Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

sue
17. apr 2008

Verulka, kilečká snáď pôjdu aj mne dole... keď budem fučať za všetkými mojimi chlapmi 😀 😀 😀
...a inak je milé...,. že deti sú múdrejšie ako ty 😵 😅
...ten vozík čo máte vy nie je pre dve deti? Lebo tento môj vraj hej... jedno malé bábo a jedno väčšie 🙂 V Amsterdame som videla maminu čo viezla tri deti - jedno mala vpredu v sedačke a dve vzadu vo vozíku, som len čumela, že ako to, že vládze 🙂

verulka
17. apr 2008

sue, my mame pre jedno, existuju orzne variacie a doplnky, ale nic z toho nepotrebujem 😉 vsak tam mam len jendo a ostatni su uz brutalny cyklisti 😉
no a ze su mudrejsi nez ja je kruta realita 🤐 neuveritelne kolko toho taky detsky mozog pojme...

sue
17. apr 2008

Verulka, to je vlastne pravda 🙂 😅 aj jedno aj druhé čo si písala 😅

tilly
18. apr 2008

spíme?

ena
18. apr 2008

tilly: my nespime, ale ty uz asi hej, ze?🙂

kattum
19. apr 2008

Ena, ty vysedavas pro PC o 1:36? Si dobra! Ci si prave Marek pyta mlieko? Ja chodim spat tak do 23, ak idem neskor, som na druhy den nemozna.

sue
19. apr 2008

Ena, ty čo robíš tak neskoro v noci hore? 😲 malý nespáva?

kattum
19. apr 2008

Sue, vidim, ze sme napisali to iste a v tej istej minute 🙂

sue
19. apr 2008

Kattum 😅
...my ako dodržiavame prísny režim, ani neviem, že mám dieťa 😕 zaľahne sám, bez uspávaní, bez plaču, spí od ôsmej do pol siedmej a cez deň takmer päť hodín... ale chodím aj tak neskoro spávať kvôli škole 🙄 a aj tak si asi budem musieť posunúť termín štátnic, lebo nehrozí, aby som to stihla do 11.júna natlačiť do hlavy 😖

tilly
19. apr 2008

ja som nemožná stále 😀

teda sue, to je dobré dieťa 😲 aj ja chcem také, ale ja nedokážem udržiavať presný režim 😠

do 11.júna by si to mala stihnúť, nie? ja som sa ešte ani nezačala učiť, hnevám sa na seba, strašne 😠

sue
19. apr 2008

Tilly, u mňa je tiež problém dodržiavať 😒 bola som zvyknutá sa furt nniekde tárať a to je pre režim na prd... ale stojí to za to 🙂
A nestíham 🙄 úplne som blbá, nič mi nejde do gebulky a navyše mám 22.MáJA premiéru 😖

ena
19. apr 2008

Sue maly spi, len ja nie 🙂) budi sa obycajne rak okolo pol 3-3 a potom po 6tej.. a potom uz aj filip vstava..
inak na babatku dobre, ze dostane jest a este zaspi, starsi nie, ten dostane mlieko a uz funguje hned od rana 🙂

tilly
19. apr 2008

sue, tak toho máš teda fakt dosť a do hlavy ani mne nič nevlezie, neviem, či to je tým, že som matka, alebo tým, že som blbá... 😀

sranda
19. apr 2008

Barun, celý deň sme boli preč, preto až teraz: K DNEŠNÝM 2. NARODENINÁM PRAJEME TVOJEJ MALEJ VÝMYSELNÍČKE "ČAJE" - SIMONKE, ZDRAVÍČKO, PEKNÉ DETSTVO, A ABY POSLÚCHALA MAMINKU AJ TATINKA 🙂 A ROBILA VÁM LEN A LEN RADOSŤ.

sue
19. apr 2008

Tilly, u mňa je to blbosťou, len sa už mám na čo vyhovárať 😀 😀 😀 😝

tilly
19. apr 2008

jeeej, simonka má dnes narodky 😀

všetko naaaj

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sue
20. apr 2008

Simonke aj Sweetinkinej Dianke všetko NAJlepšie k narodeninkám 😵 😵 😵

sranda
20. apr 2008

Aj my sa pripájame k ostatným gratulantom a prajeme sweet/Dianke k dvom rôčkom len to najlepšie!!!

snilko7
20. apr 2008

Barunka je bez PC uz skoro mesiac, ale gratulacie som Simonke uz odovzdala 😉

sranda
20. apr 2008

Jeeej snili ahoj ako sa máš? Dnes sme boli s barun v zoo......teda aj s deťmi, akurát mi hovorila, že keď ju vidí Kristínka pýta papať "imrvere".

snilko7
20. apr 2008

Mám sa vcelku fajn, až na to že práve čakám aby sa Kika zobudila, pretože zaspala a zabudla pritom na svoje "predspaníčkové" papanie 😀 a s tým papaním má pravdu segra...chúda len čo si niečo chytí do ruky, tak už k nej letí Simi, "Paťko no a po novom už aj Kika na nu slintá a začne prežúvať aj s tými jej super zvukmi 😀 😀 a potom že čo je Veronika taká chudá 😀 😀

sranda
20. apr 2008

No ja sa tiež pýtam, veď pri 2 deťoch - diskotéka dokolečka dokola 😎 . Veronik veru chudá je, akoby ani nerodila, veľmi jej to sekne. Ako to ubieha, zachvíľu bude mať Kika 1. rôčik.

cat
autor
21. apr 2008

Simonke aj Dianke vsetko naj naj..k narodkam 😎

tilly
21. apr 2008

baby, v adams kids majú dobré zľavy 😉

sue
21. apr 2008

Tilly, vieš poradiť aj ohľadne autosedačiek? 😉

tilly
21. apr 2008

sue, asi áno, čo potrebuješ? sedačku od 9 kg? romer king 😀 alebo recaro young, pripadne lacnejšia verzia STM starlight SP (tú mám aj ja vo svojom aute 9-36kg) 😉
alebo concord ultimo, ale to je už strašná pálka, ale to je super sedačka, kamoška ju mala

tilly
21. apr 2008

a ešte maxi cosi sa mi páči, ale tie majú v scs oveľa lacnejšie 😉

sue
21. apr 2008

Hmm... no akože nám to vôbec nesúri, ale chcem už vedieť a kukať a ak bude nejaká akcia na "vyvolenú" tak kúpim 😀 Myslíš, že sú bezpečné tie 9-36kg? Ktorá sa dá najlepšie vypolohovať? Lebo to je dosť podstatné, keďže krpček väčšinu času v aute prespí a my cestujeme a budeme cestovať najmä na dlhšie cesty...

sue
21. apr 2008

...no vychádza mi to na tú Recaro young 😖 len nevieš ako to vyzerá s tým polohovaním? Úplne do ľahu to asi nejde... nemáš Domča v nej odfoteného ako je v tej polohe ľah?