Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

mixka
27. dec 2007

no jo... co uz... ☹
a ako ste zvladli stedry den s detickami, kukali na stromcek ???

tilly
27. dec 2007

mixi, sumamed? to som mala aj ja, sú to silné ATB, preto asi taká zlá reakcia, ale fakt fungujú 😉

sue, super, každý deň v brušku je + 😉 ale 10 dní je už trošku moc, ale zas aspoň sa nepotíš ako niektoré v auguste 😀 😀 😀 😀

mixka
27. dec 2007

ee tilly, volaju sa azithromycin sandoz 5OOmg... snad sa neotravim 😀

sue
27. dec 2007

Zuz, to aby sme sa mali podľa čoho učiť rozlišovať farby 😀
Tilly, však uvidíme ako to bude... Macino vie, kedy sa má narodiť...a podľa DO by sa mal narodiť 13.1. ...tak uvidíme či si pamätá odkedy je v brušku 😀
Mixka, podľa mňa by si mala zavolať zajtra dokimu...

tilly
27. dec 2007

fíííha, ja teda nebývam chorá, tak sa v liekoch nevyznám, ale o tomto som nepočula...

kurnik, ani my nie sme úplne zdraví, mňa bolia predušky, domčo už tretí týždeň soplí, starý sa teraz vyliečil, ešte nie je úplne fit...

hrúza, teraz kam sa pozriem, tam nejaký chorý, úplný lazaret 😀

mixka
27. dec 2007

no uvidim, ako sa budem rano citit, ale snad to uz bude dobre... ked nie, zavolam.. ale vobec ma to netesi...
ta postielka je vazne krasna, aj to hniezdo, uplne super... 😵

tilly
27. dec 2007

u nás boli vianoce krásne, domčovi svietili očičká, strašne sa tešil
u našich sme išli do spodnej obývačky, kým naši všetko ponosili pod stromček, potom dedo zazvonil na zvonček, domčo sa taaak rozbehol, úplne kričal, "ježiško prišiel, ježiško prišiel" potom bol trošku sklamaný, že ho nevidel, ale keď zbadal tú nádielku...

inak je to choré, keď natiahneme fotky, tak uvidíte, darčeky cez pol obývačky, strašné, úplne komerčné, ešte, že snežilo a bol dobrý, taký vianočný vzduch, lebo inak by to bolo len o darčekoch a žrádle 😠

mixka
27. dec 2007

tilly, bud rada, ze to tak je, maly bude mat nadherne spomienky na detstvo... 🙂

zuz11
27. dec 2007

no nasu Hanku nenadchli ani darceky a ani stromcek 🤐 u nas sa pokusala jest ozdoby suseny pomaranc a nasim rozbila 3 vianocne gule 😀

mixka
27. dec 2007

neboj zuz, ked bude mat tolko, ako domcek bude ju to zaujimat a bude to vnimat... 😀 videla som aj vase nove fotky a mala je nadherna princezna 😵

tilly
27. dec 2007

hej, bolo to krásne, ako sa tešil, ale nevedel čo skôr...

zuz, ešte je maličká, nechápe, počkaj na budúci rok, už bude všetko komentovať...

my máme teraz stále hlášky, "dominko poslúchal, dostal darčeky, keď neposlúcha, dostane uhlíky" 😀 " ahoj maminka, ja som mikuláš, poslúchala si?"

mixka
27. dec 2007

tilly 😀 😀 😀

tilly
27. dec 2007

on je teraz strašne zlatý, ale začína hrozne vymýšľať, už si uvedomuje, že je samostatná osobnosť, tak si presadzuje svoje, skrátka neposlúcha na slovo ako niekedy... ale tie hlášky niekedy stoja za to 😀

mixka
27. dec 2007

tilly, posluchanie sa upravi, ked bude dospely, neboj... 😀

tilly
27. dec 2007

alebo to bude ešte horšie, dospelosti predchádza puberta 😲 toho sa bojím teda asi najviac, že mi prinesie nabúchanú 16tku (čo by mi možno vadilo najmenej), alebo že bude fetovať (to ho zavriem do domčeka na povalu a odtiaľ sa nedostane), no ale nepredbiehajme 😉

idem k nemu zalahnúť, zas má taký režim chodí spať po desiatej, potom ráno do deviatej chrochní

mixka
27. dec 2007

neboj tilly, urcite to dopadne vsetko dobre... dobru noc 😉

kattum
28. dec 2007

tilly, krasne si popisala Dominokove Vianoce a je strasne sikovny, ked ti uz tak vela a rozumne rozprava. Brunko stale moc nie, ale pomaly, ale ist sledujeme pokroky, ved i na neho pride.

