Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

kattum
13. nov 2007

helen, aj mne si povedoma, hned si ta idem kuknut na "moja svadba"

helen
13. nov 2007

Kattum, Tvoj nick si napriklad pamatam celkom dobre 🙂 isto si to ty! Jeeej, to je mile, ja sa dobrovolne priznam, ze som sem (teda na MS) nepachla uz par tyzdnov po svadbe, kadeco sa nam v zivote prihodilo a tak nebolo casu, ale dnes som spat, snad budem chodit ak smiem a ak mi moja hviezda jasna kopasna dovoli 🙂

kattum
13. nov 2007

ano, takmer vsetky (svadby cca prvy polrok r.2005) sme po svadbe (alebo pred svadbou) otehotneli a ked vytvorili tuto stranku, presunuli sme sa sem. Vidim, ze uz mas tiez babenko, gratulujem!

helen
13. nov 2007

Dakujem, ano, dockali sme sa :0 No to je skvele 🙂 mile, ze som vas opat nasla. Chodi sem aj ista alex? Viem, ze jej zo svadby zislo celkom tesne pred nou, ak si spominas..

kattum
13. nov 2007

ano, chodi, najdes ju asi v Januarovkach 2007 pod nickom Alexandra

kattum
13. nov 2007

Ena, Babulka, foto z naseho mini stretka v Cafe Vronika klik sem:
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

emjee
13. nov 2007

wau helen, ty si jedna z najstarsich (co sa prveho prihlasenia tyka) cleniek tohto fora - spolu s alexandrou 🙂

helen
13. nov 2007

ano amjee, dobre si pamatam, ako mojasvadba.sk zacinalo 🙂 Este sme s Bobom spekulovali ako rozbehnut rozsirenie tohto fora 😀 ale to neviem, ci si bude pamatat. No bola to sranda, len par cleniek, take komorne to tu bolo.

tilly
13. nov 2007

helen, no veľa je nás su apríloviek, ja som vedela, že si to ty 😉

helen
13. nov 2007

Ja si na Teba spominam Tilly, ty si bola uz vtedy tehulka, ze? 🙂

ena
13. nov 2007

aj si ta helen pamatam 🙂

verulka
13. nov 2007

Zuz, pohalvie si chce zistit cela family okrem mna, takze jedina sanca na prekvapko je ze babo bude hanblivec 😉 inak feeling opat nemam absolutne ziadny, toto tehu je cele ine a neporovnatelne s tymi predtym. Zeby to bolo mojim pokrocilym vekom? 😀 😀 😀
eni, jaska, radsej si tu veceru riadne uzi...Inak 2.1. je moj bracho
KAttum, no skoda, ze ja som to s tym stretkom tak domotala a nedosla som ☹ Inak ty porood az 4.2. to ma meniny krasne meno 😀

zuz11
13. nov 2007

verulka, ale vsak Ty pojdes na uzv tak si to nedaj povedat a family ma smolu 😀 nema co kecat do toho kedze ty to nosis porodis a este aj zle byva iba tebe 😀 ja mam rada prekvapka 😀 zaklad je aby bolo zdrave 😀 😉

aktak
13. nov 2007

ahoj helen, ja si ta len tak matne pametam, na zaciatku na fore nebolo vela ludi 😉

helen
13. nov 2007

aktak, aj tvoj nick mije povedomy 🙂 Vidim, ze vsetky ste uspesne maminy, tak teda uprimne blahozelam!

aktak
13. nov 2007

aj ja ti blahozelam k malickej 😉

sranda
13. nov 2007

ahoj helen, vitaj späť, ja si ťa pamätám, nebolo to také húfne ako teraz, blahoželám dodatočne k narodeniu dcérky a prajeme veľa zdravíčka 😉 . Vychystáš aj fotoalbum? Máš v pláne?

tilly
14. nov 2007

helen, áááno, presne tak, my sme boli so silvinkou, virginiou, martinkou už vtedy aprílovky tehulky 😉
naše decká už majú vyše 2 rokov 😅 to to letííííí

sranda, hej, nebolo to také húfne, nebolo toľko hádok, bolo to celkovo lepšie 😔

verul, tak choď na uzv s mužom, ty si zapchaj uši a nech to povedia len jemu a on to povie rodinke, ale tebe nikto, ale nech to potom napíše niekto aj sem 😀 😀 😀 😀 aj my chceme vedieť

verulka
14. nov 2007

no vsak to- bud to vedia vsetci alebo nikto. No a kedze pojdeme na 3D tak tam sa to dozvedia...Takze pohlavie budeme zistovat a zverejnim- teda ak sa babo ukaze 😉

megg
14. nov 2007

ahojte, my sme sa prave vratili z poradne. Tak vsetko je uz super, konecne sa Oli vyhrabkal aj z tej infekcie.
Ozaj maminky, davate/davali ste ockovat deturence proti zltacke A? Ja o tom dost rozmyslam, ze na jar by som dala Oliho zaockovat.

tilly
14. nov 2007

megg, tiež nad tým uvažujem a ešte nad pneumokokmi, ale to asi až pred škôlkou, teda takou normálnou škôlkou, kam chodí veľa detí, teraz sa nebojím, chodia tam traja, za chvíľu budú štyria... aj tam sa môže nakaziť, ale je tam menšia šanca...

verulka, tak ho štipni, nech sa ukáže 😉

megg
14. nov 2007

Ja tiez pneumokoky az ked pojdeme do skolky. Vraj je to fajn ockovat v pripade, ak ma starsieho surodenca a mohol by nieco aj takto dostat. Ale tu zltacku asi dam.

verulka
14. nov 2007

babulky, zltacku v kazodm pripade 😔 je to ucinna ochrana a taka zltacka nie je nic moc...Moj muz ju dostal a zazila som strasne nervy a obavu, nastastie nam stihlo zabrat ockovanie a nikto dalsi ju nedostal. Inak ja som v podstate odporca vsetkych ockovani nad povinny ramec, ale zltacka A by v nom podla mna mala byt...

ena
14. nov 2007

aj my chceme proti zltacke Acku, a pneumokoka sme odlozili takisto az na neskor..

maruska4
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tilly
14. nov 2007

pane bože, milujem inteligentných ľudí...

zuz11
14. nov 2007

maruska4, ak chces provokovat tak sa predstav pravym menom 😉
mam pocit ze je to cista provokacia 🤐

tilly
14. nov 2007

to vôbec nebude provokácia... užívateľka zaregistrovaná dnes a má jeden jediný príspevok...

mixka
14. nov 2007

tilly, tebe sa nechce spat 😀 ??? inak som zvedava, co zas ma byt toto... 😠

zuz11
14. nov 2007

a je to 😉 , mixka, pozeram ze ani tebe sa nechce spat? 😀