Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

janetka
3. dec 2007

tilly: mala som na nedelu moznost dvoch VIP listkov... na superstar, som ich odmietla, mohli sme ist, vidis?? 😀

tilly
3. dec 2007

teeeeda, mohli sme ísť, nabudúce to neodmietni!!! 😀

janetka
3. dec 2007

po veceroch si urobime plagatiky.... 😀 a v prvej rade kriciiime

tilly
3. dec 2007

a koho budeme kričať??? robka?

tilly
3. dec 2007

hlavne ty by si s bruškom vyzerala fantasticky keby si kričala robko šimkoooooo 😀 😀 😀 😀
ten robko mi napadol, lebo minule dávali z toho tboxu, takí chalani tam boli a hovorili, že robkovi drží palce celý šamorín 😀

geegee
3. dec 2007

sranda, sue je v RK v nemocnici, otvarala sa, ale uz je to ok, tak ak ju este nepustili, tak hadam sa tak rychlo stane 🙂

janetka
3. dec 2007

jasne, takze plagat mame ROBKO do toho, SAMORIN 😀

tilly
3. dec 2007

počkaj, ale keď tam chceš šupnúť ten šamorín, tak tam dajme aspoň ropko, nech to má úroveň 😀

sranda
3. dec 2007

geegee, no chvalabohu, že je o.k., kedy má vlastne termín? V januári však. Pozdravuj ju ak s ňou budeš jo?

geegee
3. dec 2007

ok... srandi, ma so sebou notebook, tak nakukni obcas do temy Ruzomberok, tam byva 🙂 Termin ma tusim 4.1. 🙂

tilly
3. dec 2007

sue písala aj sem, že jej zastavili kontrakcie, ale už je v 35 tt, podľa mňa, keby aj teraz porodila, tak je to OK 😉 ale držím palce, nech jej zostane macko v brušku čo najdlhšie

babulka
3. dec 2007

Kattum, ja by radsej lieky ako babske recepty 😲 Teda v tehotenstve urcite, chod k lekarovi, vsak ak mas dobreho, tak nebude pchat do teba antibiotika. Ale bez navstevy lekara by som to neriskla. Este mas pred sebou dost tyzdnov, tak neriskovat komplikacie z neliecenej choroby. Neboj, bude dobre.

Mrenka, fiha, tie cizmicky su mnam, take asi u nas ani nezozenies, ze? Vsak su spicate, tak mozno aj 8 bude dobra, ved to je len pol cisla 😉

Janetka, ako ebayujes?

tilly
3. dec 2007

baby, aké číslo topánok má vaše dieťa? mne sa zdá 27/28, čo má domčo strašne veľa...

geegee
3. dec 2007

matusko nosi zimnu 26ku Sante topanocku

bzuco
3. dec 2007

tilly, tak to si žije na veľkej nohe 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
ja mám 5,5-ročnú kočku a nosí veľkosť 28-29

ale chlapci zvyknú mávať väčšie nôžky

bzuco
3. dec 2007

maminy, práve som volala so Sue, nechali si ju v nemocke a chúďa - strašne sa nudí, tak ju pôjdem dnes navštíviť, nech jej čas ujde rýchlejšie a ak sa vám sama naozve, podám správy ja?
môžem? 😅 😉

janetka
3. dec 2007

babulka: sak jakasi som mantava v tom, dnes som prihodila na jeden balicek, ta posiela aj na SK, a zas mit o vyhodila, ze nemam v tom paypal ten kredit... tak uz neviem. 😲

janetka
3. dec 2007

tilly: baby maju mensie nozicky.. a zas podla topanky vies co sa meria?? xixix

sranda
3. dec 2007

Petra začala teraz 22, ale je takmer o 7 mes. od Domiho mladšia.

janetka
3. dec 2007

a mne sa nepacia na chlapoch male nozky...

sranda
3. dec 2007

bzuco, musíš 🙂 😉 😀 . A ty sa ako cítiš, tehukondička ako lusk ako tak pozerám.

bzuco
3. dec 2007

srandi 😀 😀 😀 😀 😀 ako vieš??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
už by som chcela byť rozdvojená, začínam si liezť na nervy, čo som taká nemotorná 😠
moja chôdza pripomína tanček Medveďku daj labku 🤐 😀 😀 😀 😀

sranda
3. dec 2007

viem presne o čom hovoríš, ja som rodila v 41 tt., bola som prvorodička a raz na poradni keď sa už chodí každý týždeň sa ma Dr. spýtal, ako sa mám a ja mu na to: "No pán doktor, už by som aj išla, lebo sa doma nudím". Ten spustil taký smiech........ Keď som potom prišla z pôrodnice domov a začala tá diskotéka kým som sa nerozkojila a tak, som pochopila prečo sa tak smial.

sranda
3. dec 2007

Inak presne takýto rozdiel cca 5 - 6 rokov by som chcela medzi deťmi aj ja. Druhá vec je, že budem mať pred 40, ale medicína ide dopredu, tak budú zase nové testy, na to sa spolieham 😉 😲 😝 . Aby som predišla príp. komplikáciám.

barunka
3. dec 2007

tilly, Simi má 25 a sú jej len tak tak 😀 😀

sranda
3. dec 2007

barun, dobrý rozdiel, takmer 4 čísla a rovnako staré sú tie naše mršky.

bzuco
3. dec 2007

potom ti napíšem, či ten vekový rozdiel je ok 😉
malá sa nám narodila trocha skôr ako sme mali v pláne, takže preto nám to teraz tak vyskočilo
ale každý vekový rozdiel má svoje pre a proti

barunka
3. dec 2007

srandi, vieš ako sa vraví, dobrého veľa nanarastie, asi preto má Simi laby ako slon 😀 😀 😀 už dýcha na krk aj Paťkovi 😀

sranda
3. dec 2007

je určite vysoká, ozaj na stretko prídete?

bzuco, napíš, budem rada, zatiaľ sa pekne opatruj.

bzuco
3. dec 2007

sranda, ďakujem 😵