Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

cat
autor
2. dec 2007

tilly, preboha, to muselo niekomu dobre hrabnut, taky napad 😠

megg
2. dec 2007

Tilly, no inak fakt, tak to asi srandovne pre deturence moc nebolo 😖 Nejak ho Domcovi vyhovor, ze to bolo len tak 😒

aktak
2. dec 2007

cat, babulka, megg dakujeme velmi pekne 😉 😵
Adamkove prababky budu slavne zachvilu, maju velky ohlas 😀 😀

tilly
2. dec 2007

ja to nechápem, nebola som tam, bol tam len muž a domčo a až keď domčo hovoril, že sa bojí bubuláka, tak mi to muž povedal, že čo tam bolo, tak som si ponadávala...
inak to vraj bolo pekné, že tam chodili papagáje na kolobežke, boli tam aj tancujúci havinkovia, šašo, mikuláš...

cat
autor
2. dec 2007

Kati, nedivim sa ze ma fotka velky ohlas, je to zlate a vidno ze babky maju zmysel pre humor 😀

mrenka
2. dec 2007

aktak,vsetko naj naj adamkovi,hlavne vela zdravicka 😉

ale to ta viera rozjela,sa mi to pacilo,zato ivana,ble 😝 😝

aktak
2. dec 2007

mrenka dakujeme 😵
cat no je fakt nahoda ze sa v tej chvili este aj smiali, a ze si dali klobuciky tak to som bola sama prekvapena, keby sme im nepovedali tak by s nimi aj na verejnost isli lebo zabudli ze ich maju 😀

tilly
2. dec 2007

aktak,všetko všetko naj naj naj a fakt zlaté babenky 😀

nechala som zažatý taký výklenok, aby sa nebál v noci

cat
autor
2. dec 2007

mrenka, Viera ma prekvapila, za toto jej poslem sms 🙂

mrenka
2. dec 2007

mne sa dnes lubil robo,fakt bol dobry,nemal chybu,po dnesku mu prajem vyhru...

babuli,tu su tie cizmicky,boooze,neviem,co to rozdycham...http://cgi.ebay.com/GUESS-SIGNT-BROWN-GOLD-CHAI...

aktak
2. dec 2007

tilly dakujeme 😉 padim do postele, zase raz sa neviem od kona odlepit 😎

tilly
2. dec 2007

no, zajtra pôjde jednoznačne ivana, ak nie, tak nechápem

kattum
3. dec 2007

babule pomozte, mam horucky, boli ma hrudnik, kaslem, asi mam zapal priedusiek, nechcem do seba pchat lieky, ake babske recepty na to? A do toho sa staram o Brunka, ledva dychcim, nastastie je dobrucky, len cakam, kedy to chyti on.

mrenka
3. dec 2007

cat http://www.bleskovky.sk/cl/15/183936/VIDEO-Slav...

kattum,fuuha,no mne pomaha horuce mlieko s maslom,medom a konakom,vyskusaj 😉 drz sa..

ena
3. dec 2007

kattum: tak mozno skus mrenkin recept, mozno asi bez konaku 🙂

u nas je to naopak, filip bol chory, teda, este ho to trocha drzi, a neviem, ci teraz nechytim nieco ja..

mrenka
3. dec 2007

eni,vsak trocha konaku nemoze ublizit 😉

kattum
3. dec 2007

diky mrenka, skusim

ena
3. dec 2007

mrenka: 🙂

cat
autor
3. dec 2007

kattum, prajeme skore uzdravenie, skus nejake homeopatika trebars, to mozu aj tehulky..
mrenka 😀 dychova kapela Zlatulka nemala chybu 😀
Mne je "blbje ze nemam ani tuzku' 😒 bez energie, malatna.. 😝

sranda
3. dec 2007

tilly aj ja držím Ivane palce aby vypadla, cat dobre to pokašlala, tie výšky vooooobec nevytiahla. Ona mi hrooooozne vadííííí.

cat
autor
3. dec 2007

vsak pridusena Heckova- ako ju volaju v inej teme 😀 😝

mrenka
3. dec 2007

cat,dobre,ze? 😀

sranda
3. dec 2007

😀 🙂 , ešte som zabudla, síce po 1OO rokoch ale o to srdečnejšie, som rada že si opäť nami, veď by to bola nudaaaa. Hneď mi srdce poskočilo, ozaj o čo sue?

sranda
3. dec 2007

malá mi tu skáče po hlave.........oprava a čo sue, ako sa má?

tilly
3. dec 2007

mne nejako nevadí, ale keď ju zrovnám s tými, čo tam zostali... tuším aj najmenej peňazí vyzbierala...

cat, že by to snž vyšlo? 😀 že by si bola augustofka? 😀

kattum, skús homeopatiká 😉

sranda
3. dec 2007

cat, na stretko by som zavolala aj mercy, robí v BA a Richarda jej varuje svokra tiež v BA.

sranda
3. dec 2007

tilly, mne vadí hrozne, vyžaruje tak unavajúcu energiu že až, a evidentne má nejaký problém sama so sebou, veď to má napísané na čele. Keď spieva, tak je o.k., ale akonáhle otvorí ústa, tak amen dolores.

tilly
3. dec 2007

je nejaká prispatá... a včera to čo bolo? to s tou akože charitou, ja som to nemohla pozerať...

sranda
3. dec 2007

tilly no ja som mala dosť, ja viem, že v živote je to tak, že čo sa má stať sa stane, ale vyslovene ma vytáča, keď reportáž začína slovami: "Editka sa narodila ako z dravé dieťa, krásne prospievala a keď mala 3 roky, tak sme si všimli............" Inak veľmi nepríjemné od nakrúcania po priamy prenos, dve dievčatká odišli.

tilly
3. dec 2007

a koľko detí dostalo peniaze?