Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

certica
20. mar 2009

tilly, super 😎

tilly
20. mar 2009

jej cat fakt? no teda 😀

aj by som brala dievčatko 😀 aj keď si myslím, že s mm to môže byť len chalan, čo mi vyhovuje, lebo pri tej záplave hračiek a vecí pre chalana by som musela pre dievčatko všetko kupovať nanovo, okrem toho s chalanom to už mám natrénované 😀

aké je to mať párik?

čerti, dík

cat
autor
20. mar 2009

tilly,je to..uplne ine..chlapi su viac narocni, ja mam zo Simi pocit,ze mi od narodenia drzi stranu, akoby mi vsetko chcela ulahcit, taka je dobrunka,sak to som 100x pisala..ale mozno hned niekto napise, ze ma zas naopak chlapca viac naviazaneho na seba...neviem, u nas je Tomas skor tatov a Simi moja..je radsej u mna..aspon zatial.
A mozno Tom je radsej s muzom,lebo on mu viac dovoli, naco sa ja hnevam..

aktak
20. mar 2009

tilly aj to aj to ma svoje vyhody, keby bolo dievcatko sice by si musela vela veci kupit ale urcite by to boli radostne povinosti 🙂 ale je fajn aj ked budes starsia ze by si mala dceru 😉 ja som ine ako parik nemala takze neviem objektivne posudit, ale je to super 😵

tilly
20. mar 2009

s dcérou sa určite dá neskôr lepšie porozprávať a keď budem stará babka, tak sa o mňa skôr postará dcéra ako syn alebo nevesta, to je pravda...

u nás tatino tiež viac dovolí, ale zas sa aj viac venuje takým tým štýlom, že ho niekam zoberie a donekonečna mu niečo vysvetluje a všetko mu ukazuje a tak, ale zas keď sa má ísť spať, tak mi ho vždy tak rozblázni, že potom malý nevie zaspať...

cat
autor
20. mar 2009

to ano, aj moj sa velmi venuje..len si myslim,ze ak ma dieta dostat zakaz ci povolenie-tak od oboch rodicov-nie,ze jeden dovoli, druhy nie..toto si my musime este vydiskutovat..
No nist, idem, pekny viiikend🙂)
Mercy drz sa 😉

verulka
20. mar 2009

tilly, no ty musis mat dievcatko ,vsak aby si sa mohla vyblaznit pri nakupoch 😀
no ja musim potvrdit, ze mat babu je super...ale bohate staci 1 😅 vsak co si budeme vraviet, mame to ovela narocnejsie...iked u nas plati, ze chalani su total mojkavci..teda risko uz nie, ale radko este hej a ajka taka nikdy nebola..no a s drzanim strany- ajka je moja, risko podla vyhod 😀 radko ten ma z toho vzdy traumu, nevie si vybrat a Ron zatim je samostatna bojova jednotka- ten sa liepa na vsetkych 😀 ale najcastejsie je to uz tak, ze deti proti nam ,lebo su presila 😅
mercy, drzim palce

tilly
21. mar 2009

cat, u nás sa to nedá diskutovať, skrátka tatino všetko dovolí, teda nie všetko, ale v takých veciach, že teraz sa bude spať je hrozný... to absolútne nehrozí, on ho rozblázni, potom sa s ním rozpráva a najlepšie je, keď mu večer pustí nejaký ten vojnový film, to sa mi krpec potom v noci budí s plačom...

verul, teraz pozerám, že máš dvoch levov doma, no koniec sveta 😀 je mi to v podstate úúúplne jedno, čo to bude, hlavne nech to normálne donosím, nech sa to narodí, nech je to zdravé a potom budem uvažovať nad ostatným... poteším sa aj kočke aj ďalšiemu harantovi 😀 na nákupoch by som sa teda vybláznila, len neviem, čo by na to povedal stav nášho konta, už nás aj tak dosť zasiahla finančná kríza, tak budem možno rada aj za to, čo mi zostalo po domčovi... 😅 😔

verulka
21. mar 2009

tilly, neboj kriza prehrmi...ale kedze muz je naviazany na stavebnctvo, viem aka je situacia...
jo ja mam leva len ajku, radko je este rak...ale moja naj kamoska a aj moj drahusik su skorpici 😉 takze tych ja mozem 😀

tilly
21. mar 2009

všetko závisí od toho, ako predáme dom, inak mne sa teraz celkom darí... keď sa iným nedarí, ja fičím 😀 , ale to asi bude tým, že my nie sme bežná RK...

