Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

mrenka
4. nov 2007

vat,no aj ja mam take stavy,ale ne krv sa neviem vytrepat,ja posero a hypochonder,vsak co keby mi nieco nasli??? 😕 😕

mrenka
4. nov 2007

ze vat,boooze aka som trapna,netrafim ani pismenko na klavesnici,jeziiis,pardon CAT 😀 😀

tilly
4. nov 2007

ja odpadnem, moje decko už pol hodinu pozerá rozprávky... to tu ešte nebolo a dnes bol v divadle s našimi a vydržal celé predstavenie a plakal, keď sa to skončilo 😀

virginia
5. nov 2007

Tilly, na akom predstaveni ste boli? Na babkovom? Lebo aj ja chcem vziat maleho, len si niesom ista, ci obsedi na mieste.
Inac, zajtra sa stretavama so Silvinkou v Auparku na obed. Nepridas sa? Ja budem bez Simiho, zato Sisa prinesie deti dve, takze si jedno na chvilu adoptujem. Asi Lukaska, to je taky macko roztomily 🙂.

tilly
5. nov 2007

v bábkovom na dunajskej, vraj bol veľmi dobrý a obsedel, tak to keď on sedel, tak simi by sedel určite, domčo je neposednejší...

zajtra obed? o koľkej? išla by som, len na 12 nestíham

virginia
5. nov 2007

Sme dohodnute na 12.30 v tej cinskej na prvom poschodi. Vsak ked prides neskor, nevadi, hlavne pridi 🙂.

tilly
5. nov 2007

mám nejaké obhliadky, ak stihnem, tak sa prídem napapať 😉

cat
autor
5. nov 2007

Baby, mam 1 otazku, dostali ste uz "znamku" z cytologie dvojku? Vraj je to ok. Nezda sa mi, idem studovat..ak k tomu niekto nieco mate, pls. napiste mi..dikk.

eta
5. nov 2007

ahojte,
cat ja mam od porodu 2,predtym som mala vzdy 1,vraj mam na krcku malu ranku,chodim teraz na kontroly kazdych 6 mesiacov,inak nic,inak tiez som bola dost vystrasena,ale je to v pohode,neboj 🙂

tilly
5. nov 2007

cat, tak tieto veci sa ku mne nikdy nedostanú... povedia mi len , že je to OK, nič viac...

ozaj, keď sme sa tu bavili o gramatike, čítajte 😀
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2104671

cat
autor
5. nov 2007

dik, aj ja budem chodit kazdych 6 mes., rok sa mi zda pridlho..

kattum
5. nov 2007

Eta, aj aj mam ranku na krcku, doktorka povedala, ze ak sa to po druhom porode nespravi samo, bude nutny maly zakrok, nevies, co to obnasa?

sue
5. nov 2007

Tilly, asi prvýkrát v živote som videla "vecycky" 😲

tilly
5. nov 2007

kattum, hej malý zákrok, ale dosť bolestivý a nepríjemný, kamoške to robili a opisovala to hrozivo, oni jej to vlastne akokeby zcelovali tekutým dusíkom...

sue, no nemyslím si, že som 1000% z gamatiky, ale toto je sila, ale baba je z komárna, tak je to jej polahčujúca okolnosť 😀

sue
5. nov 2007

Kattum, robia to v lokálnom umŕtvení - akoby "zrežú" kúsok krčka maternice - a zostanú na ňom len tie zdravé bunky, ranky a podobne nie... moja mamina to mala pred niekoľkými rokmi, hovorila, že je to bolestivé, ale s pôrodom sa to nedá porovnať...

babulka
5. nov 2007

Cat, ja mam snad odjakziva dvojku 🙂 Tiez mam malu ranku na krcku, ale zatial sa s tym nic nebude robit. Staci chodit raz rocne na cyto. Kebyze nieco, tak sa robi ta "konizacia", zreze sa kusok z krcka a posle na histologiu. S tou rankou - ta sa vraj potom "zaceluje" ako pisala Tilly. Doverujem svojej doktorke, ked ona povie, ze je to OK, tak je to OK.

cat
autor
6. nov 2007

cauko babulka, uz som sa skludnila, ale ty asi chapes ze my jednickarky sa dvojky desime 😀 aspon ja som mala vzdy same 😅
Tu normalne snezi, susedia uz maju biele strechy, ci sa ja dnes dostanem za vami do petrzky je teda otazne 😒

mrenka
6. nov 2007

baby,to je des,fuuuj,uz teraz snezi,zase bude zima pomaly do aprila,ja nechceeeem ☹ ☹ chcem teplo,more,piesok....aaaach jooo 😵 😵 😵

cat
autor
6. nov 2007

mrenka, aj ja 😢 😢 jedinu pozitivnu vec na zime vidim varene vino 😀

sue
6. nov 2007

Cat, pozerám, že ti pribudlo v pase "snž" - tak ti prajem, aby si si toho vareného vínka túto zimu veľa neužila a pekne sa musela kontrolovať kvôli bábätku v brušku 😵

snilko7
6. nov 2007

ahojte..fíha cat tak si sa rozhodla snažilkovať, držím palčeky, nech si čím skôr zmeníš údaje v pase na tehulku 😉

cat
autor
6. nov 2007

dakujem babule 🙂
snilko a vy ako mate? Patka uz preslo to ziarlenie?

mrenka
6. nov 2007

cat,waaaw,ides na to?? 😀 super,dufam,ze pripravis tomikovi a mangelikovi krasne prekvapko na vianoce 😉 nech ti to vyjde...mohla by si sice este pockat kym skoncia vianocne trhy,aby si si mohla pekne supsnut vinko 😀 😀 😀

snilko7
6. nov 2007

no neviem či ho to prešlo...ale teraz máme zasa obdobie, keď chce za každú cenu presadiť svoje, normálne mám pocit že u nás doma chce rozkazovať on 😅 a to máme potom doma kriku jak na trhovisku ak mu neustúpime, čo jasné že nerobíme...ale na Kiku žiarli hlavne, keď sa jej venuje tatinko 😀
no a naša Kika je už malé sloníča...sme dnes boli na poradni a naša milá doktorka skonštatovala, vraj sa k jej váhe radšej ani nevyjadrí - 5950 gramov 😅 ale zasa kojím, tak si myslím že je to v pohode a časom sa priberanie spomalí..aspon dúfam, lebo už teraz mám kríže v prdeli 😝

cat
autor
6. nov 2007

jej, to je Kika pekny bucko, no co, horsie bu bolo keby nepriberala, ani Tom nezapadal doktorke do tabuliek..
Mrenka, kym nebudem mat na teste 2 ciarky tak si to vinko veru este uzijem 😀 este mozme dat stretko na vianocnych trhoch potom mozno.. 😉 (bez deti, ved aj otcov maju).

mrenka
6. nov 2007

cat,kuk dala som do albumu foto z prehliadky,ale len na chvilu,aby emjee nenadavala 😉
no stretko na trhoch by bolo fajn,taka mamickovska jazda a potom ist niekam ruka hore,noooo...dobry napad 😵 😵

sue
6. nov 2007

Mrenka, krásne foto 😕 ty si riadny provokatér 😵 😀

cat
autor
6. nov 2007

mrenka, kraasa 🙂 a to kde bolo?

mrenka
6. nov 2007

sue,no saty su pre inspiraciu 😀 😀
a trhy,hmmm,taka dobra mastna ciganska,lokse a vinko,no co viac si mozme zelat? 😀 😀

mrenka
6. nov 2007

jedna znama otvarala svad.salon,tak som bola licit modelky a popritom som sa narvala do siat,trapka 😀 😀