Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

kattum
8. dec 2007

geegee, gratulujem dufam, ze ti to i doktor potvrdi, tak to budete mat presne rovnaky rozdiel ako my. 2 roky a 2 mesiace, vo februari ti dam vediet ako to zvladam. Super, dalsia mamulka!

tilly
8. dec 2007

geegee, gratulujem, no kokso, tu už bude pomaly problém násjť jednodetnú maminu, všetko sa to tu množí 😀

verulka
9. dec 2007

geegee, ja mam medzi Ajkou a Riskom presne 2r a2mes rozdiel 😉 PRipravit sa musis na vsetko 😀 Ale nie, je to uplne v pohodke, nam Ajka ziarlila asi 2tyzdne, to mala aj mierne navrat spat( zacala sa pocikavat) ale potom si rychlo zvykla a bolo to bez problemov 😉 Gratulujem 😉

sweetienka
9. dec 2007

geegee, gratulujeme 😉
inac babulky, nahodou som natrafila na pindulkin album a zistila som, ze caka chlapceka 😵 srdecne gratulujeme 😉
tilly, mas pravdu, pomaly tu budu same viacdetne maminky, co je skvele 😉 ale ja este dlho medzi ne nebudem patrit 🙂
peknu nedelu vsetkym 😵

kattum
9. dec 2007

Dnes idem konecne nakupovat darceky, snad ma ludia neodradia, vobec nic nemam. Vcera som telefonovala s manzelom (je u babicky s Brunkom) a normalne sa spytal, ako sa ma Risko v brusku, takze mi dal najavo, ze meno Richard akceptuje, super!!!

cat
autor
9. dec 2007

geegee gratulujeme aj my 😉
Kattum, tak to je super,ved Richard je krasne vznesene meno 😎
a mne meskaa mrcha 😲 ale netesim sa dopredu..
Tak krasnu nedelu babulky, ja idem makat, buduci tyzden mame oslavu a vsetko sa musi lesknut (aby svokra nepovedala ze sme prasata) 😀

sue
9. dec 2007

Cat 😵 😵 😵 😵 😵 😵

geegee
9. dec 2007

kattum, no nejako to musime zvladnut 🙂 Povodne sme chceli dalsie az o rok 😀 Ale aspon nemusime dlho opatrovat ohradku, hlboky kocik a vecicky malych velkosti 😀

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
geegee
9. dec 2007

kattum, nevies ako je to so zdvihanim deti? Matusko sa obcas pyta na ruky, tak neviem, ci ho mozem brat, alebo nie - ma 14kg 😅

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mrenka
9. dec 2007

cat,supeeer 😵 😵 😵 kedy testujes?
teda,sa to tu fakt nejako rychlo mnozi,aj ziza,fuuha,super 🙂

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mrenka
9. dec 2007

ziza,ked mas taky pocit,ze si,tak urcite budes 😉

certica
9. dec 2007

geegee, gratulujem 🙂
ten moj ma 17,5kg a tiez ho sem tam dviham, aj ked on sa nepyta 😀 do toho 20tt to bolo vcelku v poho, aj sme chvilu tancovali spolu, ale teraz uz citim, ze mi to nerobi na brusko dobre. take natiahnutie vnutri som par krat zacitila, ked som vikiho zdvihla.

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babulka
9. dec 2007

Baby, neblaznite 😲 😀 To tu budem jedina jednodetna? 😀

tilly
9. dec 2007

babulka, to tu budeme asi jediné, baby, už by ste si mohli založiť tému maminky - II kolo 😉
strašne som ju chcela založiť ja, ale keď to nejde, tak to nejde 😢 už sa ani nesnažíme a nič, aj keď teraz by som už tehu nechcela byť nechcem rodiť v auguste, najbližšie by mi to vyhovovalo v novembri, skôr nechcem, chcem ísť v lete s domčom na dovču 🙂

babulka
9. dec 2007

Tilly, ja ako clovek pragmaticko-kapitalisticko-racionalny 😀 verim v silu energie, ktora je nahromadena okolo cloveka. pozitivnu ci negativnu. ked sa vela o nieco snazime, tak tej energie je tam privela, takze treba vypustit paru. A ked sa ta energia uvolni, prave vtedy pride to, co cakame.
Potvrdilo sa mi to velakrat, na mne ci v mojom okoli.

Ja sa asi na druhe neodhodlam nikdy. Obcas mam pocit, ze nezvladam ani Matika 😖 ☹

tilly
9. dec 2007

inak ja si neviem predstaviť teraz chodiť s bruchom, mám dosť keď vidím janetku, ju síce jakub nekope, ale mňa domčo dosť často (nechtiac) kopne do nohy, brucha a tak, keď sa bláznime... a vôbec keď si to všetko zas predstavím, fučať v lete, kojiť, rodiť, chodiť ako kačica, potiť sa ako prasa, mať nohy ako slon 😝 neeee

megg
9. dec 2007

Tilly, no tak to si teda riadne babam tu opisala... 😖 moc to neni povzbudive teda 😲

kattum
9. dec 2007

tilly, preto treba zimne deti, leto stihnut bez brucha...

geegee, zdvihaniu sa asi nevyhnes, len treba opatrne, z podrepu, podsadit zadok a co najmenej. Od zaciatku malemu vysvetlujem, ze mama nemoze, ze je babo v brusku, no i tak sa tomu nevyhnem, no minimalizujem to. To mas riadneho valibuka, ze 14kg!

cat, drzim palce, ani nebudem spat, neviem sa dockat, ako dopadnes!

cat
autor
9. dec 2007

ahojte,vdaka 🙂 avsak ja neverim, vzdy ked moc chcem tak nejde..uvidime 😎 teraz si uz pockam a nebudem robit 20 testov ako kedysi 😀
Tilly, ten opis 😀 😀
Ziza, ja sa uz tesim na pecenie, budem robit puncak, likerove spice, kokosove jeze, medove rezy a zlepovane kolaciky 😎 😎
a Kattum, rozhodla som, ze predsa budem robit tortu Tomovi, vola sa Pohadka poznas? ak nie, hodim zajtra recept 😉

mrenka
9. dec 2007

cat,hotova cukraren 😵 😵
dnes je ta superstar akasi nudna.. 😕

cat
autor
9. dec 2007

mrenka,je nudna, absolutne, robim popri tom kochlik aby som nezaspala 😒
inak dik za info o tom Rime, tiez ma to viac tiahne tam ako do Pariza 😉

mrenka
9. dec 2007

no nuda totalna,vierka uplny prepadak,domonika to iste,robo o nieco lepsie,ale tiez ziadny prevratny vykon..
ja som vcera vytvorila moje umelecke vianocne dielo,tak som nanho hrda 😅 😅
my ideme tiez do rima,ale uz v marci 😉

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cat
autor
9. dec 2007

mreni a co si vyrobila?popis 😉
ziza, ja nemam sancu kysnut, mam doma 4 chlapov,kedze byvame s rodicmi aj bratom, vsetko mi pozeru este kym to vychladne 😠 😀 normalne musime s mamou schovavat zakusky aby aspon nieco vydrzalo do sviatkov..zakamuflujeme tacky do spajze kde je brutal zima..inak sa s nimi neda 😔

mrenka
9. dec 2007

cat,pockaj,dam to na sekundu do albumu

cat
autor
9. dec 2007

ok 😉