Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

mixka
14. nov 2007

zuz nechce... nejak depkosim... 😢

tessa
14. nov 2007

ani mne sa neda spat 😖

sranda
14. nov 2007

vďaka adminku, že si to poriešila, my nemáme na to páky ☹ .

zuz11
14. nov 2007

a z coho zasa? 🤐

mixka
14. nov 2007

nooo... z mimi... mam pocit, ze je to este strasne daleko a dolieha to na mna... co uz... 😔

mixka
14. nov 2007

a preto sa liecim tu, kde je deti, ako smeti... 😀 😀 😀

mixka
14. nov 2007

ahojte sranda a tessa... 🙂 dnes maju tusim bosorky zlet... 😀

tessa
14. nov 2007

mixka, vydrz, ved ste uz tolko vydrzali 😉

zuz11
14. nov 2007

mixka, poziciam Ti Hanku 😉 😀
sranda, nie je zac 😉 snad si to ten prispevok zasluzil 🤐
tessa, co baba kope? 😉 ako sa inak mate?

tessa
14. nov 2007

no ja som dnes nejak extra dlho hore, o takomto case uz zvacsa snivam 😀

mixka
14. nov 2007

tessa, vsak sa snazim... ale niekedy to na mna pride...

mixka
14. nov 2007

zuz, kludne... som za... 😔

sranda
14. nov 2007

mixka, neboj, my ťa vyliečime, inak dnes som volala s pindulou, má sa fajn a všetko je o.k. Je v jednom kole, tak ani nemá čas sem zabrnkať. Juuuj sa už tešíííím na malého/malú.

tessa
14. nov 2007

mixka, ja ti verim 😉
Mne to asi tak nepride ako tebe to cakanie...Niekedy mam pocit, ze som si to ani nezasluzila, ze som nemusela cakat ani na jedno otehotnenie, ale podarilo sa nam to vzdy na prvy sup... 😖

zuz11
14. nov 2007

mixka, tak co ten spiaci alebo smutiaci ci aky je to smail 🤐

zuz11
14. nov 2007

tessa, a druhe ste planovali?

sranda
14. nov 2007

zuz11, jeminečku akurát pozerám, že Hanka bude mať 1 rôčik. Fíííííha to bude oslava!! Stíhate v novom? Alebo to spojíte vianočne....

tessa
14. nov 2007

pindulu aj my aprilovky uz postradame 😖

zuz11
14. nov 2007

sranda, noo aj vianoce su otazne v novom 🤐 😔

tessa
14. nov 2007

zuzi, malicke kopka o stosest 😉
nevieme este co to bude, uvidim buduci tyzden, dufam 😉
A chceli sme co najskor druhe, necakali sme ale, ze nam to vyjde hned na prvykrat 😉

mixka
14. nov 2007

srandi, pozeram, ze petka je uz velka slecna... 😵 co surodenec... 😉 ???

sranda
14. nov 2007

no mixi, ja zatiaľ pekne ďakujem, Peťka nám stačí akuráááááát. Trošku si dáme pohov a druhé mimi tak o 5 rokov, ale to už budem stará fašírka, takže nikdy 🙂 . Mixka, že ty si chodila ešte na mojusvadbu/vydaté tehulky spolu so snažilkami. Dobre si pamätám, však?

zuz11
14. nov 2007

sranda, to si snad robis srandu 😀 🤐 ved nemozes Petku nechat samu 😉 ona by sa urcite potesila surodencovi a vy tiez takemu malemu uzlicku 😉

tessa
14. nov 2007

mixka, vies co ma napada? Ze ked uz budete mat to miminko zo srdiecka, tak sa mozno zadari aj vlastne mimi a budete mat 2tu radost 😉 Poznam taku rodinu, co nemohli otehu a ked si adoptovali za par mes. maminka otehotnela a mali 2tu radost 😉

mixka
14. nov 2007

tessa, bodaj by... 😔
sranda, ano som to ja... 😀 nezabudnutelna a nezamenitelna mixka... 😀

sranda
14. nov 2007

zuzi, tak to myslím naozaj vážne, ona by sa potešila, ale ja veru nie, zatiaľ fakt stačí, mám dosť diskotéky okolo nej. By som skončila v Pezinku, sme sa s Barunkou dohodli, že tá ktorá sa tam skôr dostane rezervuje druhej miesto 😉 . A uzlíček si urobím so šnúrky od topánok a je to!

tessa
14. nov 2007

srandi, ale ved take zle to nemoze byt s Petkou, aj my to zvladame s namim sintrikom nejak...a od aprila to bude uz mozno aj brutal 😀 Ale zvladnut sa to da 😉

mixka
14. nov 2007

srandi, ty mas taku malu spekulantku, ako barunka ??? ja jej zavidim, ze je simi take tornado, aspon sa nenudi... 😉

tessa
14. nov 2007

mixka, si spomenies na mna, ked to tak bude 😵

zuz11
14. nov 2007

jasne vsetko sa da zvladnut 😀 silvinka je zivy priklad 😉 a za chvilku sa k nej do klubu pridaju aj dalsie 😀 vid aj tessa 😀
musim ist hanka je hore a chce to svoje odo mna 😀 🤐 dobruuu noc vsetkym