mixka
28. dec 2007

maminky, chcem sa vas spytat, ci mate skusenosti s tymto cistiacim sprayom na nostek, je to dobra vec alebo je aj lepsia ??? http://www.nivea.sk/products/extended/11077

barunka
28. dec 2007

mixka, od nivei sme mali, je celkom fajn ale ja osobne si myslím, že na sterimar nemá... Ale u nás je to v podstate zajedno, lebo každý jeden pokus o vystriekanie nosa vyzerá ako zabíjačka 100 kilového prasaťa...

mixka
28. dec 2007

barunka 😀 😀 😀 😀 😀

verulka
28. dec 2007

tilly, nemaj strach, nebude fetovat ani podobne voloviny, nakolko ma doma zazemie a to je najdolezitejsie 😉
a nabuchana 16tka nie je vzdy na zahodenie 😀 😀 😎

mixka
28. dec 2007

ahoj verul, ako sa pacila manzelovi fotka ???

verulka
28. dec 2007

uplne bol hotovy 😵 az taku uzasnu reakciu som necakala, kedze je dost pragmatik 😉 povedal, ze najkrajsi darcek na svete 😵

tilly
28. dec 2007

verul, veď vravím, že to by mi vadilo najmenej, to by som bola šťastná 40 ročná babina a možno by som si spravila v 40 malého benjamínka a mali by sme detičky naraz 😀 😀 to by sme boli pekná rodinka, to by sa mi páčilo 😉
a veď som písala, že z tej fotky ide nenormálna pozitívna energia, ja som tiež pragmatik, ale keď som ju videla... taký dobrý pocit som mala, neviem to vysvetliť, nechápem to 😵

kattum, u nás dosť pomáha škôlka, tam sa veľmi učí a hlavne to, že jeho ťahajú staršie deti tu z okolia, všetci už rozprávali, tak začal aj on a melie v kuse, stále mi niečo vysvetlluje, tak ako janetkin kubko, ozaj, janetka je v nemocke, asi ju budú rezať skôr, má zlé pečeňové testy

mixka
28. dec 2007

to verim verulka, ta fotka je nadherna a je to darcek na cely zivot... ste krasna rodinka 😵

ena
28. dec 2007

mixka: barunka spomenula sterimar, je OK, len sa blbo strieka, my najnovsie pouzivame MAR http://www.magister.sk/images/stadamar+.jpg
ten si filip aj sam pcha do nosa..
ten od nivea nepoznam..
a este existuju aj take ampulky s fyziologickym roztokom, ale tie skor asi v Rakusku, tu som ich v predaji nevidela.

eta
28. dec 2007

jeeej ena,sue, ze 40tt, vidïm ze uz sa vam to blizi,tak nech su chlapaci co najskor a co najmenej bolestnejsie na svete 🙂

tilly
28. dec 2007

vraj sa v tomto roku má narodiť viac dievčat... no zatiaľ to tak nevyzerá...

my používame eurosorbithum, či tak nejako sa to volá, vyrába to heel, je to také oranžové, to najlepšie zaberá, aj na zelené sople

verulka
28. dec 2007

tilly, vsade okolo mna( mimo majoviek) su same baby- vsetky kamosky, zanme a nezname, vsetky kolegyne z tehujogy- vsetky cakaju holky. U nas v robote sa zaposledne 2 mesiace narodilo 5 dievcat...takze okolo mna same baby, nuz my musime byt opat vynimka 😀 a ja by som radsej prijala moju tehotnu 16tku nez aby mi synovia doviezli nejaku cudziu 😅 ale ja si myslim ze u nas to bude naopak- na vnucatka budem cakat do aleluja 😀

tilly
28. dec 2007

verul, tak ja mám len syna, takže mňa čaká akurát tá cuzdia 16tka...

uži si potom chvíľu slobodu bez detí a drankaj vnúčatká neskôr 😀 aj tak budeš mladá babina 😀