Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

tessa
25. mar 2008

Silvi gratulujem k tretiemu drobcovi 😅 😉 😉
Hlavne aby ste boli zdravi vsetci traja 😉

certica
25. mar 2008

silvi, mas moj obdiv a gratulujem 🙂

tilly
25. mar 2008

teda silvi 😲 gratulujem, no ja len zíram, tretie kolo? my sme nestihli ani to druhé 😀
gratulujeme aj dano pozdravuje 😉

mrenka
25. mar 2008

silvinka,blahozelame 😵 😵 😵 😵 😵

kattum
25. mar 2008

Silvinka, blahozelam! Mne tretie kolo ani nespominaj! Konecne sa tu vdaka tebe rozprudila debata.
Tessa, Certica, ved vy uz skoro rodite, tak drzim palce a prajem Vam nech rodite tak rychlo ako ja!

tessa
25. mar 2008

kattum, dik, ja idem v nedelu rano, caka ma sekcia...ale uz budem mat po tom 😉

ena
25. mar 2008

silvinka: gratulujem, o chvilu ti nebudeme stacit 🙂) Ale dobra si, kazde kolo zacinas ty 🙂))

zuz11
25. mar 2008

aj ja sa uz konecne verejne mozem pogratulovat 😉 takze silvi drzte sa, uz sa tesime na dalsieho Drobca 😉

tessa
25. mar 2008

zuzi a ty by si mala dobehnut druhe kolo aspon 😀

zuz11
25. mar 2008

tessa ale ja som to prve mala omeskane a sekcou 😀 lekar mi kazal aspon 2 roky rozdiel 😀 ale ja si chcem najskor vychutnavat Hanku a od januara planujem navrat do prace 😀 🤐

tessa
25. mar 2008

ty si rodila sekciou Hanku?? to som ani netusila... 😕 Lekari toho nakazu... 😀

zuz11
25. mar 2008

tessa, no jedine Hanku kedze ine dieta nemam 😀 , hej rodila som neplanovanou sekciou, lebo nie a nie sa otvorit 🤐 ja som bola 3 stredy na porodnom stole a na tretiu stredu mi pustili aj vodu davali do zili a nic.. tak sup pod noz 🤐
ja toho mojho Dr. pocuvam bo mu doverujem a ja druhe planujem asi tak o 3 roky 😀 🤐

tessa
25. mar 2008

zuz, no nieco podobne s tou sekciou ako ja..tiez som na 2x rodila Matka... 😖
No teraz planujem na prvykrat sup maleho von 😉

certica
26. mar 2008

zuz, no ja mam silnu predtuchu, ze taky nejaky obdobny scenar to bude aj u mna 😅

verulka
26. mar 2008

certi, no isto...to nechas slasti prirodzeneho porodu len pre mna 😀 ?

ikke
26. mar 2008

silvinka, gratulujem 😵
no a na nas vecne stare vrazdy asi naozaj zostane len porodit rovno tie stvorcata... 🤐 😀

cat
autor
26. mar 2008

Silvinka, gratulujemmm 🙂
to je pekne ze zacinas uz tretie kolo, som zvedava co sa tu teraz spusti 😀

silvinka
26. mar 2008

dakujeme vsetkym 🙂

babulka
26. mar 2008

Silvinka, gratulujeme. 😵 😵 😵 a prajeme krasne a bezproblemove tehotenstvo 😎

verulka
26. mar 2008

ja planujem len sledovat, co sa tu bude diat z povzdali 😀 😀

barunka
26. mar 2008

silvinka, gratulujem. a máš môj obrovský obdiv. držím palce, aby bolo všetko v pohode a detičky aby poslúchali ..

sranda
26. mar 2008

silvi, gratulujem, no klobúk dolu, si spustila tretie kolo 😉 . Som sem zavítala zas po 100 rokoch a aha ho aká novina! Veve musí skákať meter20 od radosti.

tilly
27. mar 2008

baby, suseda teraz rodí, tak sa teším, myslíte, že ju môžem teraz otravovať, že čo a ako? rodí v ružinove

sranda
27. mar 2008

no tilly, neviem neviem.... Ak ste si veeeeeeeeeľmi blízke tak why not. ale predpokladám, že mobil má niekde dole v taške....

sue
27. mar 2008

...ja som rodila s mobilom v ruke 😅

sranda
27. mar 2008

sue,...hm to je kuriozita.

sue
27. mar 2008

Sranda, no poslednú sms som posielala 0.25 a prvú 0.43... a Macko sa narodil 0.40 😅

tilly
27. mar 2008

inak suseda už porodila, za 1,5 hodiny bol miško (4 kilá) na svete 😀
tak dnes večer pijemeeeeeeeeeeeee 😀

kattum
27. mar 2008

Tilly to je parada, ze ste tam taka particka pri dome, same maminy a deti, ja som v Brne taka opustena, uz mi hrabe z toho ze sa len s Brunkom a muzom rozpravam.
Brunko sa nam konecne rozrozpraval, i ked len my blizki rozumieme, no je to obrovsky pokrok. Mozno je to i tym, ze teraz sme uz tyzden na Slovensku a pocuva len slovencinu.

tilly
27. mar 2008

domčo rozpráva také veci, že len čumíme, normálne si musíme dávať pozor pred ním

miška sme už zapili, poriadne 😝 , tak som zvedavá na tú opicu 😝