Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

geegee
22. jan 2008

aktak, ty to mas pestre 🙂 Stale sa nieco deje 🙂

Ja som sa vydavala ako 27 rocna, prve dieta mala v 28 rokoch a druhe budem mat po 30. POdstatne je, ako to citim ja a nie okolie - ci si mysli, ze je spravny vek na dieta 😉

tilly
22. jan 2008

pozri, keď budeš mať dieťa skôr, tak ti skôr aj odrastie a môžete chytiť s mužom druhú "mladosť" 😀
budete mať 30 a môžete sa zas flákať po diskotékach, deti už budú veľké na to, aby chodili na víkendy k babke 😀

zuz11
22. jan 2008

asi nahoda je blbec ale napodobne, v 27 vydaj, 28 porod a o mesiac sfukujem 30sviecok 😀

ena
23. jan 2008

aj ja sa hlasim ku kattum, zuz11, susike, teda 30 tnickam 🙂 , v 28 prve babo ( den pred 29 narodkami 😉 ) , v 30tich druhe babo ( mesiac pred 31 narodkami 🙂 )

verulka
23. jan 2008

zuiz, my nie sme dobri v planovani rodicovstva 😀 vedela som chcem viac nez 2 deti, ale ani vo sne by ma nenapadlo, ze to bude nakoniec takto...ale som brutal happy
No a u mna je "harmonogram" takyto:
17r- 1.porod, 18r- matura a svadba, 19r. 2.porod, 21r- 3.porod, 22r- nastup na VS, 27r (cochvilka) 4.porod a statnice 😉 nuz a potom mam etse kadejake plany 😀
Tilly, ja sa tiez tesim na 2.mladost 😀 a este na to aka budem sexy babka 😎

cat
autor
23. jan 2008

ahojte tak to uz neviem ci je ozaj nahoda 😀 ale ja detto 27 svadba, 28 prve mimi a po 30 teraz 2.mimi. Akoby sme sa tu dohodli 😀

verulka,to si pis ze budes sexi babka 😀 ja zas budem babka cestovatelka, zoberiem batoh a pojdem vsade tam kam nestihnem s deckami ist 😎

tilly
23. jan 2008

verulka, ja chcem byť tiež sexi babka 😀
po druhom odkojenom dieťati si dám urobiť prsia, prefarbiť sa na blond, strašne schudnúť a byť konečne zas kočka 😀 a to si chcem držať až do babkovania 😀

cat
autor
23. jan 2008

tilly, potom mozme chudnut spolu a ja si dam este aj odsat tu velku rit co sa v nasej rodine dedi. fuuj, ale sme povrchne 😀

verulka
23. jan 2008

Baby, zase....vy ste uplne strelene...ale aspon je zabava 😀
a vsetky vas berem do klubu sexi babiek 😉

ena
23. jan 2008

tilly: a potom budes chodit na prechadzky s vnucatami a vsetci si budu mysliet, ze to su tvoje deti 🙂

sue
23. jan 2008

...no nedá mi, musím sa pridať k sexi babkám 😀 Cat, u nás sa nededí tlstá riť, ale tlsté stehná 😝 bléééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé 😀 takže ja budem musieť odsať tie 😀

ena
23. jan 2008

aha, co som tu nasla 🙂 tak pospominajte 🙂)
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

siskatan
23. jan 2008

ak sa vam mozem pripliest do statistiky (deti spia, tak surfujem 😀 ) casto si Vas citam, no nestiham prispievat, ale ved ma hadam trosku poznate 😉 tak svadba 29, 1.dieta 30, 2. dieta 32 ... takze vsetky budete sexi babky urcite 😎 a hadam sa aj ja pridam, ked stratim tieto michelinky okolo pasa 😠

cat
autor
23. jan 2008

boze eni,dik za ten link, to uz ani neni pravda..pripada mi to tak davno... 😵 😎

kattum
23. jan 2008

To su krasne fotky, to boli malicki! Aj ja sa uz tesim na sexy obdobie v 35, budem mat 50kg, kostymik, kabelku, super rozbehnutu firmu a karieru, plastiku predpokaldam po druhom porode i tam dolu...

