Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

snilko7
11. sep 2007

no vyzerá to tak, ja už som si včera dala aj horúci kúpeľ...som myslela že sa v tej vode uvarím a ona nič...ale fakt už by mohla von, lebo Paťko sa ma už každé ráno pýta, či už vyšlo bábetko a vždy ostane taký sklamaný, keď mu poviem že nie 😅

eta
11. sep 2007

jeej snilko,ako rychlo to ubehlo, si este pamatam ako ste tu s barunkou rozoberali tvoje pociatocne teh. priznaky a uz aj ides rodit 😀 tak nech ta uz Kristinka netrapi a cim skor bez okolkov nech k vam uz zavita 🙂

snilko7
11. sep 2007

eta ďakujem...dúfam že to fakt bude už čím skôr...a potom si možno budem hovoriť aby sa vrátila do bruška 😀 😀

cat
autor
11. sep 2007

ale nieee snilko, a potom, ako skusena mamina uz isto ovladas finty ako prejst vrieskajucemu uzliku cez rozum 🙂 😀

snilko7
11. sep 2007

cat nooo...len rozdiel bude v tom že teraz budem mať ešte popritom vrieskajúcom uzlíku aj jedno tvrdohlavé trojročné chlapča 😅

cat
autor
11. sep 2007

a mozno sa Patko v tomto zmeni, bude hrdy ze bude velky brat 😉 🙂

mrenka
11. sep 2007

babulka dodatocne gatulujeme k novemu byvaniu,nech ste spokojni 😵

snilko,tej kristinke je dobre u maminky 🙂

mrenka
11. sep 2007

cat a supeeer,dalsie bejby,nech sa cim skor podari 😉 😉

my ideme na dovcu 26,huraaaa,ja sa taaak tesim 😵 😵 😵 😵 😵

cat
autor
11. sep 2007

mrenka, idete so Lesnej?
Baby ak by ste vedeli poradit co kupit najlepsej kamoske k 30tke, tak piste, ja som bezradna 🤐

mrenka
11. sep 2007

cat,nie,do lesnej ideme az 9 okt.aj so svokrovcami 😒
teraz ideme no kos,tak sa tesiiim,bola super eksn na nadherny hotel,tak som hotova jak male deco 😀
ozi,zajtra alebo vo stvrtok chceme ist s megg do zoo,nepridate sa?

pindula
11. sep 2007

ahojte devy.... 🙂 ...ja viem, ze maminka nie som, ale aj tak som vas chcela pozdravit 😉

mrenka
11. sep 2007

lin,ajooooj,ty si cestny clen tejto temy,vsak to predsa vies... 😵 😵 😵

cat
autor
11. sep 2007

mrenka dikk, my sme boli v nedelu s boskou v zoo a teraz ma zas Tomi teplotu, uz vcera mal, nechce ani jest a zo spanku mrnci, zas tie zuby 😠
Lindus, ahoooj 🙂

sranda
11. sep 2007

cat, píšem IP

sranda
11. sep 2007

cat a tá kočka čo bude mať narodky, je vydatá, slobodná, má deti........? Podľa tohto parametru sa lepšie radí.

mreni aj ja by hneď išla na dovču, supeeeeeeeer, parádne si oddýchneš, vypadneš z kolobehu. Do zoo? Radi by sme sa pridali 🙂 😉 .Zajtra mám ísť ku kamoške každú stredu máme sedan, ale až zajtra ráno mi to potvrdí, lebo malá sa jej zdá nejaká chorá a vo štvrtok idem k sesternici, ale až o piatej, tak aj vtedy by som mohla.

lindus, sem môžeš hocikedy zavítať.

megg
11. sep 2007

ajoj Lindus, ako sa mavas? 🙂
Ved podte s nami vsetky do ZOO óó...bude veslóóó ó ó...
😀

mrenka
11. sep 2007

no baby tak vo stvrtok doobeda ma byt uz pekne pocko,tak kto sa prida???

megg
11. sep 2007

maminy, ako ste na tom s plysovymi hrackami, davate ich deturencom, ci radsej nie?

