Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

cat
autor
22. jan 2009

poslala som ti ziadost o priatelstvo a zaroven mi to ponuklo,ze mam vybrat z mojich priatelov,kto ta pozna. tak som dala babulku,megg, mrenku, sue, sweetie, verulku,pindulu..Len daj si tam foto,aby si bola spoznatelna aj pre tych co nevedia tvoje priezvisko,ked uz tam mas dievcenske.. 😉

mercy
22. jan 2009

Cafte, kokoso, vy tu rozoberáte chudnutie a ja ešte len kysnem 🙂 Dnes som musela zostať doma, som totálne chorá, nemám hlas a oco mi včera vynadal,že nemám už len jedno dieťa, že musím myslieť aj na to druhé a zakázal sa mi pohnúť do pondelka z domu 😒 Mám pocit, že v tejto domácnosti je toľko neurobených vecí, sakra už asi začínam hniezdiť a to som len v 30tt...Malému je chvalabohu už lepšie, bolo dnešné hlásenie🙂

babulka
22. jan 2009

Baby moje zlate, neuverite, co sa mne stalo 😖 Teda nic vazne, ale na stare kolena som dostala ekzem..ze vraj rovno atopicky. Atopicka koza, atopicky ekzem.........som sa vyhadzala na predklatiach, pod kolenami, na vnutornej strane stehien, dostala som od obvodnej kortikosterodiy mast a preslo mi to, ale o mesiac som to mala naspat, tak som musela ku koznej... ja stara fasirka a atopicky ekzem, co maju deti 😝 To ani neviem, ci je vobec mozne. A musim ist este buduci tyzden na nejake testy, co mi oblepia cely chrbat, na tri dni a potom budem chodit na kontroly, a nech ich bohjezis ochranuje, ak mi nieco zistia.. 😝
Takze cvicit nebudem moct minimalne ten tyzde, mozem zabudnut aj na Vacushape ☹

sranda
22. jan 2009

pocuj babul, to sa mi zda divne!!!! Podla toho co opisujes, to nosi znamky atop. ekzemu. Mala som ho aj ja ako dieta, ale pred pubertou ekzem odisiel chvalabohu do pekla. Petra mala od narodenia taaaake veeeeeeelke problemy s kozou, vybrala asi 20 fenistilov, mam maste ako babička z rozpr. sol nad zlato, z kazdej formy sme ju nastastie dostali. Nemala ekzematoznu pokozku, teda nastastie ani nema, ale mala kadejake krupice a vysevy...taaaaakze tymto veciam dost rozumiem si dovolim povedat. Normalne mi padla sanka ked to citam, no som v soku, drz sa prosim ta, viem cim prechadzas a vzopri sa je to aj o psychike, nápore, strese. Nemala si v poslednom čase nejaku depku, vyčerpanie, alebo tak nejak?????

tilly
23. jan 2009

jeeej, tak už sme priateľky 😀 idem pohľadať nejakú uverejniteľnú fotku, čo bude asi veeeľký problém

mercy
23. jan 2009

Babulka, máš určite oslabený organizmus

babulka
23. jan 2009

Sandra, dakujem za informacie... ja sa stale neviem nejako stotznit, ze mam nieco, co mavaju male deti 😉 Ziadne stresy ine ako bezne, depky a pod. nemavam, ja som skor akcny typ, ako melancholik smutiaci sediaci kdesi na kanape
Mercy, no neviem, ja nebyvam ani chora, ani som nikdy nebyvala, necitim sa zle, ani nijako inac ako inokedy. Takze to bude nejaka haluz, lebo ak by som aj mala oslabeny organizmus, tak ma snad ako prve chyti nejaka choroba, teda chripka, sople, ked je toho teraz vsade dost, a nie ekzem.. vsak uvidm, co bude na tych testoch, si to neviem predstavit, ze bude chodit tri dni s olepenym chrbatom, a snad ani nic nezistia, lebo ja lieky ani nic podobne brat nebudem aj tak 😀

sranda
23. jan 2009

Babul, vieš ako to dopadne? Presne ako píšeš, nič ti nezistia. Alebo ak náhodou áno, nakoniec to skončí ako nejaká skratová reakcia, alebo križovatka hormonov či iných vecí v tvojom organizme. Veď to je celé postavené na hlavu, nevychádzam stále z údivu......

certica
23. jan 2009

babulka a odkedy to mas? nemoze to nejak suvisiet s tym, ze si presla na iny zdravsi system stravovania? nejaky druh detoxu, kde ti vyslo prave cez pokozku, teda prejavilo sa to na nej...