mixka
23. jan 2008

baby, sa mi pacia vase vizie do buducnosti 😀 😉 v kazdom pripade vam to velmi zelam 😵

sue
23. jan 2008

Eni, to je to megastretko v júli 2006 v Prešporskej, že? 😵

tilly
23. jan 2008

a ja si dám odsať brucho, u nás sa dedí hrozné brucho 😀

jeeej, eni, to bolo krásne, ale vtedy strašne vyčerpávajúce, lebo domčo začínal chodiť...

tilly
23. jan 2008

jej, domčo bol taký buclatý 😀 sranda, ako tie decká schudnú a vytiahnu sa 😀
inak za dva mesiace mi narástol dva cenťáky

certica
23. jan 2008

ok, ja sa pripajam k tej rekonstrukcii prs a vymene noh 😀

ena
23. jan 2008

sue: ano, leto 2006

zuzkafuny
23. jan 2008

VERULKA... máš tri dietky, štvrté na ceste, za chvíľu končíš vysokú a na nete si takmer každý deň... ako to prosím ťa stíhaš??? Máš môj obdiv.

Tie fotky čo máte zo stretka sú super 🙂
Inak ja prvé v 20, druhé takmer 32 a.... ďalej neviem 😀

katiatko
23. jan 2008

Ahojte babulky 🙂
...som tu zavitala po straaaasne dlhej dobe 😎 A co nevidim, Ena, ta ma uz druhe babatko a tiez, co som postrehla, Cat a Kattum cakaju babatka....to je fajn, gratulujem vam babenky a zelam fsetko dobre 😵 🙂 a zdravucke babatka 😵 😵 😵
My tiez cakame babatko, koncom marca, TP mam 30.3. 🙂
Fsetky vas pozdravujem a zelam fsetko len to naj..............obcas tu nakuknem a pridem vas okuknut 😉 papa

cat
autor
23. jan 2008

katiatko ahooj, no gratulujem, vidim ze budete mat opat chlapceka 🙂

barunka
23. jan 2008

kočky, začnem mať mindráky. všetky tehu a ja nič 🙂 😀 😀 😀

katiatko
23. jan 2008

ano, xlapceka 😵 dakujem cat
barunka, neboj, ti pride ftedy, ked to budes mozno najmenej cakat 😎

verulka
23. jan 2008

kattum, ja nema plastiku nicoho po troch a asi to tak ostane aj po stvrtom 😀 vsak ja som sexi aj bez toho- teda pre toho mojho...okrem toho, ja budem musiet zarobit strasne prachy, ale vsetky oplieskam len za stravu 😝 vsak ak mi ti moji chlapi v puberte zacnu zrat ako ich tato, tak zbohom...alebo si zriadim restiku a tam budu mat VIP vstup 😉
u nas sa dedi vsetko mozne, ale ja som genetika dala zbohom a raz sa mi to podari 😀
tie fotky su uplne brutal...strasne ten cas leti...
zuzka, ja som na nete v praci 😅 a vecer, ked vyhodim muza 😉 ...ale to sa tyka zimy...v lete musim ficat odkedy je svetlo, dokedy je svetlo 😉 nastastie moje telo pochopilo, ze spanku je nedostatok a tak sa uspokoji s nizzsim prisunom 😀

mixka
23. jan 2008

jeeej cat, zase mas fotku v pase a albumik... sa tesiiim 😵

tilly
23. jan 2008

barunka, je to tu strašné, že? 😀

cat, tak simonka alebo filip?

ena
23. jan 2008

No baby zatial jednodetne, sup sup, nech ste dvojdetne a potom tusim silvinka (ta bola prva) moze zacat tretie kolo 🙂 🙂 .. my by sme brali este babu 🙂