Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

cat
autor
13. sep 2007

dik barunka, tak potom cakame na info 😉

cat
autor
13. sep 2007

este som chcela, mercy, napisala si velmi pekny clanok o Dorotke, prave mi ocino doniesol novy Zivot.. 😎

tilly
13. sep 2007

baby, takže pôjdete v piatok na vinobranie? alebo v sobotu, kedy si teda dáme to burčiakstretko???

megg
13. sep 2007

ajojte, dnes sme to ZOO zrusili. Lebo bola riadne hnusna kosa doobeda 😔

mercy
13. sep 2007

Jéj, ďakujem Cat.Dorotka je úžasná,taký smejko,ako Riško🙂A má skvelú mamu, fakt klobúk dole🙂

certica
13. sep 2007

babule, neviete kedy je vinobranie v pezinku?

megg
13. sep 2007

Nie je ten clanok aj na nete? Ci iba v print verzii?

sranda
13. sep 2007

mercy, aj ja som si to prečítala, to je kúzelná rodinka, dobrá práca mercy, ja som si aj poplakala. A Dorotkina mama je kočka ako bič, dobrý fejs do reklamy, hneď by som jej u nás založila kartu 😉 .

kati, jasnéééé oslávenkyňa rozumiem, budeš mať v sobotu plné ruky práce....tak ti možno nevyjde prísť. neva, tak niekedy inokedy. inak pekne ti vyšli narodky na sobotu.

tilly, my ideme v sobotu.

megg
13. sep 2007

Aj my ideme v sobotu. Tipujem bud tesne pred obedom alebo az okolo 14tej.

Srandi, tak ty si bookerka? 🙂 🙂

tilly
13. sep 2007

tak v sobotu???
poobede? my až poo, ale krpec spí tak do tej tretej niekedy štvrtej, tak najskôr o 15.00

megg
13. sep 2007

No tak si dajme, ze o 15.00 h stretko.

tilly
13. sep 2007

OK, a kde? pri kolotočoch?

megg
13. sep 2007

Yo 🙂

tilly
13. sep 2007

OK a kto príde?

sranda
13. sep 2007

megg, nie nie direkt bookerka nie som, ale popri inom aj to robím. Teda teraz nie, som na MD
aj my to stíhame tak na tretiu, a mozno tam budeme aj skôr.
megg, tilly, mobily na vás mám, tak vám crnki, keby som vás nevedela nájsť.

cat
autor
13. sep 2007

ja sa urcite aj v sobotu budem motat niekde po Vinobrani, len neviem takto dopredu povedat cas...hadam sa tam stretneme viacere 😉

cat
autor
13. sep 2007

mercy, ja dorotku sledujem tu na MK a Riu neskutocne obdivujem. tento album maju ozaj krasny, videli ste?
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

sranda
13. sep 2007

cat, ten fotoalbum má prekukaný odpredu, odzadu, Dorotka je veľmi spokojné dieťa a som rada, že je o ňu perfektne postarané. Má také zázemie........! A Riu odniekal poznám, len neviem odkiaľ, už dlho mám chrobáka v hlave, možno mi mercy pomôže 😉 . o.k. tak v sobotu sa vidíme.

ena
13. sep 2007

megg; ja som aj rozmyslala nad tou ZOO, ale my sme boli rano v podunajskych biskupiciach na kontrole, lebo malemu robili tuberkulinovu skusku, kedze nemal reakciu na TBC ockovanie po narodeni.. v pondelok ho testovali a dnes sme boli na kontrole, ale ze je to OK a nebolo treba preockovat.. tak sme hned skocili ukazat sa aj nasej dr... a kedze sme boli busom a bez kocika, tak som mala dost 🙂

My sme stretli Amiu s Dorotkou pred pad mesiacmi nahodou v Poluse, tak som k nim nabehla, ze sa pozname z MK 🙂 Malicka je fakt zlatucka.

inak, baby, nakoniec bude na tom vinobrani vacsia ucast ako na MK stretku 😀 .. takze na vas treba tak, burciak a dojdete aj do sadu JK 🙂

cat
autor
13. sep 2007

no baby u nas u je uz Vinobranie v plnom prude, prave sme sa vratili, Tomikovi ako pravemu Racanovi sa moc pacilo 😀 😀

mrenka
13. sep 2007

srandi,ria chodila na pravo,ja ju poznam odtial,ona je takaaaaa kocka 😵 😵

cat
autor
13. sep 2007

mrenka, ty si ktory rocnik prosim ta?

mrenka
13. sep 2007

cat,ona je starsia,ale sme sa stretavali na chodbe a v husi(v kryme),si ju pamatam,je strasne zlatucka 😉

cat
autor
13. sep 2007

no lebo aj mne je povedoma..som si myslela ze sa mylim..je velmi pekna ale hlavne na nej obdivujem ten jej optimizmus, silu ..nikdy som nikde necitala ze by sa na nieco stazovala, kym my co mame zdrave deti tu veselo prizname ze nam obcas tecu nervy 😀 😀

sranda
13. sep 2007

no ona je skrátka kosť, mňa úplne strčí do vrecka, ale stááááále pátram a lovím v pamäti, odkiaľ ju poznám, na právo som nechodila, neviem či nie z detstva, alebo či nie je original z Dúbravky....

sranda
13. sep 2007

utekám dať malú spať, teraz sme prišli od sesternici a to je Peťa od 11:30 h. hore, takže slušne ťahá.

mrenka
13. sep 2007

cat,no moze byt,ze zo skoly 😉 a veru mas pravdu,je to skratka supermamca 😵
no a veru,mne tecu nervy casto 😀 😀

megg
13. sep 2007

Tak konecne som si to precitala aj ja.
TO mercy: vidno, ze si profesional, fakt klobuk dolu, krasne je to napisane 😉

TO maminka Dorotky: mam dve slova na to vsetko: s i l n a o s o b n o s t 😔 Ma moj obdiv, aj s tou skolou ako sa rozhodla. myslim, ze je fakt pozehnanim pre Dorotku mat taku maminku! a tiez aj ocina, dedkov babky a rodinu 🙂

sweetienka
14. sep 2007

ahojte maminky 🙂
babulka, gratulujem k novemu byvaniu, nech sa Vam tam zadari aj mimi, dievcatko 🙂 cukrovinky cierny princ dodam ja 😀 ozaj a ako reagoval Matik na novu izbicku?
ena, no nabuduce sa ozvi, ked budes mat cestu do biskupic, mohla si nas prist pozriet 😉
baby, ak bude pekne a pojde sa do zoo pocitajte s nami
aj na vinobranie sa chystame, v nedelu budeme v raci urcite a ak vsetko dobre dopadne prideme aj v sobotu, tak dufam, ze sa uvidime 🙂

ervotoc
14. sep 2007

oo Snilko tfuj,tfuj,tfuj....nech ste uz dve holky v rodine 😉 u nas je termin 22, 😝