verulka
22. mar 2009

tilly, tak to je super 😉
ja som bola vcera na zurke, uplne super bolo, normalne ze kocovina jak svet 😅 a dstala som poukazku na sportove oblecko, tak diem aj na nakupy...
no a k tomu potesujuce vysledky volieb (sanca este stale je ) no uzasneeee

cat
autor
22. mar 2009

veruli, treba treba sa aj odreagovat 😀 ja idem v stredu von, s byvalymi spoluziackami zo strednej,jedna adoptovala 2 deticky a som zvedava co mi porozprava..aj na ostatne kocky sa strasne tesim,ved odkedy sme matkami..tak malo sa vidime:(kedysi sme stale chodili na pivo,,teraz sa aspon na jeden vecer zahrame na slobodne a bezdetne 😀

Volby..hm, zatial dobre ale .. ja som skor pesimista ☹ Myslim si ze Slovaci si zvolia stareho uja 😠

verulka
22. mar 2009

cat, no ja si nerobim nejake velke iluzie..proste radicovej velka nevyhoda je, ze je zena 🙄

aktak
22. mar 2009

verul podla mna to neni nevyhoda, jedina nevyhoda ktora je proti nej je FICO 🙄 trepe dve na tri a aj tak mu doveruje polka tohto statu 😔

verulka
22. mar 2009

aktak, len ja naozaj poznam vela ludi, ktori ju nevolia, lebo je zena...ja smo to myslela v tom duchu, ze ak by bola chlap, mala by to lahsie 😀

tilly
23. mar 2009

fico je fico a volia väčšinou dôchodci 😉

aktak
23. mar 2009

verul, tak ja takych moc nepoznam alebo o nich neviem, zadubenci 😀 co si zvolime to budeme mat 🙄

cat
autor
24. mar 2009

ahojte, Mercy je este 2 in 1 ?

sranda
24. mar 2009

Babyyyy, Mercy má synceka Ondrej 3545 g/53 cm!!!!!!!!!!!!!! Narodil sa dnes o 8:08 h. 🙂 poslala mi sms...

certica
24. mar 2009

fiiha, riadny dlhan 😀 😎 . gratulujeme a vela zdravca mamine aj chrustovi prajeme 🙂 🙂

megg
24. mar 2009

Mercy, blahozelam! Vela zdravia a nech ste rychlo domka. M. 🙂

cat
autor
24. mar 2009

gratulujeme, vela zdravicka 🙂 😵

aktak
24. mar 2009

gratulujem mamicke aj malemu ondrejkovi 😵

sranda
24. mar 2009

Odovzdam vsetky pozdravy babule.

babulka
24. mar 2009

Congratulations 😵 😵 😵 😵 😵

sue
24. mar 2009

Jejejejejejej 😵 😵 😵 všetko NAJlepšie 😵 😵 😵 najmä nech je celá rodinka šťastná a zdravá 😵 😵 😵

sranda
24. mar 2009

verul, Ron je na zjedenie, naozaj, a tie jamky v lickach, no hotova reklama to sa musi povedat.

cat
autor
24. mar 2009

tož, verulka, jemu normálne svietia oči, ako by vyvádzal neplechu,čo? 😀 no úžasný je 😵

verulka
24. mar 2009

dakujeeem 😀
mercy, gratulujeeeeem 😵 😵 😵 pekne miery 😉

kattum
26. mar 2009

Mercy, gratulujem, prajem rychle zotavenie a vela zdravia Ondrejkovi!
Ako sa mate kocky? Ja konecne lespie, Brunko siel do skolky po 10 dnoch, bolo to doma narocne s oboma a chorymi, ale uz sme snad v poriadku. U nas dnes snezilo, sialene, ja uz chcem jar, dufam, ze Velka noc bude tepla, budeme v Bratislave. A este sa musim pochvalit, Risko zacal samostatne chodit.