Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

babulka
24. nov 2007

Baby, vsimli ste si, ze Dorotka (amiina) bude mat surodenca? 😀 Mna to tak velmi potesilo, a Amiu ani nepoznam, ze som jej hned gratulovala cez IP 😵

Ja uz sa tak strasne tesim na Vianoce, teda ani nie na vianoce ako take, ale ideme k nasim do BB, a snad bude sniezik, a pojdeme aj lyzovat 😵

A tesim sa, ze som Matikovi nakupila cez ebay pekne vecicky, nasla som fleecove pyzamko velkosti 2-3 roky, co u nas nehrozi äalebo len v Mothercare za rovnu tisicku 😝 ).

Dnes mam tesiaci sa den. 😀

megg
24. nov 2007

Babul, jeej to fakt? No tak to jej zo srdiecka blahozelam 😵

Aj my sa tesime na Vianky, budeme na Orave a snad aj lyzovat budemeeeee 😵 Babulka a kam chodievate, na Sachticku?

cat
autor
24. nov 2007

Ahojte, my s mrenkou a amiou sme sa obchadzali na prave, dllho som nevedela odkial ju poznam..takze druhe mimi, to je krasna sprava 🙂
Ideme do mesta okolo tretej,na klobaase 😀

megg
24. nov 2007

Pocujte holky, vas je tu nejak vela pravniciek, nezda sa vam? 🙂
My ideme tiez okolo tretej do mesta - na svadbu 😀

babulka
24. nov 2007

Megg, poznas BB a okolie? Supeeer. Chodime aj na Sachticky, aj na Donovaly, aj na Turecku...je tam dost moznosti. Tento rok uz aj Matika mozno postavim na lyze, skusmo len tak, tahat za palice, aj ked velku sancu tomu nedavam.
Dusan si vymenil body v TMobile za skipasy na Donovaly, tak sa tesim, snad sa dostaneme este 22.decembra doobeda.

megg
24. nov 2007

Babul, v BB a konkr. v hoteli Sachticka som travila vacsiu cast leta - pracovne. Nasa fi tam mala kopec skoleni. Tak mi to tam prirastlo k srdcu 😵 A boli sme tam aj lyzovat, juj paradne tam boloooooooooo. Snad aj tento rok sa podari 😉
Juj 22. 12 lyzovacka, tak to musi byt fakt parada 🙂 Mozno sa Matikovi zapacia "lyzicky" a uvidis budes prekvapena 🙂

babulka
24. nov 2007

No neviem, podla mna sa bude pochabit a lyze mu nbudu akurat tak zavadzat v behani. Inac aj vase deti len behaju??? Lebo Matik ani nevie chodit, on len beha.

kattum
24. nov 2007

Ahojte, hlasim sa po tyzdni, nemali sme internet, mala som uz abstak. No stihla som zato ine veci porobit. Lyzovanie vam veru zavidim, chodila som kazdy rok, no teraz mam uz 3.rok pauzu, chyba mi to chyba...
Ktoze to ma Macka Uska? Nestihla som vsetko precitat, len som vas tak preletela. Mam urcite zaujem, prosim napiste mi do IP.
Cat, krasny uces, si kocka! Aku tortu sa tento rok chystas robit? Minuly rok som robila podla teba gastanovu, tak sem s novym receptom!
Este otazocka, aky prasok na prania ste pouzivali okrem Lovely pre novorodenca?

cat
autor
25. nov 2007

Ahoj Kati 🙂
Ja budem mat Macka Uska ak sa mi to podari napalit z kazety od zuz 😉 potom dam vediet..
Tortu- asi ta sklamem, zrejme objedname z cukrarne lebo budem robit dost zlozite zakusky a tortu nestihnem. Ale uvidim 😀
Ozaj a vsetko naj k meninkam 😎 tento rok sme na blate tak hadam Vianoce budu na lade 😀 😉

cat
autor
25. nov 2007

babulka ta fotka vo vani je perfektna 🙂 to my vo vani placeme a umyt vlasy sa uz rovna cistemu kvileniu 😢 cigani z Luniku 9 maju radsej vodu ako Tomi 😀

babulka
25. nov 2007

Katky nase - vsetko najlepsie k dnesnym meninam 😵

Cat, u nas je spravidla rev, ked treba ist z vane von. Vtedy uz je voda studena a Matik sa v nej veselo clupka dalej 🙂 To uz vypustam vodu, lebo on by v nej aj spal, keby sa dalo.

kattum
25. nov 2007

Ano, ano, poprajem si vsetko naj naj k meninam! Ja som si upiekla babovku a veselo bastim.

certica
25. nov 2007

katarinkam vsetko najlepsie 😎

cat
autor
25. nov 2007

dakujeme 😎

mrenka
25. nov 2007

cat,kattum a ostatne katky,vsetko naaaaaaaj 😉

verulka
25. nov 2007

Babulky, vseetko naj k meninkam 😉 Cat ani som ti nestihla povedat, ze vyzeras fakt dobre 😉 a dufam, ze si sa nakazila a zachvilku sa pogulame spolu 😀
Babuli, matik vyzera na tych fotkach aspon na 5rokov 😕 aspon mne pride velmi velky 😉
My yme boli dnes na vian. trhoch a bol oto peklo...ludia boli strasne bezohladni 😢 tak sme sa ani velmi nezdrzali...

ena
26. nov 2007

Dodatocne Katkam vsetko najlepsie 🙂

Verulka, my sme obehli vianocne trhy v sobotu okolo obeda, to sa este dalo aj s kocikom prejst..

Mna stvali ludia minulu nedelu na VIANOCNOM BAZARI v starej trznici, dobrocinna akcia, ale ludia by ta prevalcovali, kocik, nekocik.. a to sme tam sli hned na zaciatku, som nejako blbo odhadla, ze vtedy tam bude menej ludi 🙂
A to som akoze ohladuplne zobrala len golfac, nabuduce berem trojkolku s velkymi kolesami, pred nou budu mat hadam ludia vacsi respekt 😀

sue
26. nov 2007

Všetko najlepšie Katkám k včerajším meninkám 😵

mrenka
26. nov 2007

mne ten konik stale akosi blbne.. 😕

sweetienka
26. nov 2007

aj mne to tu blbne 😒 tak aspon to najdolezitejsie...
cat, kattum vsetko najlepsie k meninkam 😵 nech Vam vyjde vsetko po com tuzite 😉

tilly
26. nov 2007

katušky, všetko naj naj k včerajším meninám,

mne tiež včera blbol koník

juuuj, taká dobrá pesnička teraz ide

tilly
26. nov 2007

mne sa zdajú aj tomi aj matík strašne veľkí, keď to tak zrovnám s domčom a to má hraničné ukazovatele na svoj vek... 😲

ozaj, kde je barunka?

my sme boli tiež na vianočných, v sobotu večer, nátresk bol, ale aspoň som si ohmatala a bola som ohmataná 😀 😀
inak neznášam tlačenky a veľa ľudí, to chytám normálne hysáky, ale teraz sme si dali vínečko, oškvarkové, dobre mastné chlebíky (dobre sa to vracalo 😕 ) a bolo nám dobre 😀
ale s malým by som nešla, on by bol nervózny a ja duplom

barunka
26. nov 2007

tilly, tu som ... 😀 😀 Roli prestupuje do novej roboty, tak teraz mi tu jeden a pol týždňa obsmrda doma, dnes našťastie išiel podpisovať novú zmluvu, tak mám svätý pokoj....

katky, všetko naj naj dodatočne k meninkám... Cat, tebe prajem skoré tehuľkovanie

ja by som inak tiež šla na trhy, len ešte neviem, ako to s deckom zrealizujem, keď v kočíku na riti neobsedí a medzi toľkými ľuďmi by mi zdrhla, alebo sa motala pod nohami 🙂

tilly
26. nov 2007

jee, tak si užívate tatinka 😉

cat
autor
26. nov 2007

este raz dakujem 🙂
my sme sa prave vratili z 2 rocnej prehliadky u Dr, pochvalila Tomika a to ze nerozprava je zatial vraj ok, vsak sa rozkeca..

My sme boli v sobotu na trhoch aj s Boskou, Tomi a Deni boli hviezdy lebo mali na hlavach svietiace cervene rohy a ludia sli do kolien, si ich fotili do mobilov 😀

Barunka, ahoj, uz som si hovorila ze kde si 😲 ..

verulka
26. nov 2007

cat, neboj, bud rada kym mlci 😉 mne zacala ajka rozpravat az ked sa risko narodil(2r a2mes) ale zase tak brutalne, ze sa jej pusa odvtedy nezavrela 😅 joooj, ako dobre, kym deti este neroozpravaju...Teraz ma Risko obdobie, ze dojde zo skoly a prisaham 4hodiny mi rozprava zazitky alebo sa vypytuje rozne otazky( odpoved kt. samozrejme netusim)...ide so mnou uplne vsade 😀
eni, my sme chceli ist az potme, aby bola atmoska. A kedze prsalo, myslela som, ze nebude tak vela ludi...i ja som sa mylila 😒

kattum
26. nov 2007

Dakujem spatne za vsetky blahozelania. Kasti, ani BRunko nerozprava, len slabiky a doktor nas tiez upokojil, ze je to O.K. Hned by som sla na vianocne trhy, atmosfera na bratislavskych je neporovnatelna s inymi mestami. Tu v Brne je to totalne o nicom. Ale asi prideme do Ba az na sviatky. KOencne mi Brunko zaspal, uspavanie v novej postielke je narocne, v malej som mu dala flasu s pitim a odisla a do 10 min spal. Teraz sedim pri nom, aby neusiel a nie a nie zaspat, trva to pol hodinu i viac. No uz nesmieme cuvnut. A este mam vypozorovane, ze ak rano vstane neskor ako 6:30, tak poobede nespi. Takze vstavame vsetci na budik o 6. Nevadi, to mi stoji za poobednu siestu.

verulka
26. nov 2007

kattum, nad akymi menami uvazujete?

mrenka
26. nov 2007

cat,ta foto,vianoce 2005,tam je tomik zlatuckyyy,booze ake babatenko 😵 😵 😵

cat
autor
26. nov 2007

dik, tam mal 10 dni 🙂
ides kukat Superstar? Ak dnes nevypadne Ivana tak uz neviem, uz mi ozaj ide na nervy uz len pohlad na nu, neviem preco ma tak irituje, asi ze ma sklamala na plnej ciare 😝