a U2 mi vobec nejde do usi...nuz ale to bude tym ,ze milujem trosku tvrdsi druh hudby- zo znamejsich je to Guns ´n ´Roses, Metallica, Nirvana, moja srdcovka su stare Offspringy, Sepultura a kadejake metalove zveriny a samo, ze PUNK- Sex pistols, stara slobodna europa, zona A, davova psychoza...ale to vam asi neni velmi blizke 😅
sue nadherne fotky 🙂

sue
20. nov 2007

Ahojte 🙂
Ďakujeme 😵 aj nám sa strašne páčia 😀 😀 😀 takže my ďakujeme Silvinke 😵

mrenka
20. nov 2007

sue,aj tato foto,co mas v pase je kraasna 😵

sue
20. nov 2007

Mrenka, to je tiež od Silvinky - len som ju orezala 🤐 dúfam, že ma neuškrtí 😀

arabeska
20. nov 2007

verulka 😀 davovka je moja srdcovka 😀
sue krasne fotecky,silvinka je sikulka 😉

sweetienka
20. nov 2007

sue, velmi Ti to pristane 😵 som rada, ze ste spolu s cat naspat na fore
verulka, mame podobny hudobny vkus, ja este mozem aj nine inch nails, faith no more, inxs a taak 🙂
baby, ako ste na tom s vianocnymi nakupmi? tento vikend bola cela ba v nakupnych centrach a cim blizsie su vianoce, tym to bude horsie 😝 a ja este takmer nic nemam nakupene 😖

mrenka
20. nov 2007

sweetie,ja uplne nic,ja vzdy objednavam kozmetiku z mary kay,to je moja posl.zachrana,mam na to zlavy,takze super 😵 😵 lilianke ideme kupit izbicku a veru ked si preddstavim naval ludi vsade,tak radsej nikam nejdem,aj cez net sa da nakupovat 😉 😉

cat
autor
20. nov 2007

sue, tie fotky su kraasne 🙂
mrenka a co ta rozculilo? Take it easy, aj tak veci nezmenime, len my si poskodime nervy..
Verulka, ja som si aj myslela ze mas radsej tvrdsiu hudbu ked si pisala do superstar ze fandite hlavne Robovi Simkovi 😀 inak aj my lebo tusim jediny z nich este nic nepokazil..

silvinka
20. nov 2007

sue co siiiiii ved su to tvoje fotocky kludne si rez, restusuj, rob efekty 🙂 pohodka za to ta skrtit nebudem a ani za nic ine nie , ved si zlata babula 🙂)) som rada ze sa ti fotky pacia dufam ze si najdem cas aj na upravu lebo nacvakat je najjednoduchsie 🙂)

mrenka
20. nov 2007

cat toto https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

silvi,si sikulka 😉 😉

cat
autor
20. nov 2007

Silvi, piatok by si mala cas poobede?

cat
autor
20. nov 2007

mrenka, na tejto stranke ani dobre mienene rady nie su vitane, este budes oznacena ako my s babulkou a sue, mudrlantky 😀

silvinka
20. nov 2007

cat zalezi kedy doobeda mam jedno baby fotenie 🙂)) ale uz okolo 4-5 by som mohla byt free 🙂)))))))))))