Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

ena
21. apr 2008

sue: my mame tuto a filip vyzera byt s nou spokojny 🙂 http://www.enikibeniki.sk/pre-deti-autosedacky/...

ena
21. apr 2008

a na 9--18 ( resp. 0-18) je concord ultimax, ta sa da otacat proti smeru jazdy do 9 kil a potom v smere jazdy.. mys me ju pozerali, ale v case , ked sme ju kupovali, uz filip 0-9 nepotreboval a bola mu vtedy tak akurat, sedel tam ako v kresle 🙂 tak sme radsej kupili trimax.. a este aj potah mu manzel vybral ako do formuly 🙂

sue
21. apr 2008

Ena a tá vaša stála koľko?

ena
21. apr 2008

sue: tak to teraz presne neviem. ale bola dost draha.. skusim pohladat blok.. ale potom sme ju videli v neckerman katalogu ( ked uz sme mali kupenu) a bola o par tisic lacnejsia.. pri tych sedackach su tusim ceny rozdielne aj v zavislosti od potahu.. idem pohladat blok 🙂

tilly
21. apr 2008

mne sa najviac páči maxi cosi a recaro 😉

sue
21. apr 2008

Ena, to hej... čo som dnes googlila, tak som našla fakt aj 2000 rozdiely 🙄 a navyše čo pozerám a počúvam od známych, eniki-beniki je dosť drahý obchod 😒 aj keď nie až tak ako predeti 😝
Tilly, mne tiež 😀
(a ďakujem za všetky IP - tiež by mi mohol prísť do IP správne čísla na loto, aby sme si potom mohli kúpiť všetko aké chceme 😵 😢 😀 )

ena
21. apr 2008

sue: my sme nekupovali z eniki, ja osm sem hodila tento link, lebo bol prvy co som vyguglila pri tej sedacke.. my sme z bebety kupovali ale bebetu uz zrusili.

maxi cosi mame vajicko, to je fajn, lebo sa da nakliknut na konstrukciu Quinny trojkolky.

certica
22. apr 2008

caute babule, dodatocne dakujeme za gratulacie a tesime sa na dalsie babena 😎 . to nase je zatial az moc dobre 😀 , nechcem to zakriknut, ale nebudem sa hnevat, ak to takto zostane. no a hrozne sa podoba na vikiho, co sa mi v prvy okamih vobec nezdalo, ale teraz uplna kopia, este aj rovnake grimasy struha 😀

cat
autor
22. apr 2008

certica maly je krasny 😎 citala som, ze si mala spinal a vsetko v pohode, az mi je luto ze mne zase nanutia narkozu 😢
rozmyslam ze normalne pojdem k ortopedovi po posudok,ze ci je ta skolioza ozaj taka, ze je spinal vyluceny 😠 ale to je este daleko..

tessa
22. apr 2008

cat, pri skolioze je fakt tazko napichnut spinal...
Som si teraz uzila, ked mi ho pichali...a to ani skoliozu nemam...proste sa nevedela trafit anesteziologicka...az na 6x sa jej to podarilo.. Uz mi chceli dat narkozu uplnu, len ja som jedla 4hodky pred sekciou...tak sa trapila a trapila aj mna... 😖

certica
22. apr 2008

cat dakujem, ja mam tiez skoliozu a anestozka zahlasila, ze pekne dokrutenu mam tu chrbticu a aj napriek tomu nebol problem

cat
autor
22. apr 2008

hm tak asi vsetko zavisi od sikovnosti anesteziologa..uvidim,ale narkoza je hnusna, hlavne to prebudenie a natiahnute vsetky svaly a ja jej este "dakujem" aj za zlcnikovy zachvat 😒

tessa
22. apr 2008

nepoznam stav po narkoze, ja som mala 2x spinal..
Cat a kde sa chystas rodit?

ena
23. apr 2008

Najnovsie spravy: Verulka je uz 4. nasobna mamina, Ronald 3800 g/52 cm sa narodil dnes rano (5:50 hod ). Obaja su v poriadku. Takze GRATULUJEMEEEEE 🙂

arabeska
23. apr 2008

verulke gratulujeme 😵

kattum
23. apr 2008

Jeeej, verulka, gratulujeme, aj tie miery jej zase vysli, vsetky deti ma cca rovnake!
Certica, vita, nech je Martinko stale dobrucky ako pises, ja si neviem Risulka vynachvalit. Vsak to vsetko ide viac v pohode, uz si skusena mamina, ze?

cat
autor
23. apr 2008

tessa- na Kramaroch 😉

verulka, moc moc gratulujemeeeee 🙂 🙂 🙂

mixka
23. apr 2008

verulka, gratulujeeeem 😵 velmi sa tesim s vami a zelam vsetko naj naj naj 😵

tilly
23. apr 2008

jeeee, gratulujem 😀

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
certica
23. apr 2008

verul, aj ja sa pridavam ku gratulacii 😵 , koli tomu som zapinala PC 😀

snilko7
23. apr 2008

ahojte, konečne mám času aj ja tak môžem aj ja zagratulovať:
certica tebe k Martinkovi - je krásnučký, Paťko vraj chce tiež takého bračeka 😝 jasné že na to musí rýchlo zabudnúť 😀 😀
no a verulke tiež gratulujeeem 😉

certica
23. apr 2008

dakujeme, snilko patkovi poslem vikiho, dost mi to pomoze 😀

snilko7
23. apr 2008

certica...to sa ale najprv odsťahujem ja 😝 mám čo robiť s dvoma deťmi a hlavne ak má Paťko ten svoj "deň"...zrovna včera sme ho prekonali, večer som už bola na blázinec 😕 ale od septembra to istí škôlka...len dúfam že mi ho odtiaľ nepošlú domov 😀

emjee
23. apr 2008

gratulujem vsetkym cerstvym maminam 🙂

aktak
23. apr 2008

verulka gratulujem 😉

cat
autor
25. apr 2008

pozeram ze dnes je Mareka, tak Ena, vsetko naj..malickemu k prvym meninkam 😉 😎

tilly
25. apr 2008

marekovi všetko naj 😉

ena
25. apr 2008

Marek dakuje 🙂

kattum
25. apr 2008

Jedno dieta nam prave odviezla babi do BA, tak tu budem castejsie!