mrenka
11. sep 2007

mamus,my ich mame plnu prdel,preco?

megg
11. sep 2007

mrenka, no ze ci sa nevytvoria nejake alergie alebo co. Oli zboznuje plysaky, a tak mi to vrtalo v hlave. Ci to iba malinke deturence?

mrenka
11. sep 2007

jaaaj,hm,no neviem... 😕 😕

sranda
11. sep 2007

megg, ja všetky plyšáky z času na čas periem. Kožná ma vystríhala, že je to veľké svinstvo pre pokožku, ale jej predtucha sa nevyplnila.
cat, toho fialkového barančeka čo dostala Peťa od teba zbožňuje, volá ho "budíííííííí". To je pre ňu baranček, ale to ešte nevie povedať tak to takto vyriešila.
mreni, idem kuki na to počko.

boska
12. sep 2007

katika ! halo som tu po sto rokoch !! 😝 tak uz mi ide pc. teraz ficim s krpcom kardiologovi tak sa ti potom ozvem co a ako . jo ?? ozi fotky su super konecne sem aj ja supnem nove fotos.. tak papapa boska

verulka
12. sep 2007

ahojte, tak ja som plysaky vyhodila, ked bol risko velmi chory. Teraz sa nam uz opat trohu nakopili. Ja ich periem pravidelne. Okrem toho, vzdy ked dostanu nejake nove, tak pretriedime (niektore odlozime, ine dame do vselijakych zbierok). Udrziavam kolobeh. ALe zase moji krpci nemaju taku srdovu hracku.

cat
autor
13. sep 2007

sakra boska, my sa miname, ja som mala vcera PC zas v oprave ☹
sandri, ta kamoska je slobodna mamicka 6r. skolacky, ale uz som vymyslela nieco, diky 🙂 ona je vlastne taka straka ako ja, takze sperk od swarovskeko je to prave 😀
Ja sice plysaky tiez periem aj davam do sacka na noc do mraznicky ale aj tak z nich nemam radost, to je ufulane kazdu chvilu..
Baby a isli ste ci pojdete dnes do tej zoo? Tomi dnes 1 krat nema teplotu ale von s nim este nepojdem 😔
Este kontrolna tazka: Snilko, si tu? 😀

sylvie
13. sep 2007

ahojte, ja len na rychlo..

aj ja periem plysaky pravidelne a tiez davam do mraznicky.. 😉

cat, uz sme sa zacali ucit na brusnych choreografiu na recital.. je to nastastie ta ista, co ste mali vy, takze mozem pouzit dvd z recitalu.. 😉 ozaj chystas sa na ten orientalny vecer co bude 22.9.? sakra, ja este neviem ci budem moct ist, lebo zrovna je vinobranie v PK a tam sa chystam uz od minuleho roka, kedy som nemohla ist.. 😉

sranda
13. sep 2007

do zoo by som hnedky zašla, ale na piatu som dohodnuta so sesternicou už týždeň, a ak by bolo stretko niekedy poobede, tak to sami vooooooobec neoplatí, Petra teraz spí, potom ide obed teraz chce vsetko papať sama tak to je ako za trest, tak sa narobím ako cez pracovnú sobotu. ale v sobotu do Rače sa chystáme tam isto prídeme. Tam bude nááááároda, asi si brnki na mobil. Hm, cat? O kolkej sa tam chystáte keď smiem vedieť? Na celý deň, či poobede? My sa prispôsobíme. Jaaaj veď je len štvrtok, dohodni sa s manželom a napíš mi jo? budem rada.

cat
autor
13. sep 2007

sandra, este neviem presne a ani s nikym som neni dohodnuta, zavisi od toho ako sa krpec vyspi a sobotu budem muset aj doma makat ako fretka, nedelu maju dojst svokrovci a svagor na oslavu..

sylvie, neviem ti povedat ci na ten vecer pridem ale skor nie ako ano, na recital ale potom urcite pridem 🙂

barunka
13. sep 2007

cat, snilko bola dnes v ružinove na poradni. Ak cez víkend neporodí, tak v pondelok o ôsmej ide na príjem.