Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

tessa
14. nov 2007

noo, ale mozne je aj to, ze skoncim na pez.babe 😀 😀

mixka
14. nov 2007

idem uz aj ja... bru noc

tessa
14. nov 2007

tak bru vam... 😉

sranda
14. nov 2007

tessi,mixka jasné že to nie je zlé, naozaj sa nemôžem "sťažovať". Až nato, že mi niekde zapatrošila hodinky, ktoré som hľadala mesiac a najnovšie niekde zakutrala tvrdý syr, tak som zvedavá, kedy a kde ho nájdeme a bude z neho hermelín akurát tak na vianoce. Jednoducho ho čmajzla zo stola, keď sme vykladali veľký nákup. Na bločku z kasy je, na stole bol, v chladničke nie je....Tak položme si otázku.
tesska, Ja inak nič proti tomu keď niekto čaká druhé bábo nemám. Deti sú poklady sveta, ale naozaj mám dosť. je pravda, že druhé už ide ako po masle, myslím starostlivosť a celý ten kolotoč okolo, lebo je to už takpovediac rutina, človek má superskúsenosti, naučené pohyby a tak....... Ale zasa všetko od znova, zachviľu sa vyhrabeme z plienok dudlíkov a trošku pohov si dáme a potom uvidíme. Zatiaľ sme naozaj spokojní.

tessa
14. nov 2007

ja to chapem tiez, ved mozno sa rutim do blazinca, ale velmi som chcela mat deticky s max.vekovym odstupom tak 2 roky, lebo som mala segru o 6 rokov starsiu a vobec sme si nerozumeli... 😖
Tak dufam, ze nase deturence sa budu moct spolu zahrat a budu si lepsie rozumiet 😉

tessa
14. nov 2007

ja som vysadila HAK a bum, hned som otehu 😀 NO ani muz nechcel tomu verit...a to sme si hovorili, ze tak mozno o polroka sa nam zadari mimi 😀

emjee
15. nov 2007

krasne ranko 🙂

mixka
15. nov 2007

ahoj emjee, bre rano... 🙂 /snad nevadi, ze sa sem posledne dni motam, aj ked nie som mamca... /

babulka
15. nov 2007

Babulka nikdy nenapisala, ze sem uz nikdy nepride. Zaujimalo by ma, kto je maruska4, urcite niektora z nas, kedze ma taky uzasny prehlad...kto a z kade odisiel/neodisiel (ale myslim, ze viem odkial vietor fuuuuuka 😀 ).

Barunka, sorry, ze som uz nenapisala k tej mangelovej vypovedi (ja vystudovana xxx mam vela roboty 😀 ), kazdopadne je to zaujimave, ked uz podal vypoved, ci moze aj okamzite zrusit. Moze - nebola mu vyplatena mzda, na ktoru ma narok. Nech pisomne poziada o jej doplatenie, aby mal doklad, s tym, ze tam uvedei, ze ak mu dovtedy a dovtedy mzdu nevplytia, bude si ju vymahat sudnou cestou.. A nech okamzite zrusi prac. pomer. ma na to dovod.

Mixka, si mamina zatial srdieckom. Nasa 😀

karolinka
15. nov 2007

jeeej babulka, to si krasne napisala, dakujem 😵

babulka
15. nov 2007

Karolinka - hm??? 🙂

karolinka
15. nov 2007

to malo byt do inej temy 😀 pardon 😀

babulka
15. nov 2007

Helen, aj si ta tiez pamatam, mali ste svadbu tusim v BB, ze? Inac, je nas tu dost apriloviek 2005, v tejto teme 🙂 Ja som taka tesna aprilovka, 30.4.2005 😀

Kattum, mas super bruseno. Inac tie fotky z veroniky su super, posles mi, pliiiiiiiiz, tu Matikovu a tu spolocnu? Merci 😀

mixka
15. nov 2007

babuli dakujem 😉 preco si sue vymazala albumcek 😕 ???

zuz11
15. nov 2007

dobre rano 😀 resp. den 😀

mixka
15. nov 2007

ahoj zuzi, ake dnes bude pocasicko 😅 ???

babulka
15. nov 2007

Mixka, sue uz sem nechodi, ani cat...tak asi preto. Velmi ma to mrzi. ☹

emjee
15. nov 2007

aj mna 😔

kattum
15. nov 2007

babulka, poslem, napis mi email do IP.
Maminky, co ste presli na vacsie postielky (cca 160cm) Pouzivate este male perinky(130) alebo velke (200)? Co davate na ochranu matraca proti prip. pocikaniu? Nasi v sobotu dovezu Brunka a uz ho bude cakat "velka" postielka, som zvedava, ci sa mu bude pacit. Mame z IKEA Vikare
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/9009...

babulka
15. nov 2007

Kattum - barbora_b@yahoo.com Este raz, dakujem 😵

My sme teraz kupovali Matikovi velku postel, uz normalnu, aj novy matrac a k tomu matracu sme si kupili aj taku tu ochrannu prikryvku, da sa prat az na 95 C v pracke, ma zospodu taky "igelit". inac Matik este nespi vo velkej, nechce 😖

mixka
15. nov 2007

babulka, viem, ze sem uz nechodi, ale album zmazat nemusela... 😢 inak, ty si sa uz rozhodla pre toho jej hafka ??? lebo aj ja mam onho zaujem... 😀

zuz11
15. nov 2007

jeeej Kattum, krasna postielka 😉 aj ja chcem 😀
mixka, no poobede sa to este viac po...... 🤐

babulka
15. nov 2007

Mixka, ja ano, len moj mangel by chcel nieco vacsie. Takze sme sa nedohodli, aj som jej pisala, ze ho teda neberieme 😢 Strasne sa mi pacil. Skus jej napisat, to vravela, ze si bude kontrolovat, alebo mam jej cislo na mobil...

zuz11
15. nov 2007

ja ju obcas stretnem na ICQ 😀
nebojte oni sa vratia 😉

mixka
15. nov 2007

zuz, ty zabka jedna, si ma teda nepotesila... 😅

babulka, mam na nu cislo na mobil, tak sa s nou spojim... len som chcela vediet, ci ho beriete vy, lebo keby ano, tak sa nebudem tesit... nam by prave takyto mini vyhovoval.. 😀

zuz11
15. nov 2007

mixka, prepac 😀 ved je to o tom ze aj my chceme ist poobede von 🤐

mixka
15. nov 2007

zuz, tak pocaruj, nech je pekne a svieti slniecko... moze byt aj chladno, len nech je teplucko... 😵

kattum
15. nov 2007

Nemam rada toto pocasie a to, ze sa tak skor stmieva. Zvykli sme chodit okolo 16 von a teraz sa uz neda a potom nam je dlho, uz aby bola jar.
No ale este dva dni som bez Brunka, tak riesim ine veci, nasa rekonstrukcia sa snad zajtra ukonci, bude sa pokladat koberec, umyvat okna, upratat a koniec, Hura!!!

zuz11
15. nov 2007

mixka, hmmmm.. to by sme my s Hankou ale nesmeli ani pomysliet ze chceme ist von 😀 🤐

mixka
15. nov 2007

zuzi, tak si vrav, ze chcete byt doma a bude pekne... 😀