babulka
23. jan 2009

Sandra, bodaj by. Ja mam pocit z doktorov taky, ze ked sa im raz dostanes do sparov, tak uz nepustia 😀
Certica, praveze nie, lebo prvykrat som to mala v decembri, zaciatkom, vtedy ziadny detox nehrozil, a teraz znovu, hoci sa stravujem zdravo. Nezmenila som praci prasok, nosim ti iste veci, ziadne nove pulovre ani nic pod. kozmetika rovnaka, ako predtym......... fakt nic. A hormony? Snad nie, vsak to by sa prejavovalo aj nejak psychicky, alebo zvysenym potenim, vypadavanie vlasov a pod. .......nic.
Uz to ale nebudem rozoberat...bo ma tu niekto obvini, ze co to tu riesim 😵

certica
23. jan 2009

babulka, skus toto: http://www.bio-obchod.sk/produkt-3621/bio-karit...

ja mam teraz doma rakytnikovy...

sranda
23. jan 2009

Neobvini, neda sa stale dokola o detoch, ved nas tu porazilo. Musime aj prekliknut na ine temy, bezne zenske, no ved sme aj napr. to chudnutie 😎 😉 .

sranda
23. jan 2009

Jaaaj certi som zabudla, Martino s tym vysavacom je podareny!!! Uz si to skusa ako ti bude pomahat 😉 .

cat
autor
24. jan 2009

babulka, daj mi priebezne vediet ako to s tebou je, ak budes chciet,poznam bylinkara co dostal z atop. exemu moju najlepsiu kamosku. Ona to mala zial take /aj na tvari/,ze vynechala aj niekolko mesiacov z vyucovania..to sme este chodili do skoly..ziadne tabletky, len sa musela kupat v takej gebuzine a ekzem postupne odisiel. Ten clovek sa vola J.Valovic a ak poznas z lekarne kvapky Valosun, tak receptura je od neho. Napriklad aj mojmu tvrdohlavemu otcovi sa zlepsili tie pluca odkedy berie jeho kvapky..
Ja som inak tak chora ako som nebola poslednych 10 rokov, uplne ma zlozila chripka ☹

babulka
25. jan 2009

Kati, dakujem za info, Valosun poznam, teda nie konkretne tie kvapky, ale ine produkty, najma Biopron, pre Matika j pre mna. Ale ja si osobne myslim, ze to nemoze byt atopicky ekzem, ved to je vrodena zalezitost, a ze by sa mi to prejavoli az po 30. rokoch sa mi zda divne. Najskor nejaky kontaktny, mozno nejaka alergicka reakcia, vsak uvidim, co mi vyjde z tych epikut. testov, zajtra ma idu oblepit 😝
Som dnes aj prvykrat porusile delenu stravu, ale uz mi sibalo, mala som hroznu chut na sladke, tak som si dala Matikov Mliecny rez 😀 A narobim aj palacinky, teda nie vela, len aby sa dnes zjedlo, ale hned mi je lepsie. 😵 Nevazila som sa, ale zapnem sa do gati, co som rok nenosila, tak snad je to dobre znamenie. A aj celulitida vyzera lepsie, pripisujem Vacushape, aj ked mam za sebou len 6 cviceni. Tento tyzden nebude nic, ale dalsi uz snad budem moct.

babulka
25. jan 2009

kati, a skore uzdravenie.. 😵

mercy
25. jan 2009

babulky, počúvajte, ak sa malý narodí 1 cca 1.apríla, potrebuej aj teplú zavinovačku do koča? A overalík a teplú čťapiscu?.

mercy
25. jan 2009

čapicu? 😉

tilly
25. jan 2009

hrubšiu čapicu potrebovať budeš

verulka
26. jan 2009

mercy, jasom rodila 23.3. a bolo vonku horko...takze je to indi vindy..ja by som zvolila radsej 2ciapky- tenulku a normlanu...ja som pouzivala deku, ale len chvilku 😉
jo a uz je krpec konecne fit 😵 cat, rychlo sa vyliec..babuli, fuuuj atopak, nezavidim...
no letim, pa

tilly
26. jan 2009

kamoška minulý rok rodila 27.3. a potrebovala hrubú deku a taký tenší fusačik...

kattum
26. jan 2009

Ahojte, uz sme doma z Vysociny, bolo nadherne, sneh sme vystihli, sme oddychnuti, vysankovani, vybobovani, v bazene sme boli kazdy den. Najvacsie plus penzionu bola obrovska detska herna, rodicia sa tam povalovali na koberci a deticky okolo nich pobehovali a hrali sa. Bolo tam asi 7 rdodin s detmi od 0-5rokov. Brunko sice kasle a ma sopel, dam ho do skolky az v stredu, no nic vazne.
Babuli, nech sa ti to rychlo vylieci a hlavne nech lekari zistia, co to vlastne je. Cat, aj tebe skore uzdravenie. Verulka, to je super, ze uz je Ron zdravy.
Mercy, tazko povedat, ake bude pocasie v aprili. Myslim, ze ti bude stacit jedno z toho co si pisala, oboje nie, vzdy sa jedna vrstva nahradit dekou alebo vrstvou naviac. My sme minulu zimu zvladli bez fusaku a to som rodila vo februari.

tilly
26. jan 2009

kattum, čo to bolo za penzión? hľadám niečo na veľkú noc...

cat
autor
26. jan 2009

vdaka kocky, uz mi je lepsie trochu..

