Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

megg
15. sep 2007

mamuli, fotecky ti poslem, resp. nahodim niekedy zajtra alebo pon. lebo mam nestihacky 😔

mrenka
15. sep 2007

cao,mamci,oki,ja ti tiez poslem,ale vkuse mi pada net,tento cez kartu je uplne nahovno,tak mi to robi dost problem,kym sa mi nacitaju tie fotos,budem skusat..

jeeej,cat,krasne narodeniny,hlavne nech sa ti splni vsetko,co si zelas... 😵

sylvie
15. sep 2007

cat, vsetko najlepsie 🙂

sweetienka
15. sep 2007

cat, dufam, ze je Ti uz fajn, mne tiez na tom slnku nebolo najlepsie, hlavne po kolotocovani 😀 a aj tak sme Vas straaasne radi videli 😉
srandi, mas pravdu, vyskovy rozdiel bol evidentny 🙂 ale bolo to mile stretnutie 🙂 aj tie nase baby boli rozkosne 🙂 Petka je velmi sikovna, super veci ste ju naucili (ta Sindlerka tak to je svetove)
skoda, ze sme sa nestretli viacere, ale bolo tam strasne vela ludi tak sa ani necudujem, ved si to vynahradime inokedy

tilly
15. sep 2007

no, bol tam nátresk

zuz11
15. sep 2007

jej niekto tu ma narodky 😀
cat vsetko naj 😉 uzi si to a oslav to poriadne 😉
jaj sa ma ani nepytajte ako dopadlo moje dnesne pecenie 😀 idem radcej zalahnut 😀 🤐

verulka
16. sep 2007

at, vsetko naj k narodkam- i ked trohu neskor 😉 a riadne ste si pripili na vinobrani aj za mna- mne to asi na dlhsi cas opat nehrozi. 😎
ja som sama doma, som tak pekelne unavena, ze som nezvladla ist na vylet...Ale musim nazbierat sily na tyzden 😝 😝

certica
16. sep 2007

verul, ja som si vcera dala decko burcaku a mala som to vsade - od noh az hore, hlavne v bedrovych klboch 😀 , kebyze ho nezajem loksami, asi ma odnesu 😀
len pekne oddychuj, ja som si robila kupel na nozky, maly spi, drahy pracuje na druhom PC

sranda
16. sep 2007

babule, my ideme aj bud. vikend na vinobranie do Pezinka pre zmenu 😉 . Lebo Petrinej krstnej to časovo nevyšlo a Pezinok má bližšie. A nakoniec tento typ výletu sa nám veľmi zapáčil. Ja som po ceste domov popíjala burčiak a potom som nevedela z auta vystúpiť, manžel hneď išiel preč, ledva som okúpala malú. Ale hneď zaspala, dobre sa vyjašila na kolotočoch.
cat, kebyže nespomenieš: "baby, pozývam vás k nám do Rače na vino...", tak by nás ani nenapadlo tam ísť. bolo naozaj fantasticky a teším sa zo stretka zo sweetie.
tilly, a čo bude vo štvrtok?

ena
16. sep 2007

verulka: 😉

tilly
16. sep 2007

my pôjdeme tiež do PK na budúci týždeň, naši bývajú v Limbachu, tak sa na nás mama chystá 😀

kattum
16. sep 2007

Ahojte, blbne nam net, tak aspon tu od kamosky vas zdravim a prajem Cat vsetko najlepsie k 30. narodeninam. Kati, len teraz vraj zivot zacne, tak si tu oslavu poriadne uzi!

Verulka, supeeer, gratulujem, tesim sa s tebou, to je mila sprava!

sue
16. sep 2007

Veruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Cat, opozdene, ale predsa, srdečne blahoželám 😵

aktak
16. sep 2007

cat blahozelam aj ja 😉
verulka to je uzasne, nech sa vam dari obom, gratulujem 😵

snilko7
16. sep 2007

cat aj ja gratulujem k narodkám 😉
verulka čo to vidím.....gratulujem a zelám krásne tehotenstvo 😉

sranda
16. sep 2007

verul, no ja sa pototototototo, gratulujeme a prajeme noproblem tehu. Ale ty si už ťažká profíčka, takže nemám obavy 😉 . Inak Petra je 3.5. narodená a si pamätám, že 14.9. som išla na prvý UZV a bola som v 8 tt.

dnes poobede sme zažili ďalšie "vinobranie" pri Auparku na tom ihrisku bolo milion deti, taký nátresk že až.

tilly, možno budeme mať viac šťastia a stretneme sa 😎 .

kattum, ozaj a ako to tam vyzerá? chlapček, alebo dievčatko?

sranda
16. sep 2007

barun, pekné fotky ste urobili Simonke. Tá, kde je so šiltovkou v teplákovej súpravičke nemá chyby. Tvári sa veeeeeeeeľmi dôležito, keď jej tatino sms-kuje. Kde ste boli na tom ihrisku? Celkom fajn......

mrenka
16. sep 2007

verulka,waaaw,blahozelame 😵 😵 😵

verulka
16. sep 2007

Dakujem babulky 😵 ako vzdy tak aj teraz to prislo ako blesk z jasneho neba. Uplne necakane. Aj som sa na zaiatku zlakla.
Zatial sa mame uplne super, len som hrozne unavena (ale myslim, ze to nie je len z tehulkovania). Dnes som ani na vylet nesla.A mam uz riadne brucho 😕
Snilko, ty koncis, ja zacinam 😉 uz sa tesim na fotky malej Kristinky

snilko7
16. sep 2007

verul pekne si to napísala, že ja končím...no mohla by som...zajtra ráno nastupujem do nemocnice, ale ešte sa tajne spolieham na dnešný večer 😅

bzuco
16. sep 2007

verulka, blahoželááááááááááááááááám 😵 😵 😵 😵 😵
tak sa ti predsa želanie - mať 4. bábo splnilo
teším sa s tebou 🙂

verulka
16. sep 2007

bzuco, diky 😉 budeme mat zaujimave studium 😉
Snilko, drzim vsetky palce co mame doma, neh sa pusti samo 😉

snilko7
16. sep 2007

verul vďaka, však dneska je deň D...sa vraví že do nového domu do roka a do dňa nové bábo 😉

bzuco
16. sep 2007

to budeme
ale neboj...to zvládneme, no nie? 😉
hádam nie sme nejaké béčka 😉

bzuco
16. sep 2007

decká budú mať doma živú bábiku 🙂

mimi
16. sep 2007

verulka, wou, cakate babetko, gratulejeeeem !!!

bzuco
16. sep 2007

aby ste to mali spravodlivo - Andrejke prajem sestričku 🙂

megg
16. sep 2007

verulka, pridavam sa ku gratulantom, krasna news 🙂 Tak sa hlavne opatruj.

no babulky, kto dalsi prinesie krasnu spravicku? 😉

tilly
16. sep 2007

verulkááááááááá, no gratulujem 😀 jej, teším sa a strašne závidím, my stále nič ☹ 😢 som dostala pre istotu o tri dni skôr, asi aby som si nerobila nádeje... muž ma presviedča, aby sme to skúšali ďalej, hlavne teraz keď som na ebay vyhrala kočík svojich snov vhodný od narodenia, ale ja neviem, ja na to už nemám silu...

verulka
16. sep 2007

tilly, ja suhlasim s muzikom, pekne pokracujte v snazeni 😉 potom ta budem obtazovat o radu s kocikmi (ale dufam, ze osobne). Ja mam z toho trochu paniku 😝 a snad ajspolu kocikovat 😎
megg, dakujem, no a setrit sa pokusim 😅