Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

ikke
5. dec 2007

miriam
lekar na diety je napr. dietolog (nemylit si s diABetologom!!! 😉 😅 )
ale ci je nejaky v kosiciach...skus sa opytata tvojho vseobecneho lekara

cat
autor
5. dec 2007

ahojte, babulka, dodatocne vsetko NAJ.. 😎
vcera mi vobec nesiel konik 😢
tak vidime sa poobede, my dojdeme az neskor tak hadam vas stihnem 😵

mrenka
5. dec 2007

baby a kto este pride?cat,babulka,ena a este?

miriam17
5. dec 2007

verulka anopre mna,pretoze ako pred tim ako som vseobecne otehotnela vazila som 50..a ked som otehotenla vaha my stuplaa az na 80.ale po porodia nie a nie aby isla dole a teraz vayim 87.a vyskku ma 170..a na moj vek 18 rokov je to dost take.... ☹

babulka
5. dec 2007

Ked k dietologovi, tak aspon s 50 kilami nadvahy, ak nie viac. Miriam - ja viem len jeden zaruceny recept (opakujem si ho stale, ale nedari sa) - nezrat a cvicit. Tvrde, ale pravdive. Inac uz si nam tu chybala 😀

Baby moje zlate, vsetkym vam este raz dakujem za priania, dostala som kvetinku crepnikovu, kvetinky do vazy, sladke (v duchu vyssie uvedeneho to zozeriem a ani zadkom nepohnem 😀 )

babulka
5. dec 2007

Ikke - motto mas kvoli Monty Python? ja ich mam velmi rada 😀

babulka
5. dec 2007

Miriam, mozno by si mala skusit endokrinologa a interne vysetrenie skor, ako sa obratis na dietloga. Lebo to moze mat rozne priciny a na to treba komplexne vysetrenie.

zuzkafuny
5. dec 2007

BABULKA daj aj ty dáke motttttto... 😉

ikke
5. dec 2007

babulka, ano 😉 na montyphytonov nie som nijako mimoriadne vysadena, ale tento film mozem a ta pesnicka je moooc chytlava 😀

miriam, tiez si myslim, ze sa najprv porozpravaj so svojim vseobecnym lekarom, mal by ti vediet povedat, co dalej (ci dietolog, alebo nejake ine vysetrenia)

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
boska
5. dec 2007

ajoj katika/ cat, vau pekne moc pekne na to ze si ich zacala vyrabat prednedavnom myslim kochliky uz ma dobiehas hoci ja som ich vyrobila pocas celych 5 rokov len 8 heheh plus teda jeden obraz. A to visim este tebe jeden a jeden sa mu susi rozrobeny na parapete. 😎 ale najviac sa mi paci ten biely vlastne prvy v piaty v poradi ten je krasny naozaj je to moj styl..tak kedy dnes idete s robcom ozi bude tam teda mikulas hej lebo malemu to hovorim cele doobedie..

boska
5. dec 2007

boze tento posledny prispevok katika som ti napisala ako madar... no denis mi tu stale brnka do klavesnice hruza radsej uz koncim.

sue
5. dec 2007

Verulka, krásne fotky 😵 (mne osobne sa najviac páči tá prvá 😵 ) tatinko bude mať radosť istotne 😵

verulka
5. dec 2007

sue, dakujem 😉 pls, ty si malovala postielku, sa mi zda...neves mi poradit, kde mam kupit vhodnu farbu- rozhodla som sa ozivit tu nasu staru 😉

megg
5. dec 2007

Verulka, prekrásne fotečky...ste tam všetci kráásnunkí, tá prvá je "úplnežebomba" 😵

megg
5. dec 2007

aj ja také scéééééém 😔

sue
5. dec 2007

Verulka, my sme kupovali v Baumaxe - normálne farby určené na detský nábytok a teda zdravotne nezávadné...
(ale viem, že mávajú aj v Hornbachu a v Kike občas...)

megg
5. dec 2007

Baby, chystate sa na to stretko dnes?

janetka
5. dec 2007

miriam: v kosiciach nie je to studio kompliment? nechcem robit reklamu, ale ja som tam chodila a to bolo jedine studium na cvicenie a stravu, kde ma kontrolovali,cvicili so mnu, kde sa mi podarilo fakt schudnut... odporucam! pozri na nete

janetka
5. dec 2007

baby, uz ste dali svoje deti na normalne lyze s lyziarkami? ak ano, tak v akom veku? my sme dnes kupili lyziarsku vystroj, neviem,ci to neni skoro

megg
5. dec 2007

janet, tak optimalne su asi tri roky na zaciatok lyzovania.

tilly
5. dec 2007

janetka a to kedy ste stihli? či števo kúpil?

inak je super počko, nepôjdeme sa trošku skôr prejsť? prezvoň ma, keď sa jakub zobudí, nachystáme sa a pôjdeme, OK?

janetka
5. dec 2007

tilly: nasi v skalici zbehli do takeho obchodu, kde maju lyziarske veci a aj korculiarske, ale uz pouzite, ale tak topanky salomon c.28-31 pekne ciernocervene ako nove za 500 .. no nekup to, celkovo to vyslo na 3 litre komplet

janetka
5. dec 2007

megg: no postavou je nas kubik ako 4rocny, tak snad to zvladne 😝

janetka
5. dec 2007

tilly: dosla ti mms? som ti poslala mna v tom mikulasskom oblecku

janetka
5. dec 2007

ja som rozmyslala, ci nepojdeme do toho mesta peso s detmi ... ze by nas potom mohol stevo zobrat domov... okolo piatej, pol siestej

tilly
5. dec 2007

janetka, nie 😲 😠

išla by som aj pešo, ale vieš, jakub ťa bude držať za ruku, len mne domčo zdrhne, môžme ísť tak, že jakub pešo a domčo v kočíku...

cat
autor
5. dec 2007

boska 😀 fakt jak Madar, vobec neviem ktory myslis 😀
megg, my sa chystame na stretko 😉 a vy?

sweetienka
5. dec 2007

megg, aj my prideme na stretko 😉 a vy pekne dojdite tiez, dufam, ze aj mrenka s Lili pridu 😵 na vsetkych sa velmi velmi tesime 😉

sweetienka
5. dec 2007

a skor som zabudla, verulka, krasne fotecky 😵 tatino bude ucite prijemne prekvapeny