Mercy,ja by som zatial teplu zavinovacku nekupovala, fusak asi mas, deky tiez..bohvie ako bude v aprili. ale overalik nejaky aj teplejsiu ciapku zrejme i tak budes potrebovat,ved to bude malicke este..

Baby,nasa Simuska dostala dnes na Kramaroch dalsiu kortik. injekciu pod hemangiom, este dostane jednu a ak jej to nezmizne, na jar jej spravia v narkoze kryoterapiu ci ako sa to vola, proste jej to cervene znamienko zmrazia. Mame stastie, ze sa o nas stara profesor,kt. tieto veci liecil dokonca v zahranici a vie o vsetkych novych metodach na znicenie tej pliagy 😠 Lebo rezat ju nenecham,ved by jej na viecku vyrobili jazvu 😢 Zial nasli sme medzi nasimi doktormi aj takych masiarov, co by ju rezali hned 😠 vraj haha jazva, no a co? hm, na tvari dievcatka..

Kattum, tak dobre ste sa mali? jaaj, hned by som tiez dakde sla 😵

No nist, ideme skladat stroj na cvicenie,co mi dnes konecne dosiel,dufam,ze to ozaj nebude nejaka telep..ovina 😀

verulka
26. jan 2009

cat a aky mas stroj? jaj, ja som dnes bola makat, a super...pekne mi slo opat nieco dole a vysluzila som si pochvalu za kondicku 😵
kattum, aj mna zaujima kde ste boli...mame v plane v lete kopu vyletov, tak odbry tip sa vzdy zide 😉
ja som nevedela, ze simonka ma hemangiom, ani neviem co z toho horzi 😔 ale kazdopadne super, ze ste v dobrych rukach 😉
inak ja som Rona radsej vrstvila, i ked ono koncom aprila uz bolo fajn teplucko 😵 ja pevne verim, ze jar dorazi pres ne na cas, cize uz koncom marca bude krasne pocko 😀

cat
autor
26. jan 2009

verulka,Ab Rocket z topshopu, slubuju mi kocky na bruchu.. 😀
No vidis, mas pochvalu..pekne vsetky schudneme 😉
Hemangiom je znamienko typu nezhubny nador, vela deciek to ma,len v blizkosti oka to treba riesit aj v kojeneckom veku, nastastie dnes je uz liecba na takej urovni,ze urcite to bude dobre a nebude ani vidiet ze na tom viecku niekedy nieco mala..
jezis idem, zas som sa zabudla na FB 😀

verulka
28. jan 2009

krasky, vazenie a meranie sa nam blizi...takze nezabudnite pomerat sa cez vikend a cakam IP 😎

kattum
28. jan 2009

Ja som nezhodila ani deko. Ale od februara uz slubujem polepsim sa. Ako sa mate inak? Co chripkova epidemia v BA? Drzite sa? My sme vsetci soplavi, ale len trosku. Cati, ako sa ti na tom AB rocket cvici? Je to prijemne?

cat
autor
28. jan 2009

verulka, mna pomeraju v piatok v studiu, potom ti poslem..vazim 61,5kg, som spokojna s tym ako to ide,do 55 sa hadam dopracujem.do juna.
kattum, Ab rocket je vhodny pre baby co maju uplne slabe brusne svaly,ten stroj ti vlastne napomaha zdvihat sa a hlavne mas pri tom vystretu chrbticu. Ja na tom cvicim co ma naucili v estetike aj na dolne aj na horne brucho. Akurat nevyuzivam tie drziaky na ruky,lebo to potom zvadza dvihat sa rukami a nie bruchom 😖 aj ty nad nim uvazujes?
Nasa Simuska je chora, kasle ako hrniec, to schytala odo mna ☹

kattum
28. jan 2009

no som zvedava, co na to povies po case, prave vcera som nikede citala, ze v toho boli chrbat. Prave peciem s Brunkom babovku, on tak rad pecie a od rana, ze mami podme piect kolacik. Vyborne, ak chcem chudnut. Do skolky ho dam az